Jump to content
Dogomania

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Reksio po powrocie z adopcji znalazł cudowną Rodzinę, gdzie kochają go najbardziej na świecie.


Recommended Posts

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Izuniu, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!! Ile mam Ci zwrócić.

Masz może zdjęcie Krecika?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Izuniu, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!! Ile mam Ci zwrócić.

Masz może zdjęcie Krecika?

nic nie zwracaj. Mam jeszcze ze 4 wyróżnione olx po Kreciku, i zaraz będe je tez 'przekazywać' innym pieskom. Krecik jedzie w sobote do DS do Frankfurtu nad Menem....

20180211_111452.thumb.jpg.af67cc5571523a60a37ee4a70150a70b.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

nic nie zwracaj. Mam jeszcze ze 4 wyróżnione olx po Kreciku, i zaraz będe je tez 'przekazywać' innym pieskom. Krecik jedzie w sobote do DS do Frankfurtu nad Menem....

20180211_111452.thumb.jpg.af67cc5571523a60a37ee4a70150a70b.jpg

Ale MEGA SŁODZIAK!!!

Wspaniale, że jedzie do DS!!!

Powodzenia maleńki!!!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

To chce Was w dwupaku??? Powiedz, że masz jeszcze Kajunię i Misia i kicię.....i...papużkę? Ciekawe, co on na to...

 

6 minut temu, Sara2011 napisał:

Gabi, ja tam bym zrobiła wizytę PA :).

Żarty, żartami, ale jak usłyszałam, że ktoś facetowi przywiózł owczarka, który powłóczył tylnymi łapkami i facet na drugi dzień zadzwonił po SM, żeby psiaka zabrali, aż się we mnie zagotowało.

Ciekawe, co się z tym biedakiem stało?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gabi79 napisał:

 

Żarty, żartami, ale jak usłyszałam, że ktoś facetowi przywiózł owczarka, który powłóczył tylnymi łapkami i facet na drugi dzień zadzwonił po SM, żeby psiaka zabrali, aż się we mnie zagotowało.

Ciekawe, co się z tym biedakiem stało?

To zrobił ten który chciał się umówić?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Radek napisał:

Trzeba mieć nadzieję, że nie znajdzie psa ani żony:)

Dokładnie tak Radku.

Jeśli chodzi o żonę, to może kandydatka się znajdzie, różne ludzie mają oczekiwania i gusta,  ale oby tylko psiaka nikt facetowi nie dał.

Z tego co zrozumiałam, tamten nieszczęśnik (owczarek) był od osoby prywatnej, bez procedur typu wizyta, umowa itd.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Dokładnie tak Radku.

Jeśli chodzi o żonę, to może kandydatka się znajdzie, różne ludzie mają oczekiwania i gusta,  ale oby tylko psiaka nikt facetowi nie dał.

Z tego co zrozumiałam, tamten nieszczęśnik (owczarek) był od osoby prywatnej, bez procedur typu wizyta, umowa itd.

kurcze Gabrysiu- podaj koniecznie jego numer!! wrzuce zaraz na czarną Liste fb i na Czarne Kwiatki żeby ostrzec. A wiesz skąd był ten amant??

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W sobotę odbędzie się wizyta u Pani z Mikołowa, która wczoraj dzwoniła w sprawie Reksia.

Myślałam, że Pani już się nie odezwie, dlatego nie opisywałam szczegółów rozmowy.

Pani mieszka w bloku z 15 synem. Pracuje na zmiany

Reksio Panią zauroczył, a w dodatku bardzo ujęła Ją historia Reksia.

Jak powiedziałam, że Reksio teraz jest smutny i załamany Pani się popłakała.

Mam nadzieję, że to miłość od pierwszego wejrzenia, bo Pani nie pytała, o inne pieski w hoteliku

(niektórzy pytają).

Na razie podchodzę do tego bez emocji.

Na wizytę zgodziła się ze mną jechać niezawodna  Mysza2.

Eluniu, z całego serca dziękuję.

Jeśli wizyta wypadnie bardzo dobrze Państwo przyjadą do Reksia i jak zaiskrzy ( i Reksio Państwa nie zje)

będzie mógł pojechać na swoje.

Na razie bardzo proszę o kciuki za wizytę

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki za wizytę i żeby zaiskrzyło!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Reksio to cudny pies, jeśli to ma być jego pani, to na pewno jej nie zje, wręcz przeciwnie!!! 

Dzięki Asiu za trzymanie kciuków.

Dzwonił też Pan, ale sam nie wiedział o jakiego pieska i pytał, czy mam jakąś suczkę do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...