Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

                                       Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                                     Znalezione obrazy dla zapytania Malamut na boże narodzenie

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Życzeń świątecznych nie zdążyłam złozżyć przed wyjazdem, ale z noworocznymi udało mi się zdążyć :)

Moc serdecznych życzeń noworocznych, zdrowia, szczęście pomyślności

oraz spełnienia marzeń

Znalezione obrazy dla zapytania emotikony, gify na Nowy rok

 

 

Dziękujemy. I wzajemnie - zdrowia, spokoju i szczęścia w nadchodzącym 2018 rokuu

Link to comment
Share on other sites

Lala boi się strzałów!. Toleruje bez problemu pojedyncze wystrzały, ale kanonady nie trawi. Jest przerażona, na smyczy idzie bokiem i patrzy człowiekowi w oczy. A w domu jest przyklejona do nogi, chodzi krok w krok za człowiekiem. Siedziała pod biurkiem przy moich nogach, a później - wskoczyła pod kołdrę, przytuliła się i zasnęła.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Lala boi się strzałów!. Toleruje bez problemu pojedyńcze wystrazały, ale kanonady nie trawi. Jest przerażona, na smyczy idzie bokiem i patrzy człowiekowi w oczy. A w domu jest przyklejona do nogi, chodzi krok w krok za człowiekiem. Siedziała pod biurkiem przy moich nogach, a później - wskoczyła pod kołdrę, przytuliła się i zasnęła.

Biedactwo malutkie *) dlatego tak nie cierpię sylwestrów, bo człowieka wściekłość i jednocześnie bezsilność ogarnia na ludzką głupotę wystrzeliwania petard! i to seriami muszą bo przecież się uduszą, barbarzyńcy. U mnie jeszcze dzisiaj strzelają, głupole! 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Lala boi się strzałów!. Toleruje bez problemu pojedyńcze wystrazały, ale kanonady nie trawi. Jest przerażona, na smyczy idzie bokiem i patrzy człowiekowi w oczy. A w domu jest przyklejona do nogi, chodzi krok w krok za człowiekiem. Siedziała pod biurkiem przy moich nogach, a później - wskoczyła pod kołdrę, przytuliła się i zasnęła.

Biedne te psiaki w ten sylwestrowy czas, dla nich to straszna trauma; wyprzytulaj Lalunię.

Widzę, ze moja  Florka tez boi się wystrzałów, ale nie tak bardzo, jak jeszcze niedawno Zulcia, która dosłownie chciała wbić się w każdy kąt, wpadał w panikę.

Od 2 lat Zulka nie słyszy i ma problem z głowy.

Kciuki za Lalunię już zaciśnięte!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Mam ją zawieźć na 9.30. Jutro rano psy mają obowiązkowy post.

No cóż, solidarność obowiązuje - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego :)

Masz zostawić Lalunię, czy będziesz czekała ?

 

3 godziny temu, agat21 napisał:

Wielkie kciuki zatem jutro!

Wielkie i wszystkie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...