Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

4 godziny temu, Anecik napisał:

Dziś miałam telefon o Hanusię z Torunia. Dzwoniło chyba jakieś dziecko. Podałam nr do Toli i przekazałam że psiak jest w Warszawie.

Byłam dzisiaj większą część  dnia poza zasięgiem, nie mam  połączenia, ale jak ktoś poważnie zainteresowany, to będzie  jeszcze próbował...

Link to comment
Share on other sites

Pięknie się dziewczyny prezentują, Hana na tym tarasie wygląda rewelacyjnie:)

Jak patrzę na Bajkę to nie mogę uwierzyć, że kiedyś wyglądała tak strasznie - i fizycznie i psychicznie. 

Troska, praca  i miłość mogą zdziałać cuda!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hana niestety ma znowu kłopot z uszami. Tym razem udało mi się pojechać do mojej

znajomej weterynarz. Uszy zostały wyczyszczone i dostałam lek w kroplach. Poprzedni wet raczej zaszkodził

niż pomógł. W piątek idziemy do kontroli.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Jo37 napisał:

Hana niestety ma znowu kłopot z uszami. Tym razem udało mi się pojechać do mojej

znajomej weterynarz. Uszy zostały wyczyszczone i dostałam lek w kroplach. Poprzedni wet raczej zaszkodził

niż pomógł. W piątek idziemy do kontroli.

Ja musiałam jej uszy czyścić dośc często.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jo37 napisał:

Hana niestety ma znowu kłopot z uszami. Tym razem udało mi się pojechać do mojej

znajomej weterynarz. Uszy zostały wyczyszczone i dostałam lek w kroplach. Poprzedni wet raczej zaszkodził

niż pomógł. W piątek idziemy do kontroli.

Czy Hana miała robiony wymaz z uszu? Może to jakiś poważniejszy problem i oprócz kropli do uszu trzeba wprowadzić antybiotyk doustny. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, hop! napisał:

Czy Hana miała robiony wymaz z uszu? Może to jakiś poważniejszy problem i oprócz kropli do uszu trzeba wprowadzić antybiotyk doustny. 

U mnie nie miała. Na razie będą zastosowane krople i zobaczymy. Tej weterynarz ufam. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jo37 napisał:

Hana niestety ma znowu kłopot z uszami. Tym razem udało mi się pojechać do mojej

znajomej weterynarz. Uszy zostały wyczyszczone i dostałam lek w kroplach. Poprzedni wet raczej zaszkodził

niż pomógł. W piątek idziemy do kontroli.

Biedna Hana..Jak dobrze, że jest pod tak troskliwą opieką. 

Jo37, proszę o podanie kosztów leczenia, przeleję na Twoje konto.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Jo37 napisał:

U mnie nie miała. Na razie będą zastosowane krople i zobaczymy. Tej weterynarz ufam. 

Czasami nawet zwykłego grzybka leczy się dłużej. Trzymam kciuki za pozytywny efekt leczenia. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzupełniłam rozliczenie Hany, sprawdzając konto (nie wchodziłam tam, odkąd sunia pojechała na DT do Jo37)

Wszystko uzupełniłam, dokładna informacja o stanie konta jest na pierwszej stronie wątku. 

Od mojgo ostatniego wejścia na konto pojawiły się następujące wpłaty:

heli 60 zł - 29.03.2018r

Malti i mama malti - 35 zł - 29.03.2018r

jolanta08 - 10 zł - 19.04.2018r

helli - 60 zł - 29.04.2018r

jolanta08 - 10 zł - 17.05.2018r   

Pięknie dziękujemy!!!! kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Jeśli ktoś chce nadal wspierać Hanę, to poproszę o informację, wtedy podam na PW nowy numer konta. Poprzednie nie jest już aktywne. 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Uzupełniłam rozliczenie Hany, sprawdzając konto (nie wchodziłam tam, odkąd sunia pojechała na DT do Jo37)

Wszystko uzupełniłam, dokładna informacja o stanie konta jest na pierwszej stronie wątku. 

Od mojgo ostatniego wejścia na konto pojawiły się następujące wpłaty:

heli 60 zł - 29.03.2018r

Malti i mama malti - 35 zł - 29.03.2018r

jolanta08 - 10 zł - 19.04.2018r

helli - 60 zł - 29.04.2018r

jolanta08 - 10 zł - 17.05.2018r   

Pięknie dziękujemy!!!! kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Jeśli ktoś chce nadal wspierać Hanę, to poproszę o informację, wtedy podam na PW nowy numer konta. Poprzednie nie jest już aktywne. 

Bardzo dziękuję wszystkim wpłacającymstylowi_pl_ogrod_41928285.gif

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tola napisał:

Hana sporo podróżuje z Jo37,  jest szczęśliwa, zadbana, ale dobrze byłoby napisać w tytule - ze i Hana ma swój własny dom.

Ta zmiana tytułu to takie moje moje marzenie i o tym pisałam;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...