Jump to content
Dogomania

Cudowny Roni już w wspaniałym DS w Oświęcimiu.


Anula

Recommended Posts

Dzięki Haniu za informacje o Ronim i ogólnie.Jak będą lepsze zdjęcia to poproszę kiyoshi i zrobienie ogłoszeń na innych portalach.Roni w tej chwili jest tylko ogłaszany na OLX na Wrocław.Haniu bardzo proszę zmień obrożę na jakąś ładniejszą aby odbijała się od sierści.Ładna obroża dodaje uroku psu.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Roni nadal jest pełen energii, ale wyszalej się chwilę i potem zachowuje się normalnie :) Dość fajnie chodzi na smyczy. Ostatnio miał odwiedziny, przyjechali do niego Państwo z okolic Wolsztyna, by go poznać i zdecydować. Gdy wyjeżdżali, byli zachwyceni i zdecydowani na Ronisia, umówiliśmy się, że po powrocie do domu zadzwonią i zostawią dane do wizyty, ale nie zadzwonili :( W zeszłym tygodniu w hoteliku był fotograf zrobić zdjęcia kotom do adopcji i poprosiłam o zdjęcia Roniego. Zdjęcia zostały zrobione, no ale nie dostałam ich do tej pory. Nie pisałam nic, chciałam zrobić Wam niespodziankę, ale nie wyszło. Jutro zrobimy naszą sesję zdjęciową :)

Czasami tak bywa,że niespodzianki nie wypalają,mimo dobrych chęci.Widocznie Państwo po przemyśleniach zmienili zdanie,choć oczywiście nie fajnie z ich strony,że nie powiadomili Was o niej.Roniś znajdzie dobry domek i jak będzie sesja zdjęciowa to ogłoszenia ruszą pełną parą!:)

Link to comment
Share on other sites

Anulko bardzo Cie przepraszam ale w wekend nie oglosilam Ronisia

W sobote po wizycie w przytulisku odwiedzili mnie tescie

A wczoraj- troche pooglaszalam innego psiaka i juz mial byc Roni a tu patrze- tescie na kawke:):)

Ale na dobre wyszlo bo dzis Hania zrobila rewelacyjne zdjecia wiec pistaram sie dzi i jutro Ronisia pooglaszac

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kiyoshi napisał:

Anulko bardzo Cie przepraszam ale w wekend nie oglosilam Ronisia

W sobote po wizycie w przytulisku odwiedzili mnie tescie

A wczoraj- troche pooglaszalam innego psiaka i juz mial byc Roni a tu patrze- tescie na kawke:):)

Ale na dobre wyszlo bo dzis Hania zrobila rewelacyjne zdjecia wiec pistaram sie dzi i jutro Ronisia pooglaszac

Nic nie szkodzi.Jak znajdziesz czas to zrobisz Izuniu ogłoszenia.Poczekamy.Dziękuję,że pamiętasz o naszym Roni.

To jest bardzo fajny,radosny,przesympatyczny psiak.Powinien po ogłoszeniach znaleźć domek.

Zdjęcia są na wszystkich stronach wątku.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Anula napisał:

Nic nie szkodzi.Jak znajdziesz czas to zrobisz Izuniu ogłoszenia.Poczekamy.Dziękuję,że pamiętasz o naszym Roni.

To jest bardzo fajny,radosny,przesympatyczny psiak.Powinien po ogłoszeniach znaleźć domek.

Zdjęcia są na wszystkich stronach wątku.

Anulko kochana, zrobiłam kilka ogłoszeń na szybko- dodatkowe dorobie w wekend;) trzymam kciuki

http://www.morusek.pl/ogloszenie/365564/2-letni-sznaucerek-RONI-szuka-domu/#.WaW0p8ZpzIU

http://www.morusek.pl/ogloszenie/365563/RONI-przesliczny-nieduzy-sympatyczny-sznaucerek-SZUKA-DOMU/#.WaW0q8ZpzIU

http://wroclaw.lento.pl/2-letni-sznaucerek-roni-szuka-domu,5946795.html

https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/2-letni-sznaucerek-roni-szuka-domu/1002082306330910468552909

https://www.olx.pl/oferta/2-letni-radosny-sznaucerkowaty-roni-szuka-domu-CID103-IDolxJm.html

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj mialam jedno zapytanie mailowe o Ronisia a dzisiaj drugie

To dzisiejsze bardzo sensowne od pani Ani z Wegrowca

Pozwolilam sobie krotko odpisac by cos dobrego dodac u Ronim docenic warunki u Pani i poprosic o kontakt telefoniczny z Hania

Trzymam kciuki i mam nadzieje ze Pani zadzwoni

Jedynym minusem tego domu jest to ze Roni musialby zostawac 8 godz sam i nie wiem czy on przy swojej energii to zniesie? To tylko tutaj pisze bo Pani nic w tym stylu nie pisalam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2017 o 11:52, kiyoshi napisał:

Wczoraj mialam jedno zapytanie mailowe o Ronisia a dzisiaj drugie

To dzisiejsze bardzo sensowne od pani Ani z Wegrowca

Pozwolilam sobie krotko odpisac by cos dobrego dodac u Ronim docenic warunki u Pani i poprosic o kontakt telefoniczny z Hania

Trzymam kciuki i mam nadzieje ze Pani zadzwoni

Jedynym minusem tego domu jest to ze Roni musialby zostawac 8 godz sam i nie wiem czy on przy swojej energii to zniesie? To tylko tutaj pisze bo Pani nic w tym stylu nie pisalam

Izuniu, bardzo dziękujemy kochana za  informacje z odzewu na ogłoszenia :) Hania nic nie pisze i nie alarmuje na moją komórkę więc chyba nic z tego....:( Roniś jest ślicznym i bardzo towarzyskim psiakiem więc pewnie pojawi się wkrótce i domek dla niego.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek i dla Ronisia przypada 50% udziału  475,90zł :)

Anulko potwierdź na obu wątkach

http://www.dogomania.com/forum/topic/339783-mix-domowych-rózności-zapraszam-do-180817/

Potwierdzam.Pieniążki z bazarku są już u mnie i także uzupełniony post rozliczeniowy.Dziś mija miesiąc jak Roni ma OLX na Wrocław,przeniosę na Poznań.

Link to comment
Share on other sites

Ronisiowi szykuje się chyba domek w Oświęcimiu i to bardzo dobry domek.

Kilka lat dobrych temu P.Piotr i P.Iza z Oświęcimia zaadoptowali moją tymczasię Kamę.Do tej pory utrzymujemy ze sobą kontakt.

Dziś P.Piotr zadzwonił do mnie. Ich bardzo dobra przyjaciółka P.Ula za którą ręczą chce zaadoptować Ronisia i tylko Ronisia bo jest podobny do Kamusi.

P.Piotr i znajoma chcą przyjechać w przyszłym tygodniu po Ronisia.

Mam dostać dane do kontaktu na mail i będziemy jak zawsze wykonywać procedury i zobaczymy co z tego wyjdzie.

P.Ula i Kama.

 

V__4617.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Ronisiowi szykuje się chyba domek w Oświęcimiu i to bardzo dobry domek.

Kilka lat dobrych temu P.Piotr i P.Iza z Oświęcimia zaadoptowali moją tymczasię Kamę.Do tej pory utrzymujemy ze sobą kontakt.

Dziś P.Piotr zadzwonił do mnie. Ich bardzo dobra przyjaciółka za którą ręczą chce zaadoptować Ronisia i tylko Ronisia bo jest podobny do Kamusi.

P.Piotr i znajoma chcą przyjechać w przyszłym tygodniu po Ronisia.

Mam dostać dane do kontaktu na mail i będziemy jak zawsze wykonywać procedury i zobaczymy co z tego wyjdzie.

P.Ula i Kama.

 

V__4617.jpeg

Rozmawiałam z p.Ulą i myślę,że Roniś może pakować walizkę i jechać do tego domku.Jeszcze tylko pozostanie kwestia transportu do omówienia zależna od tego czy Szafirek będzie jednak jechał po psiaki do Zamościa i ewentualnie będzie mógł zabrać Roni do Oświęcimia.Jeżeli nie,to pani Ula  prawdopodobnie we wtorek lub środę będzie w Nowej Soli i mogłaby zabrać Ronisia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...