Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Lala nie będzie miała komu zabierać zabawek - dziś Misio odszedł za TM.Był w domu 16 lat, od  maleńkiego szczeniaka. Pustka pozostała.

Danusiu bardzo, bardzo współczuję. 16 lat to kawał czasu. Niestety masze ukochane psiaki żyją znacznie krócej niż my. Jestem z Tobą myślami, przytulam.

2090051111_zatczowymmost.jpg.aed0cae53e3cbe772af0d2e0b5d7cf53.jpg       znicz - PWSZ w Tarnowie | Studia | Rekrutacja | Kursy językowe ...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Danusiu bardzo, bardzo współczuję. 16 lat to kawał czasu. Niestety masze ukochane psiaki żyją znacznie krócej niż my. Jestem z Tobą myślami, przytulam.

2090051111_zatczowymmost.jpg.aed0cae53e3cbe772af0d2e0b5d7cf53.jpg       znicz - PWSZ w Tarnowie | Studia | Rekrutacja | Kursy językowe ...

 

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

Misiaczku [*]

Pobierz plik pal znicz gif | TinyPic.pl - Najlepszy darmowy ...

 

 

2 godziny temu, Anula napisał:

Ja też mocno przytulam Ciebie Nesiu.Doskonale wiem jak się człowiek czuje po stracie psiaka bo kilka pochowałam już.

Misiaczku[*]

                                              Michał Romaniuk: Księga kondolencyjna

Bardzo Wam dziękuję.Misiek nie jest pierwszym psem. który odszedł ode mnie. Ale człowiek jest coraz starszy i coraz trudniej jest mu godzić mu się ze śmiercią. a 16 lat wspólnego życia to szmat czasu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

Przytulam mocno, rozumiem ból;  nigdy nie jest dobry czas na odejście bliskiej istoty:(

Trzymajcie się!

Dla Misiaczka [*]

Jakoś żyjemy. Choć dziewczyny nadal są pogubione, wyciszone. Ja jakoś muszę dać sobie radę, to już któraś z rzędu śmierć. Czas powoli pomoże. Tyle, że musi to potrwać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...