Jump to content
Dogomania

Oliw

Recommended Posts

Mój pies jest karmiony co chwilę czymś innym. Przez pierwsze pół roku swojego życia było to jedzenie gotowane. Starałam się, by było jak najbardziej zbilansowane. Potem jadł zwykłego brita. Może nie najlepsza karma, ale to był mój początek. Po pierwszych urodzinach kupiłam mu taste of the wild, którego nawet nie chciał obwąchać. Dobry skład, ale zbyt drogie (na moją kieszeń), by jadł je przez całe życie. Żadnej karmy nie kupiłam mu po raz drugi. Teraz chcę, by został przy czymś przynajmniej jakiś rok, czy pół roku. Wpadłam na Arion. Cena tak wspaniała jak w brit premium, ale skład! O niebo lepszy.  Tu wkleję wam skład:

Skład karmy Arion Orginal Adult Medium Chicken & Rice
Kurczak(w postaci dehydratyzowanej 50%), ryż (35%), ziemniaki, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, pulpa z buraka cukrowego, sól kuchenna, drożdże browarniane , włókno oczyszczone, olej rybny, węglan wapnia , fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu.

Może to nie totw, ale cena za 12kg to zaledwie 95zł, przy czym totw to 180zł. Różnica jest. Ale co ze smakiem? Mój pies przez totwa to istny szkielet, więc chcę, by wreszcie jadł jak na psa przystało. By można go było nagradzać jedzeniem, a nie za jedzenie. Karmi ktoś może tym lub innym arionem? Co powiecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...