Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Czy w związku z decyzją mam zmienić ogłoszenie z Wrocławia na inne, bliższe miasto?

Moze zmien na Rzeszów lub Kraków

ja tez ogłaszam na Wrocław

bardzo prosze jeśli ktos mógłby wyróżnić ogłozenie Apsika\

https://www.olx.pl/oferta/apsik-kochany-przyjaciel-czlowieka-czeka-na-dom-CID103-IDqm6oF.html

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

 

Dora1020 czy  sunia Bona, która jest tak podobna do Apsika to jest również ,Twoja podopieczna?  może by zaproponować ją?

Nie,pod moją opieka jest jeszcze Carmen łajka

dzisiaj ogłosiłam i juz prawie ma dom

tylko Apsidło cos nie ma szczęścia:(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

...Jankamałpa przedstawiłam mi już niesamowicie podobną do Apsika , Bonę i Foresta ale może ,jeśli przedstawię pani więcej piesków jest większa szansa ,że któregoś wybierze :)

Bona i Forest to trudne psiaki z lękiem separacyjnym, są trochę większe od Apsika. Zwłaszcza Bona wymaga wyjątkowego domu i bez małych zwierząt (świnki morskie). Forest ma luźny staw w jednej łapie, wymaga podawania preparatów na stawy. Wydaje mi się, że nie ma sensu proponować pani tych psiaków, opiekunowie nie zgodzą się na taką adopcję z tych samym powodów co Dora. 

Wg mnie to nie jest dobry dom stały dla żadnego psa. Można zaproponować pani bycie domem tymczasowym ze wsparciem karmy i kosztów weterynaryjnych. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Bona i Forest to trudne psiaki z lękiem separacyjnym, są trochę większe od Apsika. Zwłaszcza Bona wymaga wyjątkowego domu i bez małych zwierząt (świnki morskie). Forest ma luźny staw w jednej łapie, wymaga podawania preparatów na stawy. Wydaje mi się, że nie ma sensu proponować pani tych psiaków, opiekunowie nie zgodzą się na taką adopcję z tych samym powodów co Dora. 

Wg mnie to nie jest dobry dom stały dla żadnego psa. Można zaproponować pani bycie domem tymczasowym ze wsparciem karmy i kosztów weterynaryjnych. 

Dziękuję, rozumiem  :)  pani jednak ,wybrała sunię ,która jest jeszcze w schronisku, cieszę się  że sunia wyjdzie ze schroniska a ja będę myślała jak im pomóc? jeśli zajdzie taka potrzeba!  bardzo dziękuję za chęć pomocy ,będę Was informować ,jak potoczy się adopcja i czy w ogóle dojdzie do adopcji, na razie musimy sprawdzić stan zdrowia i jeszcze inne szczegóły i sunię wyciągnąć ze schroniska :)

Nie pomyślałam o zaproponowaniu bycia domem tymczasowym, jutro porozmawiam z panią, bo to jest bardzo dobry pomysł! :)

34 minuty temu, uxmal napisał:

skoro to dobry domek a problemem jest wysokie piętro to może zaproponować jakiegoś małego pieska? takiego do zabrania na ręce?

 

Tak też zaproponowałam, tutaj córka ... woli takiego średniego?  zobaczymy jutro dokładnie ,jaka jest ta sunia ze schroniska?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Wczoraj dostałam SMSa w sprawie Apsika, z pytaniem gdzie jest i kiedy można go zobaczyć. Odpisałam, dodałam, że jest możliwy transport, ale chyba odległość tego kogoś przestraszyła, bo odpowiedzi już nie było:(

Wygląda ,że coś 'drgnęło' u Apsika!  mocno zaciskamy , nieustającookok.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Moja deklaracja za luty poleciała rano do Apsika.  wub.gif

Bardzo dziękuję Elisabeta:)

Adoptuj_psiaka miała Apsika  ogłosić na fb

ale nie wiem czy już zaglądała na wątek

bakusiowa z nowymi zdjęciami obiecała ogłosic na Rzeszów

ja na Krakow

Tyśka na Wrocław

jeszcze tylko na W-we potrzeba

im więcej ogłoszeń tym większa szansa,że ktos go wypatrzy

przypomina mi sie Nero /którego finansowała dawno temu Lucynka/ któy był u Jamora

też tak długo czekał na dom,ale w końcu sie doczekał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Apsika znów nastała cisza:(

Rozliczenie:

Stan konta na 19 styczeń wynosił +157,77 zł

+240 zł Ingrid44

+50 zł teresaa118

+20 zł Iwona K.

+100 zł Elisabeta

+30 zł ŚWIAT

+50 zł bakusiowa

-300 zł hotelowanie 20.01-18.02

Stan konta na 18 luty wynosi +347,77 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...