Jump to content
Dogomania

MONA,urzekająca sunia , nie uratowana przed ciążą u nas w BDT.Czeka na sterylkę


Poker

Recommended Posts

Pańcia Mony zadzwoniła dziś prawie z pretensjami ,że się nie odzywam , a ona ma tyle do opowiedzenia o Monie. I słuchałam opowieści o cudnej Monie przez pół godziny.

Mona jest najcudowniejsza na świecie, ideał, kochana, kochająca,śliczna, mądra, ułożona,grzeczna , posłuszna, wesoła , radosna, całuśna, zrównoważona, inteligentna , spostrzegawcza i  nie wiem jakich bym mogła jeszcze użyć przymiotników , by opisać zalety suni.

Państwo są zakochani w niej do obłędu. Jest oczkiem w głowie całej rodziny. Rozpuszczają ją , kochają ,a ona ich.Chyba nie całowali jej tylko jeszcze pod ogonkiem.

Nie sądzili ,że trafi się im TAKI pies, który wniósł do domu tyle radości.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Dawno nie pisałam o Monie , mimo  że co jakiś czas dostaje mejl ze zdjęciami.

Dziś  dostałam o takiej treści.

Witam serdecznie. Trzymamy kciuki by adopcja Kofi doszla do skutku. Holandia to daleko, ale jesli pokochaja ja bardzo, to wszystko bedzie dobrze. 
Monusia jedzie z nami za 2 tygodnia nad morze. Juz byłysmy u weterynarza na konsultacji i przed wyjazdem dostanie preparat przeciw kleszczom. Jedziemy do Międzyzdrojów a nocleg mamy tak na obrzeżach gdzie jest cisza i spokoj. Mamy wykupiony domek na terenie ogrodzonym i pelno trawy. Do plazy mamy 20 minut i jest to plaza dla psów. Tam bedziemy chodzic o 7 rano do 9 kiedy nie ma ludzi, na dlugie spacery. Ale bedziemy tez chodzic wsrod ludzi , po molo i promenadzie. Po konsultacjach ze zwierzolubami, zdecydowalismy sie na zakup wózka dla Monusi, aby nie miala stresu i w  tych miejscach gdzie jest więcej ludzi bedzie w wozku. Wozek zaakceptowala. Bo juz kupiony i oswajamy ja z nim. Ma w nim zabawki i smaczki. Bedzie z nami wszedzie. Oczywiscie podzielimy sie wrazeniami z wakacji i bedzie fotorelacja. Pozdrawiamy serdecznie!!!
 
Czy domek nie zbzikował przypadkiem? :)  Od dawna wiem ,że państwo mają w Monie córeczkę , ale żeby aż tak ?
 
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2019 o 23:54, Poker napisał:

Dawno nie pisałam o Monie , mimo  że co jakiś czas dostaje mejl ze zdjęciami.

Dziś  dostałam o takiej treści.

Witam serdecznie. Trzymamy kciuki by adopcja Kofi doszla do skutku. Holandia to daleko, ale jesli pokochaja ja bardzo, to wszystko bedzie dobrze. 
Monusia jedzie z nami za 2 tygodnia nad morze. Juz byłysmy u weterynarza na konsultacji i przed wyjazdem dostanie preparat przeciw kleszczom. Jedziemy do Międzyzdrojów a nocleg mamy tak na obrzeżach gdzie jest cisza i spokoj. Mamy wykupiony domek na terenie ogrodzonym i pelno trawy. Do plazy mamy 20 minut i jest to plaza dla psów. Tam bedziemy chodzic o 7 rano do 9 kiedy nie ma ludzi, na dlugie spacery. Ale bedziemy tez chodzic wsrod ludzi , po molo i promenadzie. Po konsultacjach ze zwierzolubami, zdecydowalismy sie na zakup wózka dla Monusi, aby nie miala stresu i w  tych miejscach gdzie jest więcej ludzi bedzie w wozku. Wozek zaakceptowala. Bo juz kupiony i oswajamy ja z nim. Ma w nim zabawki i smaczki. Bedzie z nami wszedzie. Oczywiscie podzielimy sie wrazeniami z wakacji i bedzie fotorelacja. Pozdrawiamy serdecznie!!!
 
Czy domek nie zbzikował przypadkiem? :)  Od dawna wiem ,że państwo mają w Monie córeczkę , ale żeby aż tak ?
 

O mamciu ,)

Wózeczek, żeby panienka się nie przemęczyła czy są problemy z nóżkami? (nie śledziłam wątku stąd takie pytanie)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Dziękuję za pamięć o Monie.

Stale dostaję mejle od pańci , a jak za długo nie reaguję to mam reprymendę.

To ostatni mejl. No można zwariować z radości :)

Dzień dobry. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!! Mam nadzieję,  że są już Państwo zdrowi. Wysylam pare zdjęć Monusi, naszej Gwiazdy, naszej najukochańszej córci, naszego skarba. Uwielbia sie bawić z nami, jeździć samochodem, chodzic na spacery i zakupy (wtedy bierzemy wózek Monusi, i nikt nas jeszcze nie wyrzucił ze sklepu). Monisia wszędzie z nami chodzi i jeżdzi. Zrobiłam jej zabawkę z gałganków gfzie chowam jej przysmaki a ona je wyszukuje, ponoć psy uwielbiają wąchać. Monusia programy przyrodnicze tez z nami ogląda ochoczo. Ona jest tak bardzo mądra i bystra. Ma niezliczoną ilość róznych zabawek i zależnie od potrzeb, wybiera i tą się bawimy. Ale sam też swietnie się potrafi bawić.   Nigdy Państwa nie zapomnimy, dali nam Państwo drugie życie u boku Monusi. Ściskamy mocno i pozdrawiamy serdecznie!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...