Jump to content
Dogomania
Patrycja15

Mieszaniec owczarka środkowoazjatyckiego z amstaffem

Recommended Posts

Wstępnie zarezerwowałam sobie szczeniaka owczarka środkowoazjatyckiego(ojciec) z amstaffem(matka). Wiem dość dużo o obu rasach, ale jednak zastanawiam się, jaki będzie piesek. Jakie cechy odziedziczy po rodzicach? I czy sobie z nim poradzę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 13 sierpnia 2017 o 10:28, Elf1977 napisał:

To żart? Jeśli tak, to głupi.

Już mnie nic nie zdziwi. Nawet Patrycja15 (lat?), która zapłaci za kundelka po takich rodzicach. I pytanie czy da radę też nie jest zaskakujące...Tak Patrycjo15-dasz radę. Na pewno masz wieloletnie doświadczenie w pracy z tymi rasami, a w razie problemu dysponujesz muskulaturą Pudziana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile to nie żart, to padaj na kolana w najbliższym kościele i módl się ażeby piesek odziedziczył najlepsze cechy obu ras po rodzicach, a nie najgorsze..... dobra, pośmialiśmy się, a teraz; nie, nie dasz rady. Sam nie wiem, czy bym dał radę. Pół biedy, że zarezerwowałaś; możesz odrezerwować jeszcze. Gorzej byłoby, jakbyś wzięła. Nie bierz.

Nie dość, że sprawisz sobie wielki, potencjalnie niebezpieczny problem, to jeszcze ktokolwiek chce ci sprzedać mieszańca za pieniądze, wyraźnie usiłuje cię oszwabić. Zajdź do schroniska, wybierz szczeniaczka, nie dawaj zarobić oszustom.

Kto w ogóle z takimi krzyżówkami eksperymentuje? A co ważniejsze, po co? Nie chcę brzmieć jak kobieta od marihuanen, ale komu to potrzebne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba pozamiatane...bo skoro rezerwowalo dziecko 15 sierpnia tego uroczego kundelka,to albo ma tę słodzinke (!),albo jest juz zjedzona na obiadek.

Poza tym - to chyba zwykly troll był,bo napisał I poszedł sobie więcej nie zgladając.I dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×