Jump to content
Dogomania

Mamusia i czwórka jej dzieci pilnie potrzebowala pomocy.


AgusiaP

Recommended Posts

Ponieważ dziewczyny wymyśliły sobie noc na zabawę a ja za tydzień muszę wracać do pracy ( a nie śpię wiadomo ;) postanowiłam " w nagrodę " sprawić im ten oto turbo drapak :) Żeby w dzień nie spały tylko obserwowały świat i w nocy jednak chciały troszkę pospać . Strzał w dziesiątkę - obie chętnie z niego korzystają. Zosia w końcu nie śpi pod prysznicem tylko na drapaku w budce - na zdjęciu ją słabo widać ale śpi w górnym domku. A Zuzia obserwuje wszystko co się da. A to ludzie psy ptaszki. Dodatkowo bardzo chętnie w niego drapią. Efekty od razu widać -  w nocy już udaje mi się spać nawet do 4 :) A i później dziewczyny chętnie przychodzą na łóżko i tutaj leżą albo wąchają mnie albo po mnie chodzą :)

Dalej jeszcze nie chcą do mnie bliżej podejść ale cierpliwości cierpliwości...ten dzień nadejdzie :)

 

Pozdrawiamy :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O matko i córko, ale luksusy:):) Pani Weroniko, a nie zachciałaby Pani mnie adoptować:)

W nocy grzecznie śpię:):)

A tak na poważnie to nie mogę się napatrzeć i przestać cieszyć, że koteczki się wyczekały, ale było warto:)

Jak będą trochę starsze to i harców będzie mniej, ale na to trzeba długo poczekać.

Polecam stopery to uszu :):)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tez chętnie zostanę adoptowana przez Panią Weronikę:)

Uwielbiam teraz wchodzić na ten wątek, buzia się śmieje od ucha do ucha :)

Wiadomości z dnia na dzień coraz lepsze :)

Chyba dziewczynki szybciej się aklimatyzują od swojej siostrzyczki, ktora ma domek w Opolu:) 

A drapak super, taki jak domek z wyższej półki !!!

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, AgusiaP napisał:

Ja tez chętnie zostanę adoptowana przez Panią Weronikę:)

Uwielbiam teraz wchodzić na ten wątek, buzia się śmieje od ucha do ucha :)

Wiadomości z dnia na dzień coraz lepsze :)

Chyba dziewczynki szybciej się aklimatyzują od swojej siostrzyczki, ktora ma domek w Opolu:) 

A drapak super, taki jak domek z wyższej półki !!!

 

Aguś, ja też uwielbiam wchodzić na ten wątek.

Cała Rodzinka w SUPER domach.

Ale przecież zawsze tak jest, że Twoje "znaleziska" mają najwspanialsze na świece domy.

Z rzeczy bardziej przyziemnych, poleciało 162,50 z bazarku

 

Ile jeszcze jest długu do spłacenia?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny bardzo chętnie Was adoptuję - tylko nie wiem, czy mokra karma będzie Wam smakować ;)

Drapak drapakiem a dziewczyny dzisiaj znowu postanowiły zaszaleć ....stopery nic nie dają bo są dwie a mieszkanie nie duże ...

Muszę tą nawałnicę po prostu przeczekać - w końcu mam nadzieję zaczną spać w nocy. Co ciekawe one teraz w dzień też już nie śpią cały czas a mimo wszystko w nocy jakby szatan w nie wstąpił. A jak tylko wstaje słońce i robi się jaśniej - idą spać. Może ja adoptowałam dwa wampiry :)

 

Link to comment
Share on other sites

Drapakodomek super. Współczuję nieprzespanych nocy, ja miałam kiedyś psa, który jak my szykowaliśmy się do spania to zaczynał właśnie najfajniejsze zabawy. Ale z czasem mu na szczęście przeszło zanim padliśmy z niewyspania.

Link to comment
Share on other sites

Dałybyśmy radę z Elunia, my dużo nie jemy :)

 

Nie wiem co można zrobić, jeśli chodzi o kociaki, żeby je zmęczyć w ciagu dnia, żeby w nocy spały.

Pani Zosia z Opola pisała, że Mila zwiedzała na poczatku w nocy mieszkanie.

Pani Monika nic nie wspominała, że Misiu w nocy nie śpi.

Lusia w pierwsza noc zrobiła popudkę o 4 rano i bawiła się z Karolkiem, ale przy ostatniej rozmowie przed Świętami Pani Ela juz nic nie  mówiła.

Ciężka sprawa, mam nadzieję, że im przejdzie.

Dziewczynki proszę tak nie szaleć i dać swojej Pańci w nocy spać !

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2018 o 09:24, Gabi79 napisał:

Aguś, ja też uwielbiam wchodzić na ten wątek.

Cała Rodzinka w SUPER domach.

Ale przecież zawsze tak jest, że Twoje "znaleziska" mają najwspanialsze na świece domy.

Z rzeczy bardziej przyziemnych, poleciało 162,50 z bazarku

 

Ile jeszcze jest długu do spłacenia?

Gabuniu ślicznie Ci kochana dziękujemy:):)

Jeszcze 500 zł wisimy za hotelik

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy czytający ten wątek...pomocy !

Powoli jestem na wyczerpaniu ...od 3 tygodni dziewczynki są u mnie. Jest z nimi wszystko super mają apetyty bawią się poznały dom. Bawią się już ze mną. Jeszcze nie dają się głaskać ale widać postępy w tej kwestii.

Tylko...ja od 3 tygodni nie śpię :( dziewczynki ubzdurały sobie ganianie od 3-4 w nocy do rana. Nie mam już pomysłu jak je tego oduczyć. A że są dwie to raz ganiają razem raz osobno. Czasami aż fukają na siebie i miauczą z tego wszystkiego. W ciągu dnia bawię się z nimi. One same też nie śpią ciągle. Laserek wędki wszystko . Wybawiam je jak mogę. Jedzenie wieczorem dostają i idą spać najedzone. Ok jak ja się kładę około 23 one też idą spać. Ale punkt 3 albo 4 wstają i się zaczyna...

Może ktoś z Was kochani ma pomysł jak sobie radzić ? Niestety wróciłam do pracy i w ciągu dnia muszę myśleć o pracy a nie spaniu...a ledwo stoję na nogach. 4 godziny spania to jednak za mało. 

Tak więc ratunku ! 

Zosia i Zuzia pozdrawiają wszystkich...5 rano....ich pora :)

Link to comment
Share on other sites

Weroniko, to młode kociaki, energii w nich mnóstwo, trzeba przetrwać tak jak ze szczeniakiem :(

Może ktoś coś mądrego doradzi. Z kociakiem u mojego syna trochę jest spokojniej odkąd 1,5 roku skończył.

Ale jak jest dwójka to tak jak piszesz wymieniają się. Jedna się zmęczy to druga szaleje.

Ja w kwestii kotów za mądra nie jestem:(

Link to comment
Share on other sites

Ja też nic nie doradzę.

Kilka dni temu mój brat adoptował do towarzystwa dla swojego Orionka wycofaną koteczkę.

Koteczka już następnego dnia się "rozkręciła" i  teraz jest podobnie jak z Zosią i Zuzią.

Oboje szaleją, zwłaszcza w nocy.

Zapraszam na bazarek, 30% utargu na spłatę długu po hotelowaniu kociej Rodzinki

 

Link to comment
Share on other sites

CUD !!!

Przespałam całą noc :) O 4 dziewczyny wstały ale Zosia stwierdziła, że idzie spać dalej ze mną pod kołdrę ( co widać na zdjęciu ), tak więc Zuzia nie miała z kim broić pochodziła i poszła spać :)

Kilka zdjęć na dobry dzień pozdrawiamy :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Melduję, że na konto kotków wpłynęło 162,50 zł od Gabrysi z bazarku. Serdecznie dziękujemy :)

Wysłałam więc 160 zł za hotelowanie kotków - to pierwsza część przedostatniego okresu rozliczeniowego.

Na zaś mamy 2,50 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...