Jump to content
Dogomania

wiemarki:*


gośku.

Recommended Posts

Kasia, brawo za decyzje. Jakie by nie byly prawdziwe powody oddania suki (zakladam jednak, ze obecni wlasciciele podaja faktyczny stan:) ), mysle, ze czeka Cie z nia duzo pracy-z roznych wzgledow. Wierze jednak, ze Ci sie uda- ja kupowalam moja pointerke,gdy miala prawie 8 mcy i niekoniecznie dobrze w glowie ;) wiec w pewnym stopniu Cie rozumiem.
Jakby nie bylo, nie poddawaj sie po poczatkowych trudnosciach- na pewno sie uda, a oddane psie serce wszystko rekompensuje :)
pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alena']Kasia, brawo za decyzje. Jakie by nie byly prawdziwe powody oddania suki (zakladam jednak, ze obecni wlasciciele podaja faktyczny stan:) ), mysle, ze czeka Cie z nia duzo pracy-z roznych wzgledow. Wierze jednak, ze Ci sie uda- ja kupowalam moja pointerke,gdy miala prawie 8 mcy i niekoniecznie dobrze w glowie ;) wiec w pewnym stopniu Cie rozumiem.
Jakby nie bylo, nie poddawaj sie po poczatkowych trudnosciach- na pewno sie uda, a oddane psie serce wszystko rekompensuje :)
pozdrawiam![/quote]

8 miesięcy? i co było ciężko? zaakceptowała Cię szybko bo tego się obawiam najbardziej?

Link to comment
Share on other sites

mnie jako nowa osobe w swoim zyciu zaakceptowala szybko, natomiast wprowadzenie jej do swiata, oswojenie z takimi ZJAWISKAMI jak samochod, tramwaj, facet na drabinie itd, oraz wpojenie zasad posluszenstwa (na zasadzie "to, ze zrobisz cos czego oczekuje wcale nie musi bolec") zajelo spoooooro czasu.ale mowie Ci, ani jednego tygodnia z tymi jej "dziwactwami" nie oddalabym za prace z innym psem, kupionym w "normalnych" warunkach. mysle,ze podczas takiej pracy tworzy sie naprawde wyjatkowa wiez...

Link to comment
Share on other sites

Kasia-jezeli jest tak jak mówią obecni opiekunowie suni,to powinno byc dobrze.Chociaz musisz załozyć,ze Ci wszystkiego odnosnie psa nie przekazali i,ze pewnych rzeczy nauczysz sie sama obserwujac psa.
Pisałem to po to,by dać Ci do zrozumienia,ze taki pies ma swoje upodobania,które były uwarunkowane przez obecnych opiekunów,niekoniecznie bedą Ci sie one podobały.Mussz sie z tym liczyc-mam nadzieję,ze mnie zrozumiałas.To,ze chcesz sunie zaadoptowac,to bardzo szlachetne i godne podziwu.Ja zyczę Ci,aby sie wszystko powiodło,by sunia miała dobrze i zeby była szczęśliwa.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

przepraszam, ze odkopuje stary temat, ale nie chcę zakładać nowego a ten wątek wydaje mi się odpowiedni.

Mam do sprzedania książkę o Weimaranach [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107898[/url]
Może ktoś byłby zainteresowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']przepraszam, ze odkopuje stary temat, ale nie chcę zakładać nowego a ten wątek wydaje mi się odpowiedni.

Mam do sprzedania książkę o Weimaranach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107898[/URL]
Może ktoś byłby zainteresowany?[/quote]

Napisz może w galerii wyżłów tam więcej osób zagląda ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...