Jump to content
Dogomania

Aura straciła dt ale nie może stracić nadziei...


ewu

Recommended Posts

Trzeba koniecznie Hanię poprosić o nowe,zdjęcia nawet z tego powodu,że nie ma ani pół telefonu.Jeżeli Aura nie ma czerwonej obróżki to kupię i wyślę.Kolor czerwony pięknie odbija się na czarnym psiaku.Ewu działaj.Trzeba koniecznie umieścić w ogłoszeniu ile ma w kłębie i wagę a także napisać,że ma wszystkie szczepienia i czip.To działa.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Anula napisał:

Trzeba koniecznie Hanię poprosić o nowe,zdjęcia nawet z tego powodu,że nie ma ani pół telefonu.Jeżeli Aura nie ma czerwonej obróżki to kupię i wyślę.Kolor czerwony pięknie odbija się na czarnym psiaku.Ewu działaj.Trzeba koniecznie umieścić w ogłoszeniu ile ma w kłębie i wagę a także napisać,że ma wszystkie szczepienia i czip.To działa.

Dziękuję. Prosiłam koleżankę , która robi piękne zdjęcia psom żeby zadzwoniła do Hani i udzieliła porad jak opanować Aurę i zrobić ładne fotki.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Dziękuję. Prosiłam koleżankę , która robi piękne zdjęcia psom żeby zadzwoniła do Hani i udzieliła porad jak opanować Aurę i zrobić ładne fotki.

Basiu to mam kupić obróżkę i wysłać do Hani?

Mam jeszcze czerwone szelki po Sawani to mogę też wysłać tylko nie wiem czy Hania ubierze Aurę do zdjęć w szelki.

Link to comment
Share on other sites

Trochę mnie dziwi, że szafirka jest na innych wątkach, wstawia fotki i informacje, a tutaj nawet nie zagląda.

Ciekawe z czego to wynika? Może z braku czasu.

Kurcze, taka fajna, młoda sunia i tak długo czaka.

Druga sprawa, że ewu płaci za hotelik z własnych pieniędzy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czy szafirka ma podesłany wątek Aury na pw? My umieszczając psa u szafirki zawsze wysyłamy wątek.Tu widzę,ze ktoś inny wstawiał zdjęcia,nie szafirka.U Hani też przebywają psiaki bez wątku może sądzi,że Aura nie ma wątku.Trzeba to jakoś dograć. Szkoda czasu bo OLX idzie tylko brak fajnych zdjęć.Już te pierwsze były chyba lepsze niż co są w tej chwili wstawione na OLX.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Też mnie to zastanawia... :(
Zdjęcia Aura naprawdę ma baaardzo kiepskie. A na tych pierwszych to już nie Aura: ona obecnie się zmieniła.

Musimy poczekać na ewu.Innego wyjścia nie widzę tylko szkoda każdego dnia bo jak wcześniej pisałam OLX jest jeszcze opłacone.

Link to comment
Share on other sites

Ładna owczarka się z niej wyłoniła.

JEDNAK... brakuje mi portretu :( Ładnego. Może gdyby człowiek, na którego patrzyła tak z uwielbieniem stanął za aparatem to by się udało?
Aurze też brakuje zdjęć całej sylwetki. Jak stoi. Najlepiej przy człowieku.
Jednak domyślam się, że to będzie trudne.

618897c577f5c8dcmed.jpg

1e46f3125bc11a59med.jpg

f248741bd236cc3emed.jpg

c80cb5f23508cd38med.jpg

05282c61946155fbmed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Nie chodzi o filmik jakości Oscara, po prosty byleby pokazać sunię: jej naturę, umiejętności, charakter. Jak nawet filmików będzie parę, krótkich to ja je połączę w jeden, więc warto zrobić np. w domu i na dworze, w różnych sytuacjach nagrać sunię ;)

Jasne:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...