Jump to content
Dogomania

Suzi za TM:( "Nadzieja umiera ostatnia. Czekamy, a więc mamy nadzieję" . Suzi już w DS, Hana w DT w Warszawie wciąż czeka na DS.


Recommended Posts

4 minuty temu, Tola napisał:

Nie wygląda na staruszkę;)

Przecież zawsze mówilam że zachowuje się jak szczenior :)....przerośnięty szczenior. A nieraz jak stateczna dama wygrzewająca się na słoneczku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2018 o 19:59, Tola napisał:


Chciałam o wszystkim napisać jak Hana już wyjedzie do Warszawy:)

Bardzo dziękuję za dotychczasowe wpłaty, deklaracje, za pomoc dla Hanusi, bez tej pomocy Hana  nadal wyczekiwałaby w schronie na cud.

Sunia będzie teraz potrzebowała pieniążków tylko  na karmę i wizyty u weta.

Nie wiem, jak długo będziemy szukać jej domu. To starsza suczka i musimy być przygotowani, że to jednak potrwa,  na razie jest zabezpieczona.

Jakby ktoś chciał wspomóc inną starszą zamojską sunię to bardzo zapraszamy do Klary, ma niewiele deklaracji:(

 

 

To proszę mnie zapisać i przepisać od IV deklarację stałą 10,00zł na Klarę.Wpłacałam do tej pory 20,00zł na dwie sunie Hanę i Suzi.Proszę także jak są inne dane do przelewu o pw z danymi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

To proszę mnie zapisać i przepisać od IV deklarację stałą 10,00zł na Klarę.Wpłacałam do tej pory 20,00zł na dwie sunie Hanę i Suzi.Proszę także jak są inne dane do przelewu o pw z danymi.

Pięknie dziękuję. http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig.gif

Już  wysyłam info do Jo37, która jest skarbnikiem Klary

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Anula napisał:

To proszę mnie zapisać i przepisać od IV deklarację stałą 10,00zł na Klarę.Wpłacałam do tej pory 20,00zł na dwie sunie Hanę i Suzi.Proszę także jak są inne dane do przelewu o pw z danymi.

Bardzo dziękuję. Wysyłam PW.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, hop! napisał:

Oj, ale zmiany się szykują w życiu Hany! :-) Z całą pewnością BDT to super rozwiązanie. Ciekawe, czy spodoba się Hanie stolica i mieszkanie w bloku.

Zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

U nas na roztoczu 10 cm śniegu..i cały czas wieje...Temperatura niewiele poniżej zera, ale wiatr porywisty...

Aneciku, poproszę  o rozliczenie Hanusi. 

Jo37, spokojnej drogi..

Jutro Joasiu ok? Wyjeżdżamy około 7 rano,  jestem umówiona z Jo37 na 10.30. Mam nadzieję że jakoś dojedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, malti napisał:

Powodzenia dla Hanusi w stolicy!! Moją i mamy stałą przenosimy od kwietnia na Klarę.

Pięknie dziękujęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,22_jO_orig.gif

 

3 godziny temu, Anecik napisał:

Jutro Joasiu ok? Wyjeżdżamy około 7 rano,  jestem umówiona z Jo37 na 10.30. Mam nadzieję że jakoś dojedziemy :)

Szerokiej drogi życzę, uważajcie.

Może jutro będzie lepiej się jechało.

Dzisiaj warunki na drodze fatalne, Tz jechał do Krakowa  z kotem i Dobrusią - jak wyjezdzał to padał deszcz, a potem w drodze powrotnej było coraz gorzej; . mówi, ze dawno nie jechał tak oblodzoną drogą...

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Moi znajomi wracają z Wrocławia do domów na weekend... niektórzy stoją w korku od paru godzin, bo ciągle mijają jakieś wypadki :(

 

u nas w wlkp tez paraliż...śniegu po kostki, ślizgawica na drogach, wiatr wieje sniegiem po oczach:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...