Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

6 godzin temu, agat21 napisał:

Jestem i ja u pięknych suniek. Suzi puchata kolorowa, ale mnie Hana bardziej zapadła w serce, bo jest taka zwyczajna. Bardzo mocno trzymam za obie kciuki. 

Szkoda, że tak powoli adopcje ostatnio idą i na miejsca u Murki tak długi czas trzeba czekać :(

Z deklaracjami stałymi u mnie ostatnio kłopot, bo i "moje" psinki jakoś zasiedziały się w hotelach :(, ale jednorazowo na początku lipca wpłacę grosik, a jeśli jakieś psiątko pojedzie do domu, to oczywiście zamienię na stałą. 

Witaj Aga, cieszymy się, że będziesz z nami

serduchooo7.gif

6 godzin temu, elficzkowa napisał:

A może zarezerwować miejsca w innym hoteliku. Gdyby były deklaracje - a wierzę, że się uzbierają - na transport uzbieramy bazarkiem. Oby nie musiały długo czekać. 

Można rezerwować, ale jakoś nastawiłyśmy się na hotelik Murki...

 Mamy to stałe miejsce, a hotelik blisko i bliski sercu...

 Nie wiedziałyśmy, ze będą  problemy, ze taka kolejka. 

Coś będziemy myśleć, bo zaczynam panikować :(

 

5 godzin temu, Anula napisał:

Na zaproszenie naszej Kochanej Toli i ja oczywiście stawiam się na wątek sunieczek,tak bliskich mojemu sercu,psiaków z Zamościa.Tak skromnie po 10,00zł dla Hany i Suzi bo inne psiaki są też w potrzebie.

Agat21 pisze,że Hana jest zwyczajna,w moim przekonaniu,nie ma zwierząt zwyczajnych wszystkie są śliczne i każdy w swoim rodzaju.Zawsze u każdego zwierzaka można wypatrzeć coś co jest u niego piękne,szlachetne,cudowne.Na spacerze widuję starszego pana,który chodzi z pieskiem a jego wygląd to pomieszanie tysiące ras.Pan mi powiedział,że nie liczy się piękno zewnętrzne psa a piękno wewnętrzne.Te słowa utkwiły mi w pamięci i zamieszkały na stałe,ponieważ ten pan ma rację.Trzeba to piękno wewnętrzne wypatrzeć u zwierząt i zawsze w każdym ono jest.

Bardzo bym chciała aby jak najszybciej opuściły Schronisko tyle czekają na wolność.

Dziękujemy bardzo Anulka :)

Dziękujemy, ze jesteś i ze tak bliskie Ci zamojskie psy

serduchooo7.gif

4 godziny temu, Havanka napisał:

Przybyłam na zaproszenie Toli. Cieszę sie bardzo, ze kolejne 2 sunie mają szansę na odmianę życia. Pamiętacie bazarek, który robiłam dla Faziego:

Zebraliśmy na nim 340 zł. Niestety Fazi nie zdążył skorzystać z tych pieniędzy. Wolą darczyńców było przekazanie zebranych pieniędzy na kolejną, zamojską bidę, co niniejszym mam zamiar uczynić. Oby udało sie jak najszybciej wyciągnąć suczki ze schronu. Trzymam mocno kciuki !!!

Eluś - witaj i zostań:)

 Wiesz, jak bardzo się cieszę...

serduchooo7.gif

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Nowy wątek od razu rzucił mi się w oczy, Czytam od początku. Musze trochę pomyśleć. 

Bardzo się cieszę, ze będziesz z nami

serduchooo7.gif

2 godziny temu, mdk8 napisał:

Jestem i ja . Na razie nie dam rady się zadeklarować ale bardzo się cieszę, że jest szansa dla suczek  bo Hana bardzo leżała mi na sercu .

Witaj i zostań z nami; i Hanie i Suzi to bardzo potrzebne

serduchooo7.gif

2 godziny temu, MikAga napisał:

Dziękujemy Toli za zaproszenie,

wpłacimy grosik dla dziewczynek,

pozdrawiamy,Aga i Mika.

Havanko,k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,25_AQ_orig.

Aga - zamojskie psy Tobie też wiele zawdzięczają:)

Bardzo się cieszę, że będziemy razem zmieniać los tych suniek

serduchooo7.gif

55 minut temu, Tianku napisał:

przybywam i ja do Dziewczynek na razie tylko moge kibicowac ale w lipcu na pewno grosik dorzuce wspaniale ze kolejne psiaki dostaja szanse 

Witamy cieplutko, zostań z nami:)

serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawiałam z Panią Irenką z Katowic, która wspierała finansowo Alaskę. Pani Irenka przenosi swoją deklarację w wysokości 30 zł na Hanę i Suzi!!! 

Pani Irenko serdecznie dziękujemy!!!Podobny obraz

Pani Ireno - bardzo dziękujemy za pomoc kolejnym zamojskim suczkom!

Oby tak im się poszczęściło jak Alasce!

serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety na ten moment nie mam jak pomóc finansowo :(, ale będę cichutko podczytywać wątek - wiem , że ta sunia od małego w schronie leżała Wam szczególnie Toli na sercu. Przesyłam dużo dobrych myśli dla sunieczek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Janka@ napisał:

Dziękuję za zaproszenie, chociaż już wcześniej przeglądałam wątek. Ostatnio mniej się odzywam, ale czytam :). Na razie trzymam reżim finansowy, ale może po 10 lipca uda mi się wpłacić coś jednorazowo. Dla mnie Hana jest piękna.

 

11 godzin temu, malti napisał:

na pewno grosik dorzucę

 

10 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Przywitam się z dziewczynkami i dorzucam dyszkę

 

9 godzin temu, GabiM napisał:

Dotarłam do dziewczynek. Ze stałymi deklaracjami i u mnie ostatnio ciężko, ale jednorazowo coś się wysupła. 

Bardzo dziękujemy, zostań z nami :)

serduchooo7.gif

5 godzin temu, Maciek777 napisał:

Jestem na zaproszenie. Poczytam następnym razem bo teraz tak przelotem. Trzymam kciuki za sunie:)

Witaj Maciek, cieszę się, ze będziesz suniom kibicował:)

serduchooo7.gif

2 godziny temu, Onaa napisał:

Ja niestety na ten moment nie mam jak pomóc finansowo :(, ale będę cichutko podczytywać wątek - wiem , że ta sunia od małego w schronie leżała Wam szczególnie Toli na sercu. Przesyłam dużo dobrych myśli dla sunieczek.

Onaa, podczytuj, pisz i zostań z nami, suczki bardzo na to liczą :)

Tak, o zabraniu Hany myślę od roku, może tym razem się uda.............

serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...