Jump to content
Dogomania

Sonia, Mix owczarka niemieckiego. Młodziutka. Z powodu choroby.


Recommended Posts

Do adopcji Sonia. Radosna dziesięciomiesięczna suczka - mix owczarka niemieckiego. Sonia jest wysterylizowana, posiada aktualne szczepienia i książeczkę zdrowia. Bardzo ją kocham, jednak w ostatnim czasie znacznie pogorszył się stan mojego zdrowia, co uniemożliwia zajmowanie się przyjaciółką.  Z bólem serca muszę ją oddać komuś, kto podaruje suni czas i serce. Sonia jest  wyjątkowa i piękna. Wychowana z moim synem, nigdy nikogo nie ugryzła, nie ma w sobie agresji. W czasie spacerów uwielbia się bawić i gonić z innymi czworonogami. Jest bardzo przyjaznym psem…Gdybym nie musiała wybierać pomiędzy swoim zdrowiem, a nią, nigdy bym jej nie oddała. Sunia męczy się w mieszkaniu, bo nie mam siły z nią wychodzić, by się wybiegała. Szukam dla niej miłości i wierzę, że znajdzie się ktoś, kto ją przygarnie, a ona odwdzięczy się mu swoim przywiązaniem. Nie mam pojęcia co zrobię jeśli Soni nikt nie zauważy...Gdyby znalazłby się dom w innym mieście, będę służyła pomocą w transporcie. Ogłoszenie jest grzecznościowe.

20134513_1569056433167429_396534580_n.jpg

20136741_1569056443167428_54574753_n.jpg

20138192_1568905879849151_2134555286_o.jpg

20149073_1568905663182506_766342328_o.jpg

20196946_1569056399834099_879755176_n (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Anabelp.Sonia to młoda i piękna sunia,musisz dopilnować,żeby nie zainteresował się nią jakiś pseudohodowaca,rozmnażacz.

Chyba nie jest jeszcze wysterylizowana.Czy zrobiłaś jej ogłoszenia np.na olx,gumtree i innych portalach?

Zrób ładne zdjęcia i napisz krótki,ciekawy tekst o jej zaletach,taka ślicznota młodziutka powinna znaleźć dom.

Przepraszam,już doczytałam,że jest wysterylizowana.

Tutaj na dogomanii ciężko jest żnaleźć dom,bo wszyscy mamy zwierzęta,często po kilka.

My także znajdujemy psom w potrzebie domy ogłaszając je do skutku.

Gdybyś znalazła dom dla suni daleko od Ciebie,to mogę poprosić dogomaniaczkę,aby zrobiła wizytę przedadopcyjną

u ludzi,którzy chcą adoptować sunię.

Jak znajdziesz dom,to spisz umowę adopcyjną i utrzymuj kontakt z ludźmi telefoniczny na przykład,zapytaj czy

za jakiś czas możesz odwiedzić,to bardzo ważne,ja zawsze tak robię,przysyłają mi zdjęcia,rozmawiamy i jestem spokojna,

odwiedzam i mnie odwiedzają z psem lub kotem.

Życzę powodzenia,oby znalazł się najlepszy dom.

Napisz proszę za jakiś czas,czy się udało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...