Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

4 minuty temu, supergoga napisał:

Czy wiadomo jak Forest radzi sobie w nowym domku. trochę mnie martwi ta cisza u niego, chociaż rozumiem, że prac i zwierzaków w potrzebie mnóstwo.

Miałam o tym napisać ale jakoś zeszło się w czasie.

Jakiś czas temu rozmawiałam z Murką w sprawie Foresta ponieważ chciałabym wiedzieć jak sobie radzi i radzą sobie z nim.  Murka powiedziała, że ona nie ma kontaktu z rodziną. Dane tych ludzi i telefon do nich jest w umowie adopcyjnej którą ma fundacja. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2020 o 18:06, Murka napisał:

Ja nie mam w zwyczaju utrzymywania kontaktu z DSami (brak czasu). Jak ktoś się sam odzywa to się cieszę i przekazuję info.

Kontakt do DSu jest w umowie, którą dziś wysłałam, więc jak supergoga będzie mieć ochotę i czas to będzie mogła zapytać co słychać u Foresta. 

DS kontakt do mnie ma i w razie problemów, pytań, mają dzwonić. Ale myślę, że sobie poradzą.

 

To jest mój wpis z października.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj rozmawiałam z właścicielami, a właściwie przyjaciółmi naszego Foresta. I od razu miałam lepszy dzień i świat kolorowy bardziej.

Forest jest psem – szczęściarzem. Ma zakochanych w sobie ludzi – usłyszałam dzisiaj, że to najlepszy pies jaki mógłby im się trafić, właśnie taki jaki miał być. Nie rozumieją, dlaczego na dom czekał tak długo.  Jest wierny i oddany, towarzyszy im do drzwi jak wychodzą (także do łazienki) – żeby mu nie zniknęli. Chodzi do pracy – i bywa tam zatrudniany, jak rozumiem – na czarno – co widać na zdjęciu – Forest – barman!!!

W Sylwestra, aby nie zostawał bez nich – pojechał na Mazury. Był też na wakacjach ZIMOWYCH. Uwielbia zabawy w śniegu.

Na początku ze sporymi psimi sąsiadami było średnio – ale spokojne, wspólne spacery przyniosły efekty – teraz codziennie idą razem na niedaleki wybieg, gdzie ganiają do upadłego w najlepszej komitywie. Wszyscy w okolicy uwielbiają Foresta.

To dzięki Wam i dzięki (przede wszystkim) Murce – możemy teraz się cieszyć z wieści.

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!

 

image000001.jpg.d3909a504ebd279c767e545bba0bcfe4.jpgimage000002.jpg.7c4acf1853a848ec653576fb0cca286e.jpgimage000003.jpg.5a7de10870a5f1f414ae0855149e5deb.jpgimage000004.jpg.114f145062af02c03d05f2b1dea7cdde.jpgimage000005.jpg.d43abc2f7b45229c32d024f3f6df3b78.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, supergoga napisał:

Mam też filmiki ale nie wiem jak wstawić i czy można. Moge wysłać sms-em.

Możesz wysłać mi e-mailem albo przez Messenger/WhatsApp:)

 

Wow. Aż ciężko w to uwierzyć, że Foresta e końcu ktoś dostrzegł i tak pokochał. REWELACJA!!!

Czasem warto czekać na TEN Dom, szyty na miarę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 22.03.2021 o 17:54, supergoga napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z właścicielami, a właściwie przyjaciółmi naszego Foresta. I od razu miałam lepszy dzień i świat kolorowy bardziej.

Forest jest psem – szczęściarzem. Ma zakochanych w sobie ludzi – usłyszałam dzisiaj, że to najlepszy pies jaki mógłby im się trafić, właśnie taki jaki miał być. Nie rozumieją, dlaczego na dom czekał tak długo.  Jest wierny i oddany, towarzyszy im do drzwi jak wychodzą (także do łazienki) – żeby mu nie zniknęli. Chodzi do pracy – i bywa tam zatrudniany, jak rozumiem – na czarno – co widać na zdjęciu – Forest – barman!!!

W Sylwestra, aby nie zostawał bez nich – pojechał na Mazury. Był też na wakacjach ZIMOWYCH. Uwielbia zabawy w śniegu.

Na początku ze sporymi psimi sąsiadami było średnio – ale spokojne, wspólne spacery przyniosły efekty – teraz codziennie idą razem na niedaleki wybieg, gdzie ganiają do upadłego w najlepszej komitywie. Wszyscy w okolicy uwielbiają Foresta.

To dzięki Wam i dzięki (przede wszystkim) Murce – możemy teraz się cieszyć z wieści.

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!

 

image000001.jpg.d3909a504ebd279c767e545bba0bcfe4.jpgimage000002.jpg.7c4acf1853a848ec653576fb0cca286e.jpgimage000003.jpg.5a7de10870a5f1f414ae0855149e5deb.jpgimage000004.jpg.114f145062af02c03d05f2b1dea7cdde.jpgimage000005.jpg.d43abc2f7b45229c32d024f3f6df3b78.jpg

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Dnia 22.03.2021 o 17:56, supergoga napisał:

Mam też filmiki ale nie wiem jak wstawić i czy można. Moge wysłać sms-em.

 

Dnia 22.03.2021 o 21:24, agat21 napisał:

Podeślij mi Gosiu.

Wieści o Foreście superaśne!! :DD Masz rację - od razu świat lepiej wygląda :)

 
    Teddy Bear with Heart Printable Art Digital file | Etsy | Teddy bear  drawing, Cute bear drawings, Teddy drawing
  Psinunku cudny zagladam z mnostwem pozdrowien
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Moja wina. Nie dopytałam i też nie dostałam wieści żeby coś było niedobrze. Mysle, że gdyby byly problemy do zadzwoniliby Państwo do Murki. Al;e dopytam. Zwaliło sie na mnie troche problemów i osobistych i w pracy,  i fundacyjnych, i jeszcze ukraińskie psiaki... i popłynełam   czasowo. Poprawię się.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...