Jump to content
Dogomania
eleta

Odsprzedam Orijen Regional Red 2,27 kg

Recommended Posts

Mam do odsprzedania karmę Orijena Regional Red - 2,27 kg za cenę 75 zł (cena sklepowa od 95 wzywż. Karma miała byc dla kota, pomyłka przy wrzucaniu do koszyka i mam dla psa, choć takowego nie posiadam. Opakowanie jest identyczne z kocim wiec niestety o popełnieniu błędu zorientowałam sie dopiero po otwarciu i wielkości saszetek. Wagowo nic nie ubyło, tylko paczka jest otwarta. 

Na terenie Jeleniej Góry i na trasie Jelenia Góra-Lubań mogę podwieźć osobiście. W dalsze okolice wysyłka - koszt wysyłki jak koszty paczki polskiej chyba ze ktos zna tańsza opcję - dostosuje się

Opis
Orijen karma dla psów dorosłych jest produkowana ze świeżych składników w Alberta (Kanada) przez niezależny rodzinny zakład produkcyjny. Orijen proponuje nowe rozwiązanie w żywieniu zwierząt domowych - odpowiednio dostosowaną karmę suchą dla psów.
Odpowiednio dostosowana karma dla psów bazuje na pierwotnych przyzwyczajeniach żywieniowych psów, biorąc jednocześnie pod uwagę nowy styl życia psów z ich regularnym żywieniem i ogólnie mniejszej aktywności ruchowej.

orijen.jpg