Jump to content
Dogomania

Na przytanku PRZEZYCIE czekał REKSIO z karłowatością! i doczekał się ciepłego, dogamaniackiego DOMKU :) powodzenia okruszku


Recommended Posts

Postanowiliśmy z Nowym Rokiem rozpocząć edukację Reksia. No bo on nic a nic nie umie. Ani "siad" ani "na miejsce" ani "stój", nie mówiąc o innych umiejętnościach :) a nie może być jedynym pieskiem w domu, który jest nie wyedukowany zupełnie :)

Biorąc pod uwagę jego żywiołowość, to nie wiem jak skupię uwagę, bo on rzadko jest w miejscu, chyba. że śpi, a tak to jak z ADHD się zachowuje. Ale jak nie spróbujemy, to się nie dowiemy, czy się da, czy nie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2018 o 08:26, malagos napisał:

He, he, to ciekawe, jakim będzie uczniem ten urwis :)

 

Dnia 3.01.2018 o 17:59, seramarias napisał:

Oj to się Reksiowi rok rozpocznie od nauki, mądrala jeden pewnie będzie kombinować jak się od nauki wymigać ;)

 

Dnia 3.01.2018 o 22:03, Radek napisał:

Ciekawe, jak pójdzie Reksiowi edukacja. 

No właśnie, mniej więcej: he,he. Reksio albo kurcgalopkiem lata, albo nieśpiesznie oddala się kręcąc pupą i machając ogonkiem, przy pierwszych lekcjach manier psich :) a jak wołam do siebie, to staje, patrzy macha ogonkiem szybciutko i leci załatwiać swoje pilne sprawy, niewątpliwie pilne. Sznurek musi natychmiast znaleźć, piłeczkę, kota pogonić, albo poskakać po łóżku i pociągać poduszkę. Takie to są pilne psie obowiązki :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No siła wyższa,  Reksio żyje pełnią życia, nie ma czasu na naukę musi najpierw załatwić swoje sprawy, a potem jeszcze załatwić inne psie sprawy no i tak jakoś dzień za krótki dla niego. Swoją drogą ile takie maleństwo ma na swojej główce, a tu jeszcze nowe obowiązki naukowe chcą mu wprowadzić ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, helli napisał:

Bierze te leki na tarczycę? Może ma teraz nadczynność-(już kiedyś pytałam), nie niedoczynność, a może się rozkręcił i tak mu dobrze jak biega z planem obowiązków w głowie

Bierze. Zrobię mu poziom hormonów w najbliższym czasie, może uda się mi w jakoś w tym tygodniu co będzie. Tylko na czczo musi być, a ja mogę dopiero po pracy. Zje mi koty, Frania i co w zęby wpadnie, jak śniadania nie dostanie. A nawet może gdzieś zadzwonić i sie poskarżyć, jak go znam :) 

Ale on taki jest, trochę nad aktywny. No i tyle zajęć, zamierzeń, planów...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mar.gajko napisał:

Bierze. Zrobię mu poziom hormonów w najbliższym czasie, może uda się mi w jakoś w tym tygodniu co będzie. Tylko na czczo musi być, a ja mogę dopiero po pracy. Zje mi koty, Frania i co w zęby wpadnie, jak śniadania nie dostanie. A nawet może gdzieś zadzwonić i sie poskarżyć, jak go znam :) 

Ale on taki jest, trochę nad aktywny. No i tyle zajęć, zamierzeń, planów...

o, to moze go w Teleekspresie zobaczymy?.. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

cały czas podczytuje i trzymam kciuki, żeby jednak Reksio podjął naukę. Siad w jego wydaniu to już byłoby prawdziwe WOW! :)

Skarbek kochany:)

 

ps. czy ksiażeczka dotarła?

Tak dotarła. Odeślę co mam odesłać, ale w najbliższą sobotę. Bo ciągle w sobotę jakies są święta i nie mogę.

A naukę na pewno polubimy... kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mar.gajko napisał:

Tak dotarła. Odeślę co mam odesłać, ale w najbliższą sobotę. Bo ciągle w sobotę jakies są święta i nie mogę.

A naukę na pewno polubimy... kiedyś.

z tym sie nie pali, spokojna główka;)))  :) dobrze, że ksiażeczka dotarła i nie trzeba Reksia znowu szczepić:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trafilam tu I nie moglam przestac czytac .. wielkie gratulacje I uznanie dla wszystkich mamus Reksika I dla cioc I wujkow za wsparcie ! Bardzo poruszyla mnie historia Reksika , trzymaj sie maluszku, powodzenia przy zdobywaniu kolejnych umiejetnosci I nie zasisiaj calego mieszkania swojej mamci ! Szczesliwego Nowego Roku dla Was wszystkich! 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, julianna napisał:

Trafilam tu I nie moglam przestac czytac .. wielkie gratulacje I uznanie dla wszystkich mamus Reksika I dla cioc I wujkow za wsparcie ! Bardzo poruszyla mnie historia Reksika , trzymaj sie maluszku, powodzenia przy zdobywaniu kolejnych umiejetnosci I nie zasisiaj calego mieszkania swojej mamci ! Szczesliwego Nowego Roku dla Was wszystkich! 

Witamy na watku! To mile ze ktos nowy przeczytal cala historie. I ja nie raz wracam i czytam i placze jak bobr ale teraz juz ze szczescia bo nigdy nie sadzilam ze koszmar tego pieska zamieni sie w bajke

Wkrotce poczytamy jak Reksio konczy kolejne 'klasy' i zdobywa nowe umiejetnosci, moze nie koniecznie w komendach ale- znajac Reksia i jego 'mame' jeszcze nas zaskocza:)

Link to comment
Share on other sites

No tak edukacja nei jest naszą najmocniejszą stroną. Oczywiście sami się edukujemy i np. opanowaliśmy wynoszenie kapci przez kocią dziurkę w łazience. Jak Pańcia się kąpie, to Reksiu cichaczem kapcie wynosi. Chytry jest i przemyślny. Bo jak mu się łepek z kapciem nie mieścił, to myślał, myślał i wymyślił. Podnosi kapcia do samej dziurki, wychodzi, wkłada łepek i go zabiera :)

Zrobiliśmy badania, największy pakiet :) super wypas. Wyniki pewnie będą jutro. Tylko siku nam się nie udało, bo nawet na podłogę nie chciał zrobić. A wymyłam wrzątkiem, wysuszyłam, zabrałam podkład i czekałam, czekałam... a Reksio nic. Ale może się uda, tu już nie musi być na czczo :) i w sumie obojętnie kiedy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...