Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Asiu, po co, a przede wszystkim z czego Ty się kochana tłumaczysz  ???  Zrobiłaś co było w Twojej mocy i wszyscy normalnie myślący cieszą się i są Ci wdzięczni, że uratowałaś te biedne stworzenia.

Żeby mieć pretensje, że zrobiłaś tylko tyle, gdy samemu nic się nie zrobiło, to trzeba mieć wyjątkowy tupet i wielkie mniemanie o swoich uprawnieniach.

Asiu wielkie dzięki.

 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Tyś(ka) napisał:

I jak? Dojechali czy jeszcze jadą?

Rodzinka przekazana Agat21 i pewnie jeszcze są w drodze. Z pewnością jak dojadą, dadzą znać :)

A to zdjęcia z miejsca przekazania Rodzinki.

PART_1504087355058.thumb.jpeg.0ca58b6b56dccec248244a528b457380.jpeg

PART_1504087561147.thumb.jpeg.d833e2ae25c095ec78143c7375196147.jpeg

Maluszki słodziaki.

W drodze bardzo spokojne. Maluszek chudzinka okrutna, ale nie da sobie siostrom w kasze dmuchać :) No i dobrze, znaczy, że ma silną wolę przetrwania :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Rodzinka przekazana Agat21 i pewnie jeszcze są w drodze. Z pewnością jak dojadą, dadzą znać :)

A to zdjęcia z miejsca przekazania Rodzinki.

Eliku, pięknie dziękuję za wklejenie zdjęć! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Ja dosłownie przed chwilką wróciłam do Zamościa. Rodzinka w drodze. Mam info od Agat21, że wszystko w należytym porządku. Jak dojadą, da znać. Szczeniaczki dotrą pierwsze. 

Agatko, milo było poznać tak sympatyczną i życzliwą osobęk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, pięknie dziękuję za wklejenie zdjęć! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Ja dosłownie przed chwilką wróciłam do Zamościa. Rodzinka w drodze. Mam info od Agat21, że wszystko w należytym porządku. Jak dojadą, da znać. Szczeniaczki dotrą pierwsze. 

Agatko, milo było poznać tak sympatyczną i życzliwą osobęk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

Dobrze, że już w domu :) Zmęczona pewnie, ale takie zmęczenie to wspaniałe uczucie :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak Elu, ale odetchnę, jak już szczeniorki i sunia dotrą na miejsca. Eliku, dobrze, że jesteś.....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig 

Asiu jest na dogo wiele osób, o których można powiedzieć, że dobrze, że są :)  Między innymi i Ty do nich należysz. Nawet nie silę się na wymienianie, bo i tak wiadomo, kto do nich należy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co... tak sobie myślę, że to niesamowite, że mimo tylu kłótni i niesnasek na forum, i tego co się dzieje nieraz na wątkach, że aż człowiek ma ochotę stąd odejsć... to forum jednak skupia ludzi, którzy naprawdę coś robią i że znowu zadziałał łańcuszek pomocy: Alaskan i Tola wyciągnęły psiaki z łańcucha, Agat zaoferowała transport, Nesiowata DT... :) Dobrze, że jesteście.
Teraz będzie już tylko lepiej. :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

A mamuśka u mnie. Wprawdzie z przygodami, ale już w domu. Pochłonęła miseczkę , smaczki wchodzą wszystkie bez zahamowań. Tylko komitet powitalny niezbyt, nie popisał się zbytnio. Zdążyła zrobić siusiu, wypiła sporo wody (akurat trafiła na kocią miskę). Dawno nie widziałam tak wychudzonego psiaka. Musi się trochę odbudować. Ale  faktycznie - psi ideał. Zdjęcia będą dopiero jutro. Dziś muszę mieć oczy naokoło głowy. Koty oglądały ją z wysokości, ale nie zwracała na nie uwagi.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Nesiowata napisał:

A mamuśka u mnie. Wprawdzie z przygodami, ale już w domu. Pochłonęła miseczkę , smaczki wchodzą wszystkie bez zahamowań. Tylko komitet powitalny niezbyt, nie popisał się zbytnio. Zdążyła zrobić siusiu, wypiła sporo wody (akurat trafiła na kocią miskę). Dawno nie widziałam tak wychudzonego psiaka. Musi się trochę odbudować. Ale  faktycznie - psi ideał. Zdjęcia będą dopiero jutro. Dziś muszę mieć oczy naokoło głowy. Koty oglądały ją z wysokości, ale nie zwracała na nie uwagi.

Rozmawiałam z Agatką i wiem o "przygodach", ale super, że sunia już u Ciebie. Mam nadzieję, że psiaki się dogadają. Wczoraj w gabinecie wet była pani z kotkiem i sunia bacznie mu się przyglądała. Ale chyba bardziej z ciekawości niż z chęci zjedzenia kotecka. głowy jednak nie dam, nie wiem, jakie zamiary ma sunia wobec kotów.

W czasie postoju rzeczywiście nie chciała pić, była bardzo podekscytowana, spacerowała. Pewnie teraz padnie zmęczona...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Odpoczywam wreszcie i ja :) Sunia pod koniec podróży zaczęła okazywać niezadowolenie - ale nie ma się czemu dziwić - tyle godzin w małym kontenerku! Psiaczki pod koniec też popiskiwały, mam wrażenie, że to właśnie ten najmniejszy tak rozrabiał :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...