Jump to content
Dogomania

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Reksio po powrocie z adopcji znalazł cudowną Rodzinę, gdzie kochają go najbardziej na świecie.


Recommended Posts

Dnia 15.03.2018 o 22:25, Aldrumka napisał:

czy wpłacać na konto Gabi

Aldrumko, pieniążki od Ciebie w kwocie 20,- już na koncie Reksia.

Oprócz tego 20,- od Oleny.

Bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję!!!

Ostatnio nie miałam czasu, by wejść na Dogo, a gdy teraz chciałam nadrobić zaległości okazało się, że Dogo szwarkuje.

Nikt na razie nie dzwoni w spr. Reksia.

Poprosiłam kiyoshi o ogłoszenia dla niego.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

zrobie zrobie:) tylko na razie nawet nie mam jak pobrać zdjeć, bo strony watku nie chcą się przełączać:( :(

Izunia, bardzo serdecznie Ci dziękuję!!!

Nie ma pośpiechu, ale gdyby problemy na Dogo się długo utrzymywały tu jest mój olx ze zdjęciami sprzed adopcji

https://www.olx.pl/oferta/reksio-sliczny-niewielki-wesoly-kundelek-pokochasz-go-CID103-IDsEZRX.html

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gabi79 napisał:

Izunia, bardzo serdecznie Ci dziękuję!!!

Nie ma pośpiechu, ale gdyby problemy na Dogo się długo utrzymywały tu jest mój olx ze zdjęciami sprzed adopcji

https://www.olx.pl/oferta/reksio-sliczny-niewielki-wesoly-kundelek-pokochasz-go-CID103-IDsEZRX.html

ok. Kurcze...teraz dopiero zauwazyłam...te stare zdjęcia z takim psim usmiechem...i te nowe- taki smutek :( bedny piesek....trzeba zmasować ogłoszenia ....

dzis jednak nie dam już rady:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2018 o 21:24, kiyoshi napisał:

ok. Kurcze...teraz dopiero zauwazyłam...te stare zdjęcia z takim psim usmiechem...i te nowe- taki smutek :( bedny piesek....trzeba zmasować ogłoszenia ....

dzis jednak nie dam już rady:(

 

3 godziny temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Iryska / Reksia.

 

19 minut temu, Radek napisał:

Dalej chodzi jakby chciało, a nie mogło:/

Bardzo się cieszę, że zaglądacie do Reksia!!!

Dzisiaj miałam 3 wiadomości na olx od tej samej osoby:

1. Witam!!!

2. Czy Reksio nadal do wzięcia?

3. Czy nadaje się do dzieci?

Odpisałam kilka zdań i na tym korespondencja się zakończyła.

Przypuszczam, że to nie był odpowiedni dom dla Reksia

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

hihi:)

A ja zrobiłam Reksio olx na Bielsko (wyróznienie dostał po Kreciku) i morusek na Katowice, ale będe jeszcze dorabiać

Izunia, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Domyślam się, że skoro po Kreciku, to Krecik już w DS.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabi, moje olx jest na Kraków. Zmienić? Jeśli tak, to na jaki miasto?

Asiu, proszę na razie zostaw, w przypadku Reksia było by najlepiej gdyby zainteresowane osoby przyjechały go poznać.

Ostatnio Państwo byli zakochani, pani w chwili podpisywania umowy zarzekała się, że przenigdy go nie odda,  a jak to się skończyło wszyscy wiemy.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Asiu, proszę na razie zostaw, w przypadku Reksia było by najlepiej gdyby zainteresowane osoby przyjechały go poznać.

Ostatnio Państwo byli zakochani, pani w chwili podpisywania umowy zarzekała się, że przenigdy go nie odda,  a jak to się skończyło wszyscy wiemy.

dobrze Gabrysiu. Przydałoby sie jednak chociaz jedno zdjecie mniej smunego Reksia...Może podkradnę jedno z tych usmiechnietych? Przytnę,coś pokombinuje i może olx nie wyrzuci...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

dobrze Gabrysiu. Przydałoby sie jednak chociaz jedno zdjecie mniej smunego Reksia...Może podkradnę jedno z tych usmiechnietych? Przytnę,coś pokombinuje i może olx nie wyrzuci...

Bardzo dobry pomysł, dziękuję Asiu!!!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, a na której stronie są te uśmiechniete zdjęcia Reksia? 

Jest problem z przechodzeniem na inne strony watku, trzeba kombinować, byloby mi łatwiej....

Nie pamiętam Asiu, a przejść na inne strony oprócz pierwszej i ostatniej nie mogę,  ale na moim olx są te "uśmiechnięte" zdjęcia

https://www.olx.pl/oferta/reksio-sliczny-niewielki-wesoly-kundelek-pokochasz-go-CID103-IDsEZRX.html

Link to comment
Share on other sites

 

przeleciałam kilka stron wątku, ale nie ma za bardzo zdjęć -albo sa takie, które masz, albo gorsze, albo wcale

najczesciej wcale nie ma zdjęc

 na stronie 12 była opinia behawiorysty  -może warto ją jakoś przerobić, i częściowo wpisać w ogłoszenia , bo wynika z niej że to taki pies, z którym trzeba będzie popracować na początku -łatwo sie pobudza i nakręca

wstawiam tutaj (cytat ze strony 12)

Notatka po wizycie. Reksio- pies wielorasowy.

Reksio na spacerze trochę podekscytowany próbuje „zbadać” obce osoby w dość intensywny sposób podbiegając i dotykając intensywnie nosem. Zachowanie ma charakter agonistyczny. Po podaniu smaczków i podjęciu współpracy, zachowanie znika. Na spacerze dochodzi też do spotkania ze znajomą kobietą, którą psiak lubi i widać jak szybko i mocno pieszczoty i głaskanie podnoszą emocje Reksia.

W mieszkaniu pies bardzo chętnie pracuje i bardzo szybko się uczy. Nie ma problemu z podjęciem pracy z trenerem, którego widzi pierwszy raz. Również praca z opiekunką wychodzi bardzo dobrze. Widać ile przyjemności daje mu to zajęcie.

Reksio jest psem, który bardzo łatwo i szybko się pobudza i dlatego w naszej terapii będziemy stosować trening posłuszeństwa, prowadzony w taki sposób by uczyć psa kontroli emocji. Ton głosu spokojny i łagodny, nie dodajemy energii swoją intonacją. Stopniowo przedłużamy czas podawania nagrody. Ważne, żeby Reksio pracował kilka razy dziennie po kilkanaście minut

(10-15, 20). Przewidywalność takiej rutyny dnia powinna uspokoić jego emocje. Podczas konsultacji naszą uwagę zwrócił sposób patrzenia psa. Wydaje się że Reksio ma problem z widzeniem, być może z ostrością. Nie widzi np. smaczków rzucanych na podłogę. Za to bardzo dobrze pracuje nosem.

Opiekunka psa bardzo chętnie podjęła pracę z psem i po kilku korektach, dobrze wydawała polecenia. Pani wydaje się być zmotywowana do pracy z psem. Po udzieleniu kilku prostych wskazówek, które nie wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia, będzie ona mogła wpłynąć na zmianę zachowania psa niewielkim nakładem kosztów i czasu.

Pozdrawiam,

Beata Leszczyńska, behawiorysta zwierzęcy DipCABT(Coape)NOCN,

(Centre of Applied Pet Ethology) Polska

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Gabi79 napisał:

Miałam dzisiaj tel . o Reksia, ale chyba troszkę Panią odstraszyłam, bo powiedziałam,  że trzeba Reksiowi wytyczyć granice, aby wiedział kto tu rządzi i nie wszedł ludziom na głowę.

Gabrysiu, nie martw się, lepiej teraz niż później.  Mnie strasznie zniechęcają osoby, które wszystko wiedzą i wszystko potrafią i radzą sobie z każdym zachowaniem psiaka...Od razu zapala mi się lampka...

Dobrze, że dzwonią telefony. Kciuki cały czas trzymam za Reksiulka, 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Gabrysiu, nie martw się, lepiej teraz niż później.  Mnie strasznie zniechęcają osoby, które wszystko wiedzą i wszystko potrafią i radzą sobie z każdym zachowaniem psiaka...Od razu zapala mi się lampka...

Dobrze, że dzwonią telefony. Kciuki cały czas trzymam za Reksiulka, 

Panią bardzo wzruszyła historia Reksia, to że był w schronisku i wrócił z adopcji, ale ma wszystko jeszcze przemyśleć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...