Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

3 godziny temu, terra napisał:

zaglądam i czekam na wieści co u maleństw

Tz rozmawiał dzisiaj z wetem - Hana jest do zabrania w następnym tygodniu.

Teraz tylko czekamy na informację o wolnych miejscach w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Janka@ napisał:

ale, czy ktoś sprawdza na bieżąco kiedy będą wolne miejsca u Murki?

 

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Nawet częściej, niż na bieżąco...Dzisiaj też Tola dzwoniła do Murki....

Dzwonię i proszę, dzisiaj to chyba już baaardzo prosiłam:(

Nie wiem co zrobię, jak zadzwoni wet, żeby sunie zabierać:(

Niestety, Hana i Suzi cierpią trochę przeze mnie;  chyba zbyt pochopnie odstąpiłam miejsce po Astrze Forestowi w potrzebie :(

Adopcje stoją i teraz w wielkiej potrzebie są Hana i Suzi :(

Link to comment
Share on other sites

Ja też zaglądam do suniek. Tym bardziej, że prosiłam o to miejsce dla Foresta. Nie wiedziałam wtedy, że Hana ma chore uszko :( Nie wyrzucaj sobie Tolu swojego dobrego serca. Forest też nie miał się gdzie podziać. 

Nie ma innego miejsca gdzie sunie mogłyby poczekać na miejsce u Murki? Jakiegoś innego hotelu w pobliżu? 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, agat21 napisał:

Ja też zaglądam do suniek. Tym bardziej, że prosiłam o to miejsce dla Foresta. Nie wiedziałam wtedy, że Hana ma chore uszko :( Nie wyrzucaj sobie Tolu swojego dobrego serca. Forest też nie miał się gdzie podziać. 

Nie ma innego miejsca gdzie sunie mogłyby poczekać na miejsce u Murki? Jakiegoś innego hotelu w pobliżu? 

Wiem, rozumiem; wciąz mam nadzieję, ze juz wkrótce i dziewczyny opuszcza schron i zobaczymy je szczęśliwe u Murki.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, mar.gajko napisał:

Toluś, też mam wyrzut sumienia, że wepchałam Kasię bez kolejki, ale oni mogli jej krzywdę zrobić. Uśpić.

Mar.gajko - przecież wiem, życie Kasi było zagrożone, nie było innego wyjscia tylko zabierac dziewczynę!

1 minutę temu, Anula napisał:

No nic,trudno,czekamy na ten jedyny zbawienny telefon od Murki.Innego wyjścia nie ma.Lika miała mieć dom ale w ostatniej chwili Pani zrezygnowała.

Tak, rozmawiałam z Murką, potem Korniczek miał szansę na dom i tez nic z tego nie wyszło.

U Kasi teraz jest sporo trudnych psich przypadków, ciezko znalezc dobry dom takim psiakom :(

 Zamojska Astra juz w DS, ale nadal w stresie, musi byc wynoszona na spacery:(

 No nic, ja panikuję, ale w głębi duszy wierzę, ze dobro powraca i jak Hana i Suzi będą mogły opuścic schron, to jakieś rozwiązanie się znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tola napisał:

No nic, ja panikuję, ale w głębi duszy wierzę, ze dobro powraca i jak Hana i Suzi będą mogły opuścic schron, to jakieś rozwiązanie się znajdzie...

Tolu, ja też się martwię, zresztą wiesz, bo rozmawiamy o tym....Ale musi być dobrze, innej opcji nie ma. Trzeba myśleć pozytywnie. Sunie mają tylko nas..

Link to comment
Share on other sites

To prawda, że u Murki teraz sporo psiaków starszych albo z niełatwymi charakterami, ale mocno wierzę że i one znajdą domy - vide Ergo, który wydawało się, że już do końca swoich dni zostanie w hotelu.. A teraz szczęśliwy hasa po Krakowie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Kciuki bardzo potrzebne!! Z tego co wiem, jutro będzie wiadomo, kiedy Hana będzie mogła już opuścić schronisko. Tola napisze więcej.

Dzisiaj wet ma podjechać do Hany do schronu  zobaczyć to ucho  i ma dać znać; myślę, że będzie już wiadomo, kiedy można zabierać dziewczyny ze schronu.

Kombinujemy tu z Alaskan z miejscem dla suniek, bo nawet jak będzie jedno miejsce u Murki, to druga suczka gdzieś musi przeczekać :(

Wczoraj byłyśmy  w niedawno powstałym (ok. 2 lat) hotelu dla psów w okolicach Zamościa - 20 km od nas.

Wrażenia mamy pozytywne - czyściutko, duży teren do spacerów, opieka weta zapewniona;  w hotelu 3 pozostawione tymczasowo psy  (właściciele wyjechali ) i 4 bezdomniaki.

Ceny jednak są dosyć wysokie; dla fundacji zniżka  - 20 zł/doba plus karma.

 Na pewno jest to  jakaś alternatywa w nagłych przypadkach, ale nie na dłuższy pobyt..

Tutaj można zobaczyć, jak powstawał hotel

https://www.facebook.com/Hotel-dla-psów-Brutus-1732083253786869/

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Dzisiaj wet ma podjechać do Hany do schronu  zobaczyć to ucho  i ma dać znać; myślę, że będzie już wiadomo, kiedy można zabierać dziewczyny ze schronu.

Kombinujemy tu z Alaskan z miejscem dla suniek, bo nawet jak będzie jedno miejsce u Murki, to druga suczka gdzieś musi przeczekać :(

Wczoraj byłyśmy  w niedawno powstałym (ok. 2 lat) hotelu dla psów w okolicach Zamościa - 20 km od nas.

Wrażenia mamy pozytywne - czyściutko, duży teren do spacerów, opieka weta zapewniona;  w hotelu 3 pozostawione tymczasowo psy  (właściciele wyjechali ) i 4 bezdomniaki.

Ceny jednak są dosyć wysokie; dla fundacji zniżka  - 20 zł/doba plus karma.

 Na pewno jest to  jakaś alternatywa w nagłych przypadkach, ale nie na dłuższy pobyt..

Tutaj można zobaczyć, jak powstawał hotel

https://www.facebook.com/Hotel-dla-psów-Brutus-1732083253786869/

 

 

Ja na wątku Tropka widziałam, że ktoś rzucił pomysł aby sunie pojechały do Anecik. Czy ktoś pytał Anecik ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...