Jump to content
Dogomania

wiemarki:*


gośku.

Recommended Posts

Cześć!

Kto z Was ma wyżła wiemarskiego?

ja mam przecuuuuuuudną sunie tej rasy :wink:

a macie stronke o swoim weimarku?

ja mam ale coś galeria mi etraz nie chodzi, ale makm nadizeję że wkrótce będzie ok :wink: --->

moje gg to 7917833 :)

pappa, prosze odpisujcie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='.:::Gosia:::.']Cześć!

Kto z Was ma wyżła wiemarskiego?
ja mam przecuuuuuuudną sunie tej rasy :wink:
a macie stronke o swoim weimarku?
ja mam ale coś galeria mi etraz nie chodzi, ale makm nadizeję że wkrótce będzie ok :wink: --->
[/quote]

Gosiu byłam na Twojej stronce...
Dlaczego Sonia jest bez rodowodu?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nareszcie ludki które gadają na temat!
A więc jak Gośka dobrze wie mam weimarka radara brata Sońki.
szaraduszka mi ani razu nie odpowiedziala na wiadomosc prywatną.
No ale widz że po za nimi też są entuzjaści!!!
To Radar:
No to jeszcze ktoś??
[URL=http://img218.exs.cx/my.php?loc=img218&image=sylwesterfotkiispacer1328tp.jpg][img]http://img218.exs.cx/img218/9683/sylwesterfotkiispacer1328tp.th.jpg[/img][/URL]
(Aha dałam tą fotę żebby była jasna płeć tego świrusa) :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weimaraner']Ciao Gosia :D

Witam w Klubie...Rowniez mam suczke Wyzla Wiemarskiego...niestety nie moge wstawic nic na gallerie bo zdjecia mam na kompie ale pozdrawiam....:)[/quote]

Jest sposób na wstawianie zdjęć z komputera, opisany jest w Galerii (pod koniec strony):
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewforum&f=58&sid=388acf5b818713145ccae9a0b7198be2[/url]
na pierwszej stronie topiku" sposób na wklejanie zdjęć z własnego kompa" czekamy na foty :P - powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

[quote name='.:::Gosia:::.']Cześć!

Kto z Was ma wyżła wiemarskiego?
ja mam przecuuuuuuudną sunie tej rasy :wink:
a macie stronke o swoim weimarku?
ja mam ale coś galeria mi etraz nie chodzi, ale makm nadizeję że wkrótce będzie ok :wink: --->
moje gg to 7917833 :)
pappa, prosze odpisujcie:)[/quote]

ja będę miała lada dzień 14 tomiesięczną weimarkę. Proszę o jak najwięcej informacji na temat pieska w tym wieku, jej wymagań i potrzeb...:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia579']ja będę miała lada dzień 14 tomiesięczną weimarkę. Proszę o jak najwięcej informacji na temat pieska w tym wieku, jej wymagań i potrzeb...:-)[/quote]
Przepraszam za ton odpowiedzi,ale nie moge....kto kupuje/przygarnia psa danej rasy nie wiedzac o niej nic-brak odpowiedzialnosci i przemyslenia.
Wiesz cos o tym psie?Jaki ma charakter?Jak sie zachowuje w otoczeniu?Pies,to nie pluszowa zabawka,ktora polozona w kacie bedzie lezec.
Decydujac sie na posiadanie zwiarzaka,niezaleznie czy to pies czy chomik itp,nalezy sie powierzchownie do tego przygotowac.Ehh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darek']Przepraszam za ton odpowiedzi,ale nie moge....kto kupuje/przygarnia psa danej rasy nie wiedzac o niej nic-brak odpowiedzialnosci i przemyslenia.
Wiesz cos o tym psie?Jaki ma charakter?Jak sie zachowuje w otoczeniu?Pies,to nie pluszowa zabawka,ktora polozona w kacie bedzie lezec.
Decydujac sie na posiadanie zwiarzaka,niezaleznie czy to pies czy chomik itp,nalezy sie powierzchownie do tego przygotowac.Ehh...[/quote]

Nie przesadzajmy z tą krytyką. Znam rasę i jej podstawowe wymogi gdyż od miesiąca siedzę w internecie w wiadomej sprawie. Temperament psa też nie jest mi obcy bo miałam 15 lat teriera więc wiem czego potrzeba psu myśliwskiemu. Jednak nigdy nie miałam doczynienia z rocznym psem z pewnymi przyzwyczajeniami bo psy które miałam brałam jako szczeniaki w związku z tym prosiłam o jakieś podpowiedzi. Głównie o rozwój tej rasy właśnie w tym wieku, wymagania co do żywienia,szczepień itp. Także może zamiast takiej drastycznej oceny napiszesz co np. Twój psiak robił, lubił, potrzebował w tym wieku...

Link to comment
Share on other sites

Chyba sie nie zrozumielismy do konca-pytalem czy znasz tego psa,ktorego zamierzasz miec-czy wiesz jak sie zachowuje(kazdy pies ma inny charakter),czy sprawia jakies problemy.
Nie chodzi mi tu o drastyczna ocene tego wszystkiego,ale o to,by pies znalazl dom,w ktorym bedzie do konca swoich dni.Nie wiem jakie sa powody obecnych opiekunow psa,moze maja z nim jakies problemy i chca sie go"pozbyc",nie pytalas sie?Nie zastanawia Cie to?Pisze,to dlatego aby Ci uswiadomic,ze pies w takim wieku ma swoje przyzwyczajenia-te dobre i te zle.
Napisalas cytuje"rozwoj tej rasy glownie w tym wieku,wymagania co do zywienia,szczepien itp",skoro mialas psa,to chyba powinnas wiedziec takie rzeczy jak szczepienia,zywienie(psy domowe jedza mniej wiecej podobne rzeczy tj karme albo gotowane w zaleznosci co psu sluzy i smakuje indywidualne podejscie do sprawy).
Radzilbym jednak najpierw zaznajomic sie z psem,ktorego zamierzasz miec,skoro wiesz juz+/- o rasie ,to dowiedz sie jak najszybciej o psie jako osobniku,unikniesz rozczarowan i niepotrzebnych problemow.Dziwi mnie to bardzo,dlaczego do tej pory tego nie uczynilas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darek']Chyba sie nie zrozumielismy do konca-pytalem czy znasz tego psa,ktorego zamierzasz miec-czy wiesz jak sie zachowuje(kazdy pies ma inny charakter),czy sprawia jakies problemy.
Nie chodzi mi tu o drastyczna ocene tego wszystkiego,ale o to,by pies znalazl dom,w ktorym bedzie do konca swoich dni.Nie wiem jakie sa powody obecnych opiekunow psa,moze maja z nim jakies problemy i chca sie go"pozbyc",nie pytalas sie?Nie zastanawia Cie to?Pisze,to dlatego aby Ci uswiadomic,ze pies w takim wieku ma swoje przyzwyczajenia-te dobre i te zle.
Napisalas cytuje"rozwoj tej rasy glownie w tym wieku,wymagania co do zywienia,szczepien itp",skoro mialas psa,to chyba powinnas wiedziec takie rzeczy jak szczepienia,zywienie(psy domowe jedza mniej wiecej podobne rzeczy tj karme albo gotowane w zaleznosci co psu sluzy i smakuje indywidualne podejscie do sprawy).
Radzilbym jednak najpierw zaznajomic sie z psem,ktorego zamierzasz miec,skoro wiesz juz+/- o rasie ,to dowiedz sie jak najszybciej o psie jako osobniku,unikniesz rozczarowan i niepotrzebnych problemow.Dziwi mnie to bardzo,dlaczego do tej pory tego nie uczynilas...[/quote]

Właściciele chcą się pozbyć psa ponieważ mają trzy inne i coraz mniej czasu (takie jest ich tłumaczenie) - nie wnikam różnie się życie układa a skoro nie chcą powiedzieć konkretów i całej prawdy to ja w żaden sposób tego nie wyegzekwuję. Oczywiście twierdzą, że suczka jest cudowna, łagodna, ułożona,lubi dzieci, inne zwierzęta, posłuszna, przywiązana do właściciela ale nie agresywna dla obcych i na pewno się przyzwyczai do mnie. Czyli sam widzisz, same zalety tak troszkę bez ładu i składu. Nawet gdyby było tak że po prostu jej nie chcą a ona wcale nie jest taka naj... ja chciałabym jej stworzyć dom co pewnie nie mało pracy mnie będzie kosztowało. Ale chcę.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...