Jump to content
Dogomania

Mamusia i czwórka jej dzieci pilnie potrzebowala pomocy.


AgusiaP

Recommended Posts

13 godzin temu, joanka40 napisał:

Melduję, że na konto kotków wpłynęło 162,50 zł od Gabrysi z bazarku. Serdecznie dziękujemy :)

Wysłałam więc 160 zł za hotelowanie kotków - to pierwsza część przedostatniego okresu rozliczeniowego.

Na zaś mamy 2,50 zł :)

Joasiu, ja chyba przelałam pieniążki Eli, ale widzę, że wszystko ok.

Ile jeszcze pozostało długu?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Joasiu, ja chyba przelałam pieniążki Eli, ale widzę, że wszystko ok.

Ile jeszcze pozostało długu?

Gabrysiu, wszystko jest w najlepszym porządku :)

Za hotelowanie mamy jeszcze do zapłaty 440 zł.

Czekamy jeszcze na informację ile mamy zapłacić za jedzonko, więc na chwilę obecną nie wiem dokładnie, ile jeszcze mamy zaległości. Jak będę wiedzieć to zaraz napiszę :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim :)

Wita cudownie wyspana właścicielka Zosi i Zuzi :)

Weszłyśmy na wyższy level - kotki już się ze mną bawią. Nawet podczas zabawy udaje mi się je dotknąć - wrzucam dwa zdjęcia w trakcie zabawy i po :)

A na koniec trzecie zdjęcie i zagadka - gdzie jest Zosia ? :)

Miłej niedzieli pozdrawiamy :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Mysza2 napisał:

No i takie dobre wiadomości chce się czytać:):) Postępy idą pełną parą:)

Stawiam na Zuzię pod ciemną częścią kołdry:):)

Zuzia się nie zapuszcza pod kołdrę ale punkt dla Ciebie - tam jest skryta Zosia...ona cały czas śpi pod kołdrą jak piesek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Mysza2 napisał:

No i takie dobre wiadomości chce się czytać:):) Postępy idą pełną parą:)

Stawiam na Zuzię pod ciemną częścią kołdry:):)

To prawda, na takie wiadomości się czeka i na takie Super Pańcie, jak Weronika.

Znowu mam oczy w mokrym miejscu.

Cała Rodzinka ma wspaniałe domy!!! CUDOWNIE!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

To prawda, na takie wiadomości się czeka i na takie Super Pańcie, jak Weronika.

Znowu mam oczy w mokrym miejscu.

Cała Rodzinka ma wspaniałe domy!!! CUDOWNIE!!!!

Dokładnie tak Gabuniu:):) Warto było czekać:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Wy mnie tu tak chwalicie a jak nic nie zrobilam :) 

Koty to prawdziwe szczescie i po prostu to szczescie sobie sprawilam...razy dwa :)

Najwazniejsze ze dziewczynki widac ze sa zadowolone spokojne i sie im u mnie podoba - a ja jako " ich niewolnik " czuje sie swietnie ;)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Zosia + Zuzia napisał:

Dziewczyny Wy mnie tu tak chwalicie a jak nic nie zrobilam :) 

Koty to prawdziwe szczescie i po prostu to szczescie sobie sprawilam...razy dwa :)

Najwazniejsze ze dziewczynki widac ze sa zadowolone spokojne i sie im u mnie podoba - a ja jako " ich niewolnik " czuje sie swietnie ;)

Jak to nic nie zrobiłaś, dałaś cudowny dom koteczkom po przejściach, to jest BAAARDZO DUUUZO!!!

A, że koty to prawdziwe szczęście, to oczywista oczywistość.

Od kiedy mam moją Melunię wielbię ją najbardziej na  świecie!!!

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Zosia + Zuzia napisał:

Dziewczyny Wy mnie tu tak chwalicie a jak nic nie zrobilam :) 

Koty to prawdziwe szczescie i po prostu to szczescie sobie sprawilam...razy dwa :)

Najwazniejsze ze dziewczynki widac ze sa zadowolone spokojne i sie im u mnie podoba - a ja jako " ich niewolnik " czuje sie swietnie ;)

Jakbyś pojeździła z nami razem na wizyty przedadopcyjne, i odebrała dziesiątki beznadziejnych telefonów,

to by Cię nie dziwiło, że tak chwalimy:):).

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, joanka40 napisał:

Zdjęcia wspaniale :) Pani Weroniko, mam nadzieję, że Zosia i Zuzia lepiej śpią - trzymam za to nieustająco kciuki :)

A wiec sytuacja wyglada tak ze dalej mnie budza okolo 4 tylko teraz Zosia nie ma ochoty na zabawy bo smacznie spi ze mna pod koldra. Tak wiec Zuzia chcac nie chcac nie ma kompana do zabawy bo ja sie nie daje. Idzie wtedy zwiedzac dom a ja zasypiam :) czy tak bedzie zawsze...pewnie jeszcze nie raz w nocy beda broic ale na razie korzystam z blogiej ciszy :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A my się nie pochwaliłyśmy, że wczoraj byłyśmy z Agusią u Weroniki, Zosi i Zuzi.

Dziewczyny , w sensie Zosia i Zuzia, Weronika nie :):) oczywiście czmychnęły na nasz widok:).

Drapaki w realu są jeszcze bardziej imponujące niż na zdjęciach:)

A Weronika podarowała nam mnóstwo fantów na nowy bazarek.

Bardzo bardzo dziękujemy, wszystko nówki sztuki, jak zrobimy to serdecznie zaprosimy:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie ma za co - część pieniędzy idzie na nasze kociaki czyli też moją Zosię i Zuzię :)

Dziewczyny są u mnie od miesiąca...jakie to są szatany...ja Wam mówię ;) Na szczęście w nocy śpią chyba już się przestawiły. Tylko jak zauważą że ja nie śpię np od 6 to znak że dzień się zaczyna...i wtedy tornado idzie przez dom :) Są bardzo aktywne, dużo się bawią...obecnie na tapecie jest włóczka od mojej mamy. Zuzia obgryzła całą karimatę do jogi...ale jaka była wtedy szczęśliwa jak ją nosiła w zębach po całym domu ;) Zuzia bardzo lubi sałatę i pierogi...serio . Zosia za to to koneserka wołowiny :) Zosia jest na tyle odważna że je mi z ręki. A Zuzia podczas zabawy daje się pogłaskać. Ale żeby tak same podeszły to jeszcze nie. Położą się obok usiądą obok podejdą powąchać...zwłaszcza co mam na talerzu...ale jeszcze nie etap na czułości...czekam dalej :)

Kilka zdjęć - miłego dnia dla wszystkich pozdrawiamy :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...