Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Pięknie siok2.gifę przywitam na wątku, troszeczkę zapoznam się z pieskiem, jego zachowaniem?

... dzwoniłam do pani , na razie nie odpowiada, zadzwonię później!  jeśli macie jakieś uwagi w kwestii domku ,piszcie proszę :) / w sensie ,Apsik nie lubi dzieci!  nie lubi być brany na ręce!? lubi koty? /

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Widzę ,że anica już się zaangażowała. Super.

Chciałam , nawet prosić o pomoc, jak się spotykamy, ale pani poprosiła.... chciałabym ,żeby psinka już była u nas! więc-jesteśmy już umówione ok 14 pani będzie z córką ,tak poprosiłam  :)   poczytałam o Apsiuku, widzę że u Murki ...to pies idealny ,więc mocno zaciskajcie ,żeby to był TEN! domek :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2  świnki morskie? To jak u mnie, ale świnki nie powinny mieć styczności z psem - chodzi o dobro świnek (bo pieskowi będzie wszystko jedno). To jednak mocno strachliwe zwierzaki o delikatnych sercach, a pies to dla nich zawsze będzie niebezpieczeństwo, choćby nie wiem oswojony...

Link to comment
Share on other sites

Niestety uważam ,że to nie jest TEN domek!  baardzo mi jest przykro to pisać! wolałabym przynieść lepsze wieści :(    z różnych względów może nie będę się rozpisywać w szczegółach, gdyby jednak ktoś chciał proszę o kontakt na PW lub Dora1020 również może udzielić więcej informacji, wierzę ,że nie będziecie miały mi tego za złe, ale uważam , że pomimo pokładów miłości ,jakimi dysponują mama i córka do pieska, potrzebuje on jeszcze, specjalnej troski, co jakiś czas badań , okresowe próby wątrobowe, może wrócić potrzeba podawania specjalistycznej karmy ,która jest dość droga,  panie mieszkają na czwartym piętrze bez windy i tu również widzę kolejny problem, uważam ,że nie możemy ryzykować , czy się uda?  czy nie? przy takiej odległości jak Zamość- Wrocław .

Kochani jeśli jednak macie inne zdanie zawsze możemy podyskutować , moja propozycja jest taka, - Szukamy nadal ,domku dla Apsika!

- oraz jeśli ktoś może polecić jakiegoś pieska , podobnego do Apsika, który jest gdzieś bliżej Wrocławia, proszę piszcie tu na wątku ,lub do mnie na PW ,ponieważ uważam ,że należy dać szansę tym panią ,które są gotowe do adopcji, po utracie swojej suni i to może być dobry, kochający domek dla innego ,nie tak bardzo, wymagającego opieki i nakładów finansowych, pieska, jestem otwarta na pytania, jeśli takie będą :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ania75 napisał:

A może suczka ktora jest u Poker? To jest we Wrocławiu. 

Dziękuję za pamięć .

Zastanawiam się co panie zrobią , gdy podopieczny zachoruje w przyszłości?

Może zaproponować  Tigrunię  ? trochę podobna .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

Kochani jeśli jednak macie inne zdanie zawsze możemy podyskutować , moja propozycja jest taka, - Szukamy nadal ,domku dla Apsika!

Kochana Anico, skoro takie są Twoje odczucia i przeczucia, to tak ma być. Dziękujemy Ci. 0heart.gif

I dalej cierpliwie czekamy na dzień, kiedy Domek znajdzie swojego Apsika. wub.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

Niestety uważam ,że to nie jest TEN domek!  baardzo mi jest przykro to pisać! wolałabym przynieść lepsze wieści :(    z różnych względów może nie będę się rozpisywać w szczegółach, gdyby jednak ktoś chciał proszę o kontakt na PW lub Dora1020 również może udzielić więcej informacji, wierzę ,że nie będziecie miały mi tego za złe, ale uważam , że pomimo pokładów miłości ,jakimi dysponują mama i córka do pieska, potrzebuje on jeszcze, specjalnej troski, co jakiś czas badań , okresowe próby wątrobowe, może wrócić potrzeba podawania specjalistycznej karmy ,która jest dość droga,  panie mieszkają na czwartym piętrze bez windy i tu również widzę kolejny problem, uważam ,że nie możemy ryzykować , czy się uda?  czy nie? przy takiej odległości jak Zamość- Wrocław .

Kochani jeśli jednak macie inne zdanie zawsze możemy podyskutować , moja propozycja jest taka, - Szukamy nadal ,domku dla Apsika!

- oraz jeśli ktoś może polecić jakiegoś pieska , podobnego do Apsika, który jest gdzieś bliżej Wrocławia, proszę piszcie tu na wątku ,lub do mnie na PW ,ponieważ uważam ,że należy dać szansę tym panią ,które są gotowe do adopcji, po utracie swojej suni i to może być dobry, kochający domek dla innego ,nie tak bardzo, wymagającego opieki i nakładów finansowych, pieska, jestem otwarta na pytania, jeśli takie będą :)

Dziękuje anico za wizyte:)

Za daleko,żeby ryzykowac,ze może się uda.

Też miałam nadzieję,ze to juz,nawet w rozmowie z pania wydawało mi się,ze będzie ok,

szukamy nadal,wierzę w to,że Apsik w końcu znajdzie swój dom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ania75 napisał:

A może suczka ktora jest u Poker? To jest we Wrocławiu. 

Aniu, ja również Dziękuję ,że pomyślałaś, Nana również jak Apsik potrzebuje innego domku... chyba najlepiej takiego 'dogomaniackiego'  to jest wyjątkowa sunia ,poznałam ją i sama gdybym mogła to bym ją zabrała do siebie ;)

11 godzin temu, Poker napisał:

Dziękuję za pamięć .

Zastanawiam się co panie zrobią , gdy podopieczny zachoruje w przyszłości?

Może zaproponować  Tigrunię  ? trochę podobna .

Rozmawiałyśmy o tym! to zawsze jedno z pytań, które zadaję na wizycie PA ,... będziemy leczyć , naszą Pusię również leczyliśmy , nawet jak trzeba było więcej zapłacić to dr Witek ,poczekał /to okolice dr W.Terendy /  zastanowiło mnie parę rzeczy? chciałabym porozmawiać z kimś kto zna tego lekarza?  ale może nie wszystko dobrze zrozumiałam, rozmawiałam z paniami bardzo długo, zaczęłyśmy o14 a skończyłam wizytę tuż przed 16 naprawdę ,chciałam dać im szansę... Apsikowi i Panią, po przeanalizowaniu wszystkiego, rozmawiałyśmy z Dorą1020 postanowiłyśmy ,że nie można ryzykować.

.. gdzie szukać Tigruni?  wprawdzie ,Jankamałpa przedstawiłam mi już niesamowicie podobną do Apsika , Bonę i Foresta ale może ,jeśli przedstawię pani więcej piesków jest większa szansa ,że któregoś wybierze :)

10 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Szkoda ze to nie ten domek. :(

Wielka szkoda!  ale tak jest lepiej! naprawdę próbowałam to w różny sposób przemyśleć, nawet rozważałam naszą pomoc w razie problemów, ale to za duże ryzyko!  ja wierzę ,że Apsik znajdzie "swój" domek!  skoro tych ludzi tak chwycił za serducho, bardzo smutna była rozmowa z panią jak ,zadzwoniłam ,żeby poinformować jaka jest decyzja, obiecałam że im pomogę w adopcji... bo to może być naprawdę , taki ciepły ,kochający domek i dla pieska ,który potrzebuje ,tylko pełnej miseczki ,spacerków, swojego miejsca i głasków, jak najbardziej odpowiedni, takie jest moje zdanie.

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Kochana Anico, skoro takie są Twoje odczucia i przeczucia, to tak ma być. Dziękujemy Ci. 0heart.gif

I dalej cierpliwie czekamy na dzień, kiedy Domek znajdzie swojego Apsika. wub.gif

Dziękuję Ci , Elisabeto buziak.gif

42 minuty temu, DORA1020 napisał:

Dziękuje anico za wizyte:)

Za daleko,żeby ryzykowac,ze może się uda.

Też miałam nadzieję,ze to juz,nawet w rozmowie z pania wydawało mi się,ze będzie ok,

szukamy nadal,wierzę w to,że Apsik w końcu znajdzie swój dom

Nie ma za co!  mam nadzieję ,że szybko zadzwoni TEN telefon :)

Dora1020 czy  sunia Bona, która jest tak podobna do Apsika to jest również ,Twoja podopieczna?  może by zaproponować ją?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...