Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Pamiętaj prosze o Belli,może jej też uda się znależć taki dom. Przekochana sunieczka.

Pamietam i będę podsuwać, na razie jest zastój w adopcjach przed świętami, ale jak coś to będę polecać małą :) Parę dni temu wykorzystałam wyróżnienie po Apsiku na Belle właśnie. Jaaga jeszcze dokupiła wyróżnienia tak, że Bella ma ogłoszenie wyróżnione do końca maja.

 

EDIT: dołączam do podziękowań Tomaszowi. Wiem od niego, że niedługo ma w planach odwiedzić Apsika, bo dostał zaproszenie :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja jestem za Teresą i Olenką! happy.gif Bardzo, bardzo się cieszę, że Apsik jest szczęśliwy we własnym Domku. wub.gif

Dora założyła wątek w sierpniu 2017 roku... Apsikowa droga do Domu była trudna i długa, ale Chłopak doczekał się swojego szczęśliwego dnia. Kciuki nadal trzymam, żeby wszystko było dobrze... happy.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Kciuki nadal trzymam, żeby wszystko było dobrze... happy.gif

Chyba będzie :) Apsik już jest od dobrych paru dni w domku. No ale trzymaj, aby nie pokazywał różków, bo to jednak gagatek jest :) 
Nie wiecie, jak cieszę się z tej adopcji!

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze zostały zapasy finansowe i karmowe dla kolejnej biedy:)

 

Rozliczenie:

Stan konta na 20 marzec wynosił +309,77 zł

+100 zł Elisabeta

+30 zł ŚWIAT

+20 zł Iwona K.

+20 zł sharka

+50 zł teresaa118

+25 zł terra (bazarek)

+50 zł bakusiowa

-170 zł hotelowanie 21.03-06.04

-65 zł badanie krwi

-6,20 zł dojazd weta 

-115 zł transport do Zamościa (wyszło trochę więcej, bo trzeba jechać objazdem przez Zwierzyniec)

Pozostałość po hotelowaniu Apsika wynosi +248,57 zł.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosze o przekazanie tej kwoty dla kolejnej bidy,która czeka w kolejce na miejsce u Murki.

Chciałam zapytac czy Apsikowi deklarowicze wyrażają zgodę?

Psiak jest mały,w patologii,na krótkim łańcuchu,głodny,dzieki Wam może mieć normalne życie

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, DORA1020 napisał:

Bardzo prosze o przekazanie tej kwoty dla kolejnej bidy,która czeka w kolejce na miejsce u Murki.

Chciałam zapytac czy Apsikowi deklarowicze wyrażają zgodę?

Psiak jest mały,w patologii,na krótkim łańcuchu,głodny,dzieki Wam może mieć normalne życie

Dora, oczywiście też jestem za przekazaniem tego, co zostało na koncie Apsika dla tego psiaka. wub.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...