Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Dnia 4.09.2018 o 15:08, Ingrid44 napisał:

Czy ktoś coś wie co sie dzieje z OLX? Próbuje odświeżyć ogłoszenia Apsika od tygodnia i ciagle wychodzi błąd w płatności. Płace karta kredytowa bo nie mam innej możliwości wiec próbowałam kilka różnych kart i nie przechodzi. To mnie bardzo martwi bo niedługo wygasa Apsikowi wyróżnienie. :(

Mogę wyróznić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Mogę wyróznić.

Będę ogromnie wdzięczna. 

Próbowałam kilka różnych kart typu VISA I Mastercard i niestety nie mogę wyróżnić. Pokazuje ze jest błąd w płatności i spróbuj ponownie i tak cały czas. 

Czy ktoś coś wie co z tym fantem zrobić ? 

Byla „dobra” zmiana na OLX i takie są rezultaty. 

Bede próbować co kilka dni bo i  kotki tez potrzebują wyróżnień a tu taka kicha :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2018 o 17:50, Ingrid44 napisał:

Co to jest BLIK ? 

Postaram się jasno, ale nie wiem czy mi się uda, bo ja wczoraj BLIKu uczyłam się metodą prób i błędów.
Na Twoim koncie na stronie banku powinnaś mieć teraz opcję BLIK, czyli biały napis BLIK na czarnym tle (taki symbol) - jak robisz transakcję, np. zamawiasz wyróżnienie ogłoszenia na OLX, zaznaczasz w zamówieniu wyróżnienie opcję BLIK i tam pojawia Ci się "nr kodu". I właśnie wtedy wchodzisz na stronę banku, klikasz ten znaczek BLIK i wyskakuje Ci ten nr kodu. Ten nr kodu jest aktywny przez 100s, więc przez ten czas musisz go skopiować i wkleić do transakcji, czyli na stronę OLX, gdzie masz pod swoimi danymi miejsce na "nr kodu". Wklejasz, klikasz "zatwierdź", teraz znowu zaglądasz na stronę banku i tam zatwierdzasz (bo pojawia się na stronie banku potwierdzenie transakcji) i tyle. Powinno pójść.

czyli schematycznie wygląda to tak

strona WWW z transakcją, wybierasz opcję BLIK -> wchodzisz na stronę banku, logujesz się, wybierasz opcję BLIK -> kopiujesz ze strony banku nr kodu -> wchodzisz na stronę z transkacją, wklejasz ten nr kodu, zatwierdzasz -> wchodzisz na stronę banku, transakcje zatwierdzasz -> transakcja zrealizowana, zamówienie poszło (zarówno na stronie banku, jak i na stronie WWW transakcji, np. olx masz potwierdzenie).

To kłopotliwe, takie przeskakiwanie ze strony banku do strony, gdzie robisz transakcję, ale też bezpieczniejsze niż zapłata kartą. Przynajmniej wg mnie. Ale i tak mi smutno, że nie mam już możliwości płacenia kartą kupując coś przez internet.

Link to comment
Share on other sites

Olx faktycznie robi problemy z tymi przelewami, bo ostatnio też miałam problem. Natomiast to co mnie b. denerwuje to to, że po dwóch dniach od wyróżnienia moje ogłoszenia trafiają do folderu zakończone, i jak ktoś nie wchodzi codziennie to nawet nie wiem, że zapłacił a ogłoszenia nikt nie widzi bo "zakończone" 

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś ma tutaj Pay pal żebym mogła przesłać pieniazki na wyróżnienia Apsika ? 

Niestety znowu próbowałam dzisiaj i jest to samo. :(

Apsik ma dwa ogłoszenia. Jedno u Tysi i jedno u Dory. Ja zawsze wyróżniałam na miesiąc i odswiezalsm co tydzień.

Bez wyróżnień mamy chyba słabe szanse na znalezienie domku bo tam są tysiące ogłoszeń. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ingrid44 napisał:

Czy ktoś ma tutaj Pay pal żebym mogła przesłać pieniazki na wyróżnienia Apsika ? 

Niestety znowu próbowałam dzisiaj i jest to samo. :(

Apsik ma dwa ogłoszenia. Jedno u Tysi i jedno u Dory. Ja zawsze wyróżniałam na miesiąc i odswiezalsm co tydzień.

Bez wyróżnień mamy chyba słabe szanse na znalezienie domku bo tam są tysiące ogłoszeń. 

ja mam paypal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, DORA1020 napisał:

ja ogłaszam Apsika ,ale ogloszenie nie jest wyróżnione

https://www.olx.pl/oferta/szuka-domu-ten-fajny-psiaczek-CID103-IDqm6oF.html

ok czyli to było drugie, oba już wyróżnione

https://www.olx.pl/oferta/szuka-domu-ten-fajny-psiaczek-CID103-IDqm6oF.html

https://www.olx.pl/oferta/apsik-na-zdrowie-na-pogode-ducha-super-psiak-CID103-IDpTkRb.html

W razie co mam dowód wpłaty gdyby nadal się wyświetlało że nie wyróżnione. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

ok czyli to było drugie, oba już wyróżnione

https://www.olx.pl/oferta/szuka-domu-ten-fajny-psiaczek-CID103-IDqm6oF.html

https://www.olx.pl/oferta/apsik-na-zdrowie-na-pogode-ducha-super-psiak-CID103-IDpTkRb.html

W razie co mam dowód wpłaty gdyby nadal się wyświetlało że nie wyróżnione. 

Swietnie , niech sie Apsik światu pokazuje :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...