Jump to content
Dogomania

Sierść po ciąży


SirTrenton

Recommended Posts

Witam. Szukam jakiś dobrych suplementów na sierść. 

Moja suczka jest po porodzie i odchowie szczeniąt. Sierść strasznie jej powypadala i się przezedzila. W niektórych miejscach jest po prostu łysa. 

Czy ktoś z was zna jakieś dobre suplementy żeby poprawić stan sierści? I żeby sierść ładnie jej odrosla? Cena nieważna ..wazne by pomogło imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, amartyno napisał:

Sama nie próbowałam, ale Pokusa ma serie dla psów z  problemami skórnym i dla hodowców (linki poniżej). Plus olej z łososia. Może ktoś próbował?

http://pokusa.org/category/produkty/pies/diamondcoat/

http://pokusa.org/category/produkty/pies/breedingline/

Dzięki wielkie za odpowiedz. Dzwoniłam dzisiaj do ich sklepu i Pani poleciła dla mojej suczki ten preparat dla psów o czarnej sierści. Jeszcze tylko muszę napisać do ich dietetyka czy można to stosować u suka która jeszcze karmi młode. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎28 o 10:42, SirTrenton napisał:

Witam. Szukam jakiś dobrych suplementów na sierść. 

Moja suczka jest po porodzie i odchowie szczeniąt. Sierść strasznie jej powypadala i się przezedzila. W niektórych miejscach jest po prostu łysa. 

Czy ktoś z was zna jakieś dobre suplementy żeby poprawić stan sierści? I żeby sierść ładnie jej odrosla? Cena nieważna ..wazne by pomogło imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02

Zdaje mi się,że pisałaś w innym temacie,że suczka straciła szczeniaki,że został jeden ale też w kiepskim stanie.Więc o jakim odchowie piszesz? Jak tworzysz historyjki to warto pamiętać co napisałaś by trzymać się jakiejś sensownej ciągłości :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, gojka napisał:

Zdaje mi się,że pisałaś w innym temacie,że suczka straciła szczeniaki,że został jeden ale też w kiepskim stanie.Więc o jakim odchowie piszesz? Jak tworzysz historyjki to warto pamiętać co napisałaś by trzymać się jakiejś sensownej ciągłości :)

W takim razie źle ci się wydaje bo żadnego takiego postu nie dawalam:)  

Link to comment
Share on other sites

@SirTrenton

"Został ostatni piesek,jeżeli dożyje do jutra to zawiozę go do weta.  "

To fragment Twojego postu z 23-ciego lipca

Na forum są dorosli ludzie,więc nie opowiadaj bajek I nie zaprzeczaj rzeczom oczywistym.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, bou napisał:

@SirTrenton

"Został ostatni piesek,jeżeli dożyje do jutra to zawiozę go do weta.  "

To fragment Twojego postu z 23-ciego lipca

Na forum są dorosli ludzie,więc nie opowiadaj bajek I nie zaprzeczaj rzeczom oczywistym.

Racja bou...przepraszam bardzo. Rzeczywiście dawalam taki post tylko tyczyl się innej suczki  i wylecialo mi z glowy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...