Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

8 minut temu, Ingrid44 napisał:

Ogłoszeń Apsika i Misia staram sie pilnować żeby zawsze były wyróżnione i regularnie odświeżane. Szczególnie przed weekendem bo myśle ze ludzie częściej oglądają na weekend. 

Tysia już kiedyś pięknie napisała, że jesteś Aniołem psiaków, które ogłasza. I tak jest, Ingrid. 0heart.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Ingrid44 napisał:

Ogłoszeń Apsika i Misia staram sie pilnować żeby zawsze były wyróżnione i regularnie odświeżane. Szczególnie przed weekendem bo myśle ze ludzie częściej oglądają na weekend. 

To prawda, co wyżej napisała Elisabeta. Nieraz wyróżniasz też psiaki, które nie mają tutaj wątku, a które są w pilnej potrzebie. Zawsze taka niespodzianka wywołuje u mnie wzruszenie. Dziękuję Ci za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Nie wiem czemu on taki jest... na wszystkich zdjęciach wychodzi jak ostatnia sierota. 

happy.gifhappy.gif Coś w tym jest, Murko. Ale Kira umie go jednak przemienić, gdy są razem.

A może Apsik na litość chce wziąć swój przyszły Domek... iconwink.gif 

Dobrego dnia.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Cieszę sie ze chociaż tak mogę pomoc. I tak mam najlatwiej bo jakby przyszło napisać ogłoszenie to już by był problem. ;)

Każdy pomaga jak umie. U mnie jest problem z wyróżnianiem :) Pomaganie jest fajne, każdy znajdzie działkę do pracy dla siebie.

17 godzin temu, Murka napisał:

Nie wiem czemu on taki jest... na wszystkich zdjęciach wychodzi jak ostatnia sierota. 

Hihi, a ja pomyślałam tak, jak niżej napisała Elisabeta - że to jest apsikowa taktyka adopcyjna - rozkruszyć najtwardsze serca :)

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

 

A może Apsik na litość chce wziąć swój przyszły Domek... iconwink.gif 

 

Też tak pomyślałam :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Apsika. happy.gif

Dnia 16.03.2018 o 17:38, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj miałam zapytanie o Apsika na olx,  w odpowiedzi przesłałam raz jeszcze nr telefonu do Murki i podesłałam filmik :)

Chyba na razie nikt nie zadzwonił do Murki w sprawie naszej Sierotki...Może dziś...

Dobrej niedzieli Wam życzę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...