Jump to content
Dogomania

piszczące zabawki


almera

Recommended Posts

  • 1 year later...

Czy możecie mi polecić jakąś super mocną piszczałkę? :D Mam w domu 10l schroniskowca od czterech* dni, i psiunia ta jest w trakcie mordowania swojej czwartej* z rzędu piszczałki :D Dobrze, że wszyscy "odwiedzający" przynosili zabawki, zamiast smaków, bo pies na diecie i chcę sama mu dobierać smaki ;) taka dygresyjka :)

W każdym razie - jedną piłkę skaleczył zębem więc wywaliłam, pozostałe po prostu przestały piszczeć. Chciałabym znaleźć taką, którą trudniej rozwalić, może z twardszej gumy?

A jednocześnie, przeczytawszy pierwszy post o zaniknięciu instynktu odpuszczania piszczałkom, zaczęłam się zastanawiać. Z drugiej strony - może w nim to już dawno zanikło skoro tak za nimi szaleje... albo nigdy się nie wytworzyło (w schronisku od 1 roku życia ;( prawie 9 lat za kratkami). A jednak z pierwszej strony, dodam, że nie jest zbyt sympatyczny wobec psów, jeśli to ma znaczenie. 

Co byście mi doradzili? Z góry dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Mój Bard uwielbia piszczące zabawki A jak kupię mu jakaś to chodzi po domu i ciągle nia piszczy i przynosi aby mu ja rzucać. Ja znowu czytałam że pies powinien słuchać się właściciela i być za nim a nie za psami, Bard ma kontakt z psami ale jest bardziej za mną niż za psiakami. A ile psinka ma lat? Ja uważam że powinnaś przyzwyczajać ja od małego z różnymi dźwiękami, możliwe ze da się ja jeszcze przekonać że zabawki które wydają dziwne odgłosy nie są aż takie straszne ale będzie to pewnie wymagało więcej czasu w zależności ile ma lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...