Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - pilnie szuka domu na zawsze

Recommended Posts

2 godziny temu, supergoga napisał:

Bardzo dziękujemy. Przekażemy na leczenie 2 z 10 szczeniaków z Zamościa, chorych na parwo. Koszt ich leczenie przekroczył 20 tysięcy (tylko 7 dało radę).  Dwa jeszcze walczą.

Wstawiłam aktualizację do 05.10 - jutro dalej. Bardzo Wam wszystkim raz jeszcze dziękuję za wsparcie!

A zbiórka nie idzie dobrze. Z czego Wy zapłacicie za to leczenie? Popadniecie w niewypłacalność.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki?fbclid=IwAR1M9IQMSTkZ8Udtb7WswfUEDgIoIdQF3mOEODR1wABRPnEpm1suJq3fcMM

• Replies 865
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Myślę, że już tak:)   Tutaj parę fotek z DS:)

Chyba mogę już napisać, że Forest ma dom!!! :) Pojechał tydzień temu, ale w porozumieniu z supergogą nic nie pisałyśmy, bo bałyśmy się zapeszyć... Ludzie co prawda zapewniali, że jak wezmą to już

Jakieś światełko w tunelu pojawiło się dla Foresta. Zadzwoniła dziś bardzo sympatyczna pani z Biłgoraja. Ma przyjechać do nas w niedzielę lub w czwartek i zobaczyć chłopaka na żywo.

Posted Images

16 godzin temu, bakusiowa napisał:

A zbiórka nie idzie dobrze. Z czego Wy zapłacicie za to leczenie? Popadniecie w niewypłacalność.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki?fbclid=IwAR1M9IQMSTkZ8Udtb7WswfUEDgIoIdQF3mOEODR1wABRPnEpm1suJq3fcMM

Szczerze - nieco popadliśmy. Ale niestety wszyscy bez kasy. Mamy nafb także bazarek ksiązkowy - codziennie kilkanaście super ksiązek w dobrych cenach - jakoś się sprzedają. Ja szykuję bazarek zwierzęcy - tylko stale brak czasu, bo praca i domowe zwierzaki, także chore.

Dzięki za wsparcie!!!!

18 godzin temu, supergoga napisał:

Szczerze - nieco popadliśmy. Ale niestety wszyscy bez kasy. Mamy nafb także bazarek ksiązkowy - codziennie kilkanaście super ksiązek w dobrych cenach - jakoś się sprzedają. Ja szykuję bazarek zwierzęcy - tylko stale brak czasu, bo praca i domowe zwierzaki, także chore.

Dzięki za wsparcie!!!!

Proszę o link

Bardzo się cieszę,że w końcu Foreścik znalazł domek <3 U mnie ostatnio kiepściutko z finansami i z czasem(dodatkowa robota),więc przeproszę bardzo,ale jak już Foreścik w domku to przelewy wstrzymuję,w tym miesiącu i w kilku najbliższych pomoc zakończę tylko na bazarkach :( Tak mi ciężko z tego powodu :(

• 2 weeks later...
Dnia 8.10.2020 o 14:55, supergoga napisał:

Dzięki za wsparcie!!!!

Ciociu bede czarowac kramik dla Was

bedzie dla maluszkow ktore uratowalas serce

czy wstawiac dwa wateczki bieduniow ten z Buku i ten tutaj 

i dla Animalii?

czy tylko psiaczkow Bukowych 

pozdrawiam pozdrawiam stokro

tutaj kramik czaruje jeszcze czaruje bedzie mnostwo Swiatecznych roznosci

..Czaruje Swiateczkowo i nie tylko dla Animalii lapeniek biedusnych zajrzyj Dobryduszku ale jeszcze nie czynny...

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

Ciociu bede czarowac kramik dla Was

bedzie dla maluszkow ktore uratowalas serce

czy wstawiac dwa wateczki bieduniow ten z Buku i ten tutaj 

i dla Animalii?

czy tylko psiaczkow Bukowych 

pozdrawiam pozdrawiam stokro

tutaj kramik czaruje jeszcze czaruje bedzie mnostwo Swiatecznych roznosci

..Czaruje Swiateczkowo i nie tylko dla Animalii lapeniek biedusnych zajrzyj Dobryduszku ale jeszcze nie czynny...

Cioteczko kochana. Dziękujemy za każdą pomoc - może być obojętnie na który wątek albo na oba naraz. Wszystko trafia do Fundacji Animalia i na nasze psiaki. A mamy ich coraz więcej.

Dzięki Wam możemy pomagać.

Dnia 23.10.2020 o 11:24, jankamałpa napisał:

Wpłaciłam stałą do końca roku. Jeśi po 01.01. 2021 nadal będzie dług to postaram się wpłacić coś jednorazowo.

Bardzo bardzo dziekujemy

• 4 weeks later...
Dnia 24.10.2020 o 19:43, Nadziejka napisał:

Razem 101 zl  10 gr poslalam na konto

z dopiskiem ,,Bazarek Nadziejkowy dla Animalii,,

Fundacja dla Zwierząt Animalia

53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 

Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro