Jump to content
Dogomania

Maleńka 10- letnia starowinka z guzami na listwie bez szans? JAGA mieszka gdzies w Warszawie, ostrzegam przed Panią Ulą z Pruszkowa


Recommended Posts

19 minut temu, Poker napisał:

kiyoshi , trzeba było grzecznie napisać ,że nie dostałaś zaleceń, na które bardzo czeka nowa opiekunka.

Pojde tam dzisiaj i postaram sie grzecznie poprosic o ten wypis bo p Ula bardzo potrzebuje by kontynuowac leczenie u siebie

Ale wiesz- ja to jestem nerwowa jesli chodzi o psy :( ale postaram sie nie byc:)

Link to comment
Share on other sites

Za transport wyszlo 100 zl

Czy ktos chcialby sie dolozyc? Poker mam od Ciebie 80 zl ale nie wiem czy moga byc na ten cel czy chcialabys przeznaczyc na inna psinke itd?

Pisalam przed chwila z p Ula - jaga grzecznie spala w lozeczku ale w nocy nasiusiala i nakupkala w lazience

Na spacerki wychodza cala 3ka bo Jaga sama w domu nie zostanie- od razu jest rozpacz

Jak Pani wtszla tylko do zsypu na 3 minuty to Jaga tak sie cieszyla na jej powrot jakby jej caly dzien nie widziala

Niesamowite jak szybko sie odnalazla w nowym swiecie!

 

Czy mozecie polecic jakies dobre a nie za drogie podklady???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, kiyoshi napisał:

Za transport wyszlo 100 zl

Czy ktos chcialby sie dolozyc? Poker mam od Ciebie 80 zl ale nie wiem czy moga byc na ten cel czy chcialabys przeznaczyc na inna psinke itd?

Pisalam przed chwila z p Ula - jaga grzecznie spala w lozeczku ale w nocy nasiusiala i nakupkala w lazience

Na spacerki wychodza cala 3ka bo Jaga sama w domu nie zostanie- od razu jest rozpacz

Jak Pani wtszla tylko do zsypu na 3 minuty to Jaga tak sie cieszyla na jej powrot jakby jej caly dzien nie widziala

Niesamowite jak szybko sie odnalazla w nowym swiecie!

 

Czy mozecie polecic jakies dobre a nie za drogie podklady???

W łazience, mądra psina.

Ja używam Seni Soft 90 x 60 i tnę na pół, więc z paczki 5szt mam 10. Kupuję w DOZ.pl po 6zł paczka, dostawa bezpłatna do wielu aptek, potem się w aptece odbiera i płaci na miejscu. Czyli jeden podkład 45x60 kosztuje mnie 60groszy.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

8 dyszek przeznacz na co uważasz. Były wpłacone na potrzeby suni.

Dziekuje Ci Poker ogromnie

Wiem ze troche nie ladnie obciazac dogomaniakow transportem ale jednak tak chcialam zeby w kieszeni Pani zostaly pueniadze potrzebne na opieke weterynaryjna, zeby jej nie braklo

Ja ze swoich zaplacilam kubraczek i obroze ze smyczka bo musiala to miec na droge

56 minut temu, Perełka1 napisał:

10 szt 8,24

Podklady_higieniczne_dla_zwierzat_My_Friend_60x90cm_10szt_-1c-240.jpg.9a1dec5c671351a59cf01f872b12ceeb.jpg

Perelko ja wlasnie widzialam te podklady w necie i sie zastanawialam nad nimi

Jako laik totalny mam pytanie-czy one nie przeciekaja? Tzn widzialam tez jakies inne ze strukturami specjalbymi ale tezi cena wyzsza wiec tez jesli sie sprawdzaja byly by dobre

I w jakim sklepie internetowym zamawisz bo zalezy mi na szybkiej wysylce

2 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

Ja proponowałam dopłatę do transportu. Ile brakuje?

W takim razie brakuje 20 zl :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

W łazience, mądra psina.

Ja używam Seni Soft 90 x 60 i tnę na pół, więc z paczki 5szt mam 10. Kupuję w DOZ.pl po 6zł paczka, dostawa bezpłatna do wielu aptek, potem się w aptece odbiera i płaci na miejscu. Czyli jeden podkład 45x60 kosztuje mnie 60groszy.

To tez jakas mysl - dzieki rozi

Link to comment
Share on other sites

Witam się serdecznie

kiyoshi- Ja dla moich babcinek kupuję w   zooplus.pl. Darmowa dostawa od 79zl

Podkłady nazywają się  PUPPY TRAINER PADS  z firmy SAVIC  

  Paczka  50 sztuk

Rozmiar  M   45x30 cm    24,80  1 szt/50  gr

Rozmiar L    60x45           44,80   1szt/90 gr

pozdrawiam

 

 

www.beardedyork.pl

Link to comment
Share on other sites

No to te od Perełki wychodzą najtaniej, nie miałam z nimi do czynienia, jeśli nie są bardzo cienkie, to warto spróbować, zwłaszcza że Pani Ula potrzebuje do łazienki.

SAVIC znam, są średniej jakości. Ja zostaję przy Seni, jakoś mam do nich zaufanie, a czasem idziemy gdzieś z wizytą i zależy mi, żeby nie było wtopy  :) 

Edit: wyciągnęłam z szuflady podkład Savic, pomacałam i poprawiłam opinię.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, rozi napisał:

No to te od Perełki wychodzą najtaniej, nie miałam z nimi do czynienia, jeśli nie są bardzo cienkie, to warto spróbować, zwłaszcza że Pani Ula potrzebuje do łazienki.

SAVIC znam, są dobrej jakości. Ja zostaję przy Seni, jakoś mam do nich zaufanie, a czasem idziemy gdzieś z wizytą i zależy mi, żeby nie było wtopy  :) 

seni są dobre, i bella dla dzieci też są dobre. Tanie, jeśli są w promocji są z rossmanna, babydream 60x60, ok. 1 zł sztuka pakowane po 10 szt.

pupil produkuje ta sama firma co seni, toruńskie zakłady. Dla psów małych i chodzących są b. dobre. Dla leżącego owczarka już nie. Najlepsze są niemieckie mola o 4 stopniu wchłaniania z żelem neutralizującym zapachy. Te sa niestety cholernie drogie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Perełka1 napisał:

seni są dobre, i bella dla dzieci też są dobre. Tanie, jeśli są w promocji są z rossmanna, babydream 60x60, ok. 1 zł sztuka pakowane po 10 szt.

pupil produkuje ta sama firma co seni, toruńskie zakłady. Dla psów małych i chodzących są b. dobre. Dla leżącego owczarka już nie. Najlepsze są niemieckie mola o 4 stopniu wchłaniania z żelem neutralizującym zapachy. Te sa niestety cholernie drogie.

Wyżej edytowałam post w kwestii Savic.

Mola nie znam.

Link to comment
Share on other sites

dziękuje Wam kochani. W takim razie prześle konto Radku i Dusia-Duszka i przyjmę co łaska na podkłady...

A 20 zł z cegiełki od Nadziejki dodaje do transportu.

 

Dziś miałam strasznie nieprzyjemną sytuacje u weta i musze Wam sie wyżalić, bo naprawde inaczej się udusze...

Rano posłałam do asystentki tego weta 2 zdjęcia Jagusi już z domu z poduszeczek tak żeby wiedziała, że ma dobrze i się nie martwiła..

Ale cóż- po wejściu do gabinetu (by dopytać o ten zabieg) usłyszałam od weta: " co to się stało! Edyta jest cała roztrzęsiona z powodu zdjęć i tego co na nich zobaczyła!!"

I słucham dalej, że wydali mi sunie na zmarnowanie...Wet żałuje, że pędził wczoraj w pocie czoła, żeby mi ją wydać, Edyta nie możę sie pozbierać- ona tyle serca w tego psa włożyła, tyle troski i wszystko na zmarnowanie!

My nie szanujemy ich pracy! Ich troski! Oddałam im psa do osoby nieodpowiedzialnej!

WIecie dlaczego?? Bo na zdjęciach sunia nie ma kubraczka!!

 

Pokazuje więc wetowi te mocno kontrowersyjne zdjęcia a on mi mówi, że to, że pies leży na poduszkach to jeszcze nie znaczy, że jest szczęśliwy. My mamy jakieś śmieszne przekonanie, że to co dobre dla ludzi jest dobre dla psa, a tak nie jest. Pies to pies, ma inne instynkty i potrzeby! Powinni mi psa nigdy nie wydać, gdyby wiedzieli...

 

Ten pies którego wzięłam na zmarnowanie spędził 1,5 m-ca w klatce kenelowej z max. 20 minutami spaceru dziennie (o 14 i 19)....to był luksus...Oni tak o nią dbali...

 

Zagryzłam zęby... prawie nic nie powiedziałam. W sprawie zabiegu nie ma dokumentacji, usunięte były dwa guzy- jeden włókniak i jeden gruczolorak...Trzeba by usunąć całą listwe ale wet nie zrobił tego, bo by sunai nie przeżyła. Miała podawaną ampicyline po zabiegu. Szewki usunął przedwczoraj...to wszystko...

 

Także- już ta moja d.....a jest taka twarda, że ledwie siedze. Płakać mi się chce jak cholera, ale wiem, że urażona duma (w jakiś sposób) to nic takiego. Jestem tylko mega szczęśliwa, że zabrałam tą psinkę....

Nie wiem czy Wy tez uważacie, że dałam sunie na zmarnowanie? czy uważacie że sunia w 11 dniu po zabiegu, z już ściągniętymi szwami, nie może kilku godzin (POD OKIEM OPIEKUNA) spędzić bez kubraczka?? (bo na noc i na wyjście Pani oczywiście ma zakładane)...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze

 jak dobrze i stokroc

 dobrze

 ze udalo sie Tobie

 zabrac malineczke

 stokroc przecudnie

 i modle

 za te wszystkie w domciu

 -nie na zmarnowanie

 tak mowic jak powiedzial chlop

 to jest hanba ... tak sie nie godzi

!Cieszmy radujmy

ze jest juz bezpieczna w swem domku

 z opancia ukochana

 i zeby trwalo i trwalo jak najnajdluzej

nie przejmuj

 nie przejmuj

 czasem musimy wysluchc wszelkiego

 paskudnego ...musimy

 i nic nie odpowiedziec

 dla dobra lapeczek naszych

 matniu

 toc maluchna byla poltora mieisac ... i te ogromne

 ,,spacery ,,, ...ech

Link to comment
Share on other sites

Nóż się w kieszeni otwiera na "luksusy klatkowe". Może oni spróbowali by takiego dobrobytu? A pies pod opieką człowieka nie może być bez kubraka? I to 11 dni po zabiegu, po zdjęciu szwów? Dobrze, że psina jest już w swoim miejscu, ma całodobową opiekę człowieka i do tego psie towarzystwo.

A ciekawe jak można zrobić zabieg i nie mieć dokumentacji medycznej? Kupy się to nie trzyma. Wielki łaskawca, tak pędził na spotkanie, że spóźnił się 1,5 godziny! Chyba pod górkę i do tyłu.

Dziewczyno - dobrze, że jeszcze udało się wyrwać psa.

Bardzo jestem ciekawa\, co powie lekarz, udo którego miałam iść z psiną p. Ula.

Trzymaj się i głowa do góry!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, wiosenka napisał:

Skoro nie ma szwów to co ma chronić kubraczek? no chyba, że chodzi o te dwie małe ranki? W taki upał chyba lepiej jak pod kontrolą suczka wietrzy brzuchal. A tak mnie naszło, czy wet wysłał do badania materiał?

Przecież nie ma żadnej dokumentacji to po co jeszcze badanie?

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny...bo już myślałam, że może jednak ze mną jest coś nie tak...

Nic nie wysłał, nic nie zapisał...wszystko dlatego, że zrobił to za darmo z dobroci serca dla uratowanego psa..

A ranki nie są małe tylko dość spore, w 90% wygojone, ale w dwóch miejscach wyrażnie widać niedogojenie i rope...nie pojawiło się to u Pani Uli tylko wcześniej, bo ja to widziałam, ale nic się nie odezwałam, żeby nie zatrzymać transportu...Nie wiem jak te rany miały jej się wygoić w kenelu w którym sikała i kupkała...a na głowie miała non stop abażur...

 

Paskudny facet:( i zmanierowana babka ze średnim wykształceniem i małym (RACZEJ WIELKIM) ego (jego asystentka)....i ratowanie przez nich psów:(

Przykro to pisać, ale ostatniego staruszka którego ktoś im przywiózł trzymali w kenelu pół roku....po czy okazało sie, że przez te pół roku szukała go właścicielka....

Link to comment
Share on other sites

tymczasem zamówiłam już podkłady

Podkłady higieniczne dla zwierząt My Friend 60x90cm 10szt. x6 50,76 zł
Wartość produktów: 50,76 zł
Kurier (Przelew online / karta kredytowa): 0,00 zł
Suma: 50,76 zł

 

 

aż 6 opakowań, bo sama przesyłka to 15,99 zł!! a od 49 jest darmowa, więc uznałam, że tak będzie najsensowniej...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...