Jump to content
Dogomania

Help! oszukani - szukamy nowego miejsca na wakcje last minute z piesełem


AleksaMa

Recommended Posts

Hej Kochani Dogomaniacy!

Liczę na Waszą pomoc. Od początku roku jesteśmy nową rodziną dla Jeżyny (ok 6-7lat) która cale swoje życie spędziła w schronisku. To miały być nasze pierwsze rodzinne wakację, zarezerwowalam domek na mazurach - nie duży, ogrodzony teren z furtką bezpośrednio na niewielką plażę. Wczoraj dowiedziałam się, że właściciel uznał, że skoro dokonałam rezerwacji przez Booking.com i sie nie odzywma znaczy, że nie przyjeżdżam i oddał mój termin komuś innemu! Wakacje mamy zaplanowane na za 3 tygodnie, a póki co albo nie ma już miejsc albo z powodu Jeżyny nie chcą nas przyjąć :(

Macie może namiary na jakiś ośrodek lub domki letniskowe gdzie mogą być jeszcze terminy, przyjmują z piesełkami i nie kosztuje to miliona monet?

Link to comment
Share on other sites

To nie Mazury, ale morze ;) Może mają jeszcze wolne terminy, spróbuj ;) Wszystko jest napisane na stronie: http://www.sus.kalisz.pl/oferta

Byłam tam rok temu i jadę ponownie już teraz w niedzielę icon_jupi.gif  Moja sucz była zadowolona ;)

IMG_20160725_091530.jpg.d0a7d90c104a07d2e2a344e3e7122804.jpg

IMG_20160725_091601.jpg.b1cc1a3e6d93c5b16238bff51a0b1565.jpg

Rano plaża zupełnie pusta. W godzinach popołudniowych ludzi tak mało, że pies i tak swobodnie może szaleć na plaży/w wodzie :)

 

Link to comment
Share on other sites

Podaję Ci namiary na domek holenderski kolo Świnoujścia jeżdziłam tam z dwoma psami i było wszystko ok.

Pan Andrzej Rokosz tel.601707603.

wejdz sobie na stronę.http://tara.spanie.pl

Jak będziesz  dzwonić to pytaj się o domek holenderski na ul.żarzecznej ,bo pan ma jeszcze inne kwatery.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...