Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

Dnia ‎15‎.‎01‎.‎2019 o 17:32, Tola napisał:

A jak ucho, jest poprawa?

Zobaczymy. Nie bardzo można czyścić bo kanalik wąziutki. Usuwam tylko co wypływa.

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Co słychać u Hany oprócz jej zmagań uszkowo-zdrowotnych? Jak się czuje jako Warszawianka?

Jest już warszawianką pełną gębą. Niestety rzadko mogę ją puścić luzem bo jak zobaczy psa to leci

do niego nie oglądając się na nic. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2019 o 12:40, Jo37 napisał:

W zeszłym tygodniu dostałam wiadomość, że niestety w uchu są bakterie. Dzisiaj wykupiłam antybiotyk za 38,00 zł

Mam nadzieję, że po kuracji będzie spokój z uchem przez dłuższy czas. 

A co to za bakterie? Np mój pies miał w uszach świerzbowca i po (skutecznej) kuracji Advocatem usłyszałem od znajomej technik weterynaryjnej, że zamiast kupować drogie krople do czyszczenia uszu mogę mu je czyścić gazikiem nasączonym olejem spożywczym bo dzięki niemu te bakterie się duszą. Fachowo mi to wytłumaczyła, ale już nie pamiętam. W każdym razie stosowałem to i już do samego końca miał uszy czyściutkie i żadnych problemów z nimi.

Link to comment
Share on other sites

Maćku - dostałam kopie wyników na telefon. Niestety jest to nieczytelne. Był robiony antybiogram

i podano mi jaki antybiotyk mam kupić. Hana miała robioną operację na to ucho i było zaznaczone, że

kłopoty mogą się powtarzać. Kanał słuchowy jest bardzo wąski i nie ma jak wyczyścić uszu.

Wpuszczanie kropli powoduje wyciek i dopiero  wtedy można zebrać ten " syf". 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Jo37 napisał:

Maćku - dostałam kopie wyników na telefon. Niestety jest to nieczytelne. Był robiony antybiogram

i podano mi jaki antybiotyk mam kupić. Hana miała robioną operację na to ucho i było zaznaczone, że

kłopoty mogą się powtarzać. Kanał słuchowy jest bardzo wąski i nie ma jak wyczyścić uszu.

Wpuszczanie kropli powoduje wyciek i dopiero  wtedy można zebrać ten " syf". 

Wiadomo, dopasowany antybiotyk to podstawa. O Advocate'ie wspomniałem tylko po to żeby ktoś nie pomyślał, że sam olej załatwił sprawę. Chociaż nie wiadomo czy by nie dał rady. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

wrzucam tutaj, bo wątku warszawskiego chyba nie ma.Text z fb z dnia 8.02.2019 r

[...]

Chciałabym wszystkich przestrzec na Kabatach (okolice Dembego i Bronikowskiego) leżą rozrzucone kawałki mięsa z bardzo mocną trucizną. Ogromny pech chciał, że trafiło akurat na Sonię, wystarczyły tylko 2 dni i koniec. Bardzo proszę uważajcie na swoje psy!!

[..]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hana została zaszczepiona w lutym na wściekliznę - koszt 35,00 zł

Ostatnio spędziłyśmy kilka dni z zamojską Neską, która znalazła dom u mojej koleżanki. Dziewczyny bardzo ładnie się bawiły.

Hana rozpoczęła drugi rok pobytu w DT w Warszawie. Nie było ani jednego telefonu w jej sprawie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Tola napisał:

A co tam u Hany?

 

Hana to bardzo pozytywna sunia. Ze wszystkimi psiakami chciałaby się bawić. 

To pierwszy psiak, który lubi wszystkie okoliczne psy. 

Niestety jest straszną śmieciarą. Nie daje sobie odebrać łupów no i oczywiście choruje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...