Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Witam się serdecznie u Forestabiggrin.gif  słodki jest! chciałabym go również zaproponować do tego domku, tylko nie wiem ,jak ewentualnie wyglądałyby koszty transportu?  ta rodzina nie będzie mogła nic się dołożyć? 

... zapoznam się z Forestem, troszeczkę? 

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, anica napisał:

Witam się serdecznie u Forestabiggrin.gif  słodki jest! chciałabym go również zaproponować do tego domku, tylko nie wiem ,jak ewentualnie wyglądałyby koszty transportu?  ta rodzina nie będzie mogła nic się dołożyć? 

... zapoznam się z Forestem, troszeczkę? 

To może kontakt bezpośrednio z Murką - ona wie najwięcej teraz o Foreście i Bonie. Gdyby domek się zdecydował na któregoś psiaka to trzeba by było coś wymyśleć z transportem. Za Foresta odpowiada Supergoga - ja tylko go zaproponowałam, nie jestem decyzyjna.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, jankamałpa napisał:

To może kontakt bezpośrednio z Murką - ona wie najwięcej teraz o Foreście i Bonie. Gdyby domek się zdecydował na któregoś psiaka to trzeba by było coś wymyśleć z transportem. Za Foresta odpowiada Supergoga - ja tylko go zaproponowałam, nie jestem decyzyjna.

Ok , Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jankamałpa napisał:

To może kontakt bezpośrednio z Murką - ona wie najwięcej teraz o Foreście i Bonie. Gdyby domek się zdecydował na któregoś psiaka to trzeba by było coś wymyśleć z transportem. Za Foresta odpowiada Supergoga - ja tylko go zaproponowałam, nie jestem decyzyjna.

Kochani, nie proponujcie tej pani ani Foresta, ani Bony. To są psy większe i starsze od Apsika i trudniejsze. Bona zje im na dzień dobry świnki morskie, Forest ma luźny staw w jednej łapie, a to jest 4 piętro. Oboje zrobią im demolkę jak zostaną same w mieszkaniu. 

Poza tym czy Bona i Forest nie wymagają nakładów finansowych (karma, koszty wet.)? Jak pani nie stać na utrzymanie zdrowego, mniejszego Apsika, to po co proponować jej większe psy z problemami zdrowotnymi?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

Kochani, nie proponujcie tej pani ani Foresta, ani Bony. To są psy większe i starsze od Apsika i trudniejsze. Bona zje im na dzień dobry świnki morskie, Forest ma luźny staw w jednej łapie, a to jest 4 piętro. Oboje zrobią im demolkę jak zostaną same w mieszkaniu. 

Poza tym czy Bona i Forest nie wymagają nakładów finansowych (karma, koszty wet.)? Jak pani nie stać na utrzymanie zdrowego, mniejszego Apsika, to po co proponować jej większe psy z problemami zdrowotnymi?

Dziękuję, rozumiem  :)  rozmawiałam właśnie z Supergogą, pani jednak ,wybrała sunię ,która jest jeszcze w schronisku, cieszę się  że sunia wyjdzie ze schroniska a ja będę myślała jak im pomóc? jeśli zajdzie taka potrzeba!  bardzo dziękuję za chęć pomocy ,będę Was informować ,jak potoczy się adopcja i czy w ogóle dojdzie do adopcji, na razie musimy sprawdzić stan zdrowia i jeszcze inne szczegóły i sunię wyciągnąć ze schroniska :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Kochani, nie proponujcie tej pani ani Foresta, ani Bony. To są psy większe i starsze od Apsika i trudniejsze. Bona zje im na dzień dobry świnki morskie, Forest ma luźny staw w jednej łapie, a to jest 4 piętro. Oboje zrobią im demolkę jak zostaną same w mieszkaniu. 

Poza tym czy Bona i Forest nie wymagają nakładów finansowych (karma, koszty wet.)? Jak pani nie stać na utrzymanie zdrowego, mniejszego Apsika, to po co proponować jej większe psy z problemami zdrowotnymi?

Przepraszam , ja nie wiedzialam jakie są warunki. Pomyślałam o Foreście i Bonie bo podobne i tak długo już czekają na dom. Nie będę już się wychylać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jankamałpa napisał:

Przepraszam , ja nie wiedzialam jakie są warunki. Pomyślałam o Foreście i Bonie bo podobne i tak długo już czekają na dom. Nie będę już się wychylać.

Rozumiem, że nie wiedziałaś i dziękuję, że pamiętasz o oby łobuziakach. Niestety są to psiaki problemowe, zwłaszcza Bona i nie do każdego domu się nadają:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2019 o 20:45, jankamałpa napisał:

Przepraszam , ja nie wiedzialam jakie są warunki. Pomyślałam o Foreście i Bonie bo podobne i tak długo już czekają na dom. Nie będę już się wychylać.

Super, Suuuperowe jest takie 'wychylanie'   i oby jak najczęściej! Wielki cmok, jankamałpabuziak.gif ważne ,że pamiętasz o psiakach ,że pokazujesz je światu! a zawsze i tak przy omawianiu szczegółów wychodzą cechy charakteru , ja się cieszę bo poznałam Wasze wątki i w miarę możliwości będę je odwiedzać i również pamiętać ,przy zapytaniach o adopcję ,mogłam sobie porozmawiać z Małgosią ,co już dawno nam się nie zdarzyło ;)  i jeszcze powiem Ci... że ja już parę razy byłam mocno zaskoczona, jak w różny sposób , ten sam pies, zachowywał się w różnych środowiskach!  wręcz niesamowite to było!  ze strachulca u jednych , w agresora u innych  lub przytulaka u jeszcze innych , tak więc jak wyczuję super domek, to długo drążę temat! nawet ... jak inni mają, obiekcje  ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

I nadal cisza u Foresta:( Miejmy nadzieję, że z wiosną ruszą adopcje, bo u nas zastój okropny, dużo mamy takich zasiedziałych psiaków jak Forest:(

 

Rozliczenie:

+100 zł bakusiowa

-360 zł hotelowanie 27.01-25.02

-10 zł odrobaczenie

-8 zł Fiprex

Razem -278 zł.

 

Rachunek dziś wysłałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...