Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Bogusiu <3 dziękuje całym sercem!

Izuniu,po to tu jesteśmy aby pomagać i każdy na miarę swoich możliwości :) Czasami upadamy z nawału problemów,które przynosi nam życie, ale odradzamy się niczym Fenix z popiołu,i jesteśmy!:)

Zdrowiej maluszku :) Mocno za to trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Figunia napisał:

Serce boli, gdy się patrzy na to psie dziecko.

Maluszku... bedzie dobrze, nie ma innej opcji!

 

Witaj Figuniu

Tez tak uwazam ze musi byc dobrze

Jutro moja kolezanka Asia jedzie ze swoim kotkiem do pani Ani to dokladnie wypytala o pieska i moze go zobaczy

A dzis uznam brak wiadomosci za dobra wiadomosc wiec oby byla cisza na linii

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Izuniu,po to tu jesteśmy aby pomagać i każdy na miarę swoich możliwości :) Czasami upadamy z nawału problemów,które przynosi nam życie, ale odradzamy się niczym Fenix z popiołu,i jesteśmy!:)

Zdrowiej maluszku :) Mocno za to trzymam kciuki!

To prawda Bogusiu co piszesz

Dobrze ze mamy taka silna grupe tutaj- juz tyle istnien uratowalismy razem!

Oby i tutaj byl happy end! Musi!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, malagos napisał:

Kiyoshi, czy ja już mówiłam, że jesteś niezwykła, niesamowita!! Kolejne życie ratujesz!

Nie mam wyjscia Malgosiu

Ty doskonale znasz bol towarzyszacy pomaganiu w takich wiejskich gminach

Wiem tylko ze gdyby mnie tam nie bylo to piesek prawdopodobnie juz by nie zyl bo kolezanka powiedziala ze nie podwazy decyzji schroniskowego weta ktory (jeszcze raz napisze) uznal ze stan psa jest w miare dobry, nie ma tragedii, nic mu nie bedzie, nie ma potrzeby zeby go szczegolowo ogladal

Niestety jest problem z kwestiami formalnymi. Bo zabralam psa nie zglaszajac tego nikomu w dodatku do lecznicy z ktora gmina nie ma umowy

Nie wiem jak to sie dla mnie skonczy- opierdziel juz zaliczylam

Czekam na wypis od pani Ani z leczenia i pojde z nim w odpowiednie miejsca. Raczej nic nie wskoram ale przynajmniej wygarne co mysle.

Tak mi zal tego maluszka- 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bou napisał:

Oby...w małym ciałku bywa wielki duch.

(obstawiam,że Ty też jesteś drobniutka...) :)

chyba coś w tym jest;)

 

11 minut temu, dwbem napisał:

Jestem na minusie ale poproszę o konto na PW, dam na razie chociaż 10 zł.

dziękuje Ci bardzo.

Zaraz wysyłam konto

Link to comment
Share on other sites

Tobie malenki

 Tobie

 niechaj

 los zesla

 najnajpiekniejsze zycie

 bez bolu

 bez strachu  bez cierpienia

 Malutenku

 a myslalam i myslalam o Tobie krusiu

 jakze ciezko  sercem

 jakze ciezko

porozsyalalm tr watus

 i na swoje kramiki wsztystkie wstawie

 malutenka

 Zyj kochany zyj

 Dzikeujemy Izo za ratunek

 dziekujemy stokroc

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

Boziu, dlaczego takie stworzonka cierpią z powodu ludzkiej tępoty?! "Gratulacje" dla faceta zwanego weterynarzem. Kto mu dał dyplom?

Walcz maluszku, przeżyj proszę..

Poproszę o przypomnienie numeru konta Kiyoshi. Wpłacę dla maleństwa ile mogę. 

witaj Agatko, dziękuje że jesteś....wet dyplom i ma...i jakby to był pies włąścicielski to pewnie wymyśliłby co tu można jeszcze zrobić (żeby zarobić) a tu...przeliczył, że gmina i tak nie zapłaci...to i piesek ozdrowiał w oczach....

Pani Ania też policzy, ale na pewno z sercem zrobi wszystko co można....

Dziękuje Ci ogromnie za pomoc. Zaraz śle konto...i już wyczekuje jutra...

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

 

Niestety jest problem z kwestiami formalnymi. Bo zabralam psa nie zglaszajac tego nikomu w dodatku do lecznicy z ktora gmina nie ma umowy

Nie wiem jak to sie dla mnie skonczy- opierdziel juz zaliczylam

Czekam na wypis od pani Ani z leczenia i pojde z nim w odpowiednie miejsca. Raczej nic nie wskoram ale przynajmniej wygarne co mysle.

Tak mi zal tego maluszka- 

 

proponuje pokazać na piśmie od Twojego weta gminnemu wetowi jak to pies jest zdrowy według niego. i skargę napisać na gmine, że rozgłośnisz jak się psami zajmują...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Olena84 napisał:

proponuje pokazać na piśmie od Twojego weta gminnemu wetowi jak to pies jest zdrowy według niego. i skargę napisać na gmine, że rozgłośnisz jak się psami zajmują...

tak Olena...właśnie to chciałabym zrobić. Przede wszystkim wypis z lecznicy od Pani Ani upublicznić...niestety moje koleżanki wolontariuszki nie chcą się kłócić, żeby nie pogorszyć swojej dalszej współpracy z tym schroniskowym wetem.

Ja do niego pójde z wypisem, ale zaproszę go tez na wydarzenie na fb, które ruszy dzisiaj....z pewnością zaproszenia nie przyjmie, ale będzie sobie mógł tam o sobie poczytac....

 

Najlepiej by było gdyby istniała jakaś fiundacja, która patronowałaby te nasze gminne przytuliska okoliczne. Ciężkich przypadków nie mamy dużo, ale jednak są, tak jak teraz ten maluch, a pare tygodni wcześniej piesek z wydłubanym oczkiem który trafił do dziewczyn...Myślę coraz intnsywniej, by coś zrobić w tym kierunku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...