Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Podam suche fakty, może ktoś to ładnie zredaguje, może jakieś info o jego historii:

Forest ma obecnie ok. 7 lat. Ogólnie to bardzo pozytywny, wesoły, towarzyski pies. Jest bardzo łagodny, przyjacielski nawet wobec obcych oraz dzieci. Jest wielkim pieszczochem i łakomczuchem. Chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Dobrze dogaduje się z suczkami oraz z bezkonfliktowymi samcami. Ze względu na luźny staw w tylnej łapie nie można go forsować fizycznie (np. jakieś długodystansowe biegi, psie sporty odpadają).

Forest bardzo lubi jazdę samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej. Nie boi się burzy ani strzałów.

Minusy: jest szczekliwy, nadpobudliwy, nie lubi zostawać sam, potrafi się wspinać po ogrodzeniu. Nie lubi kotów.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, supergoga napisał:

Bardzo bardzo proszę, kto pomoże w zredagowaniu fajnego ogłoszenia. Mnie dopadła rwa kulszowa, nie mogę długo siedzieć... lekko padam... a 10 chorych szczeniaków na głowie. Pomocy!

Tyśka chyba potrafi dobre teksty pisać.

 

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno, na Lublin: https://www.olx.pl/oferta/pies-ktory-kocha-zbyt-mocno-cudowny-pelny-milosci-forest-CID103-IDGfmqU.html

Niestety, nie wiem jakie ogłoszenia ma Forest. Łatwiej byłoby panować nad tym, gdyby linki do ogłoszeń były zebrane w jeden post (regularnie aktualizowany). Znalazłam tylko ogłoszenie na Wrocław i Janów Lubelski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Tyśka) napisał:

I jeszcze jedno, na Lublin: https://www.olx.pl/oferta/pies-ktory-kocha-zbyt-mocno-cudowny-pelny-milosci-forest-CID103-IDGfmqU.html

Niestety, nie wiem jakie ogłoszenia ma Forest. Łatwiej byłoby panować nad tym, gdyby linki do ogłoszeń były zebrane w jeden post (regularnie aktualizowany). Znalazłam tylko ogłoszenie na Wrocław i Janów Lubelski.

Ogłaszałam Foresta na Kraków, ale podmieniłam na Tolka/Tobiego po informacji, że Forst pojechał. Pospieszyłam się. :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.08.2020 o 14:19, Murka napisał:

Podam suche fakty, może ktoś to ładnie zredaguje, może jakieś info o jego historii:

Forest ma obecnie ok. 7 lat. Ogólnie to bardzo pozytywny, wesoły, towarzyski pies. Jest bardzo łagodny, przyjacielski nawet wobec obcych oraz dzieci. Jest wielkim pieszczochem i łakomczuchem. Chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Dobrze dogaduje się z suczkami oraz z bezkonfliktowymi samcami. Ze względu na luźny staw w tylnej łapie nie można go forsować fizycznie (np. jakieś długodystansowe biegi, psie sporty odpadają).

Minusy: jest szczekliwy, nadpobudliwy, nie lubi zostawać sam, potrafi się wspinać po ogrodzeniu. Nie lubi kotów.

Pomyślałam, że można jeszcze dopisać, bo czasami ludzie o to pytają:

Forest bardzo lubi jazdę samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej. Nie boi się burzy ani strzałów.

 

Zastanówcie się też nad przeniesieniem Foresta bliżej większego miasta. Wiem, że to koszty itd, ale to też dla niego szansa, bo ludzie często chcą poznać psa na żywo, a Forest prezentuje się świetnie w bezpośrednim kontakcie. U nas już 3 lata siedzi i tak średnio z zainteresowaniem:( myślę, że zmiana miejsca to dla niego szansa, póki się jeszcze nie zestarzał.

 

Tak jak wcześniej pisałam Forest został zaszczepiony, koszt tego to: wścieklizna 25 zł + wirusówki 28 zł + 4,50 zł dojazd weta (27 zł na 6):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/47b6327caacc4613

Link to comment
Share on other sites

A może znalazłby się sponsor ogłoszeń dla Foresta? Mam 50% rabatu na promowanie własnych ogłoszeń, bez względu na wybór pakietu. Promocja kończy się za 4dni, więc trzeba się pospieszyć z decyzją. Jak ktoś będzie chciał tak pomóc Forestowi to podam nr konta do siebie, na który otrzymam zwrot za wyróżnienie - i wtedy wykupię je. To też zwiększa szansę na adopcje.

Ja pomyślałam też, że może dexterka miałaby miejsce dla Foresta? Dexterka mieszka w okolicach Opola, Wrocławia... Też bliżej "cywilizowanych" miast.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyśka) napisał:

A może znalazłby się sponsor ogłoszeń dla Foresta? Mam 50% rabatu na promowanie własnych ogłoszeń, bez względu na wybór pakietu. Promocja kończy się za 4dni, więc trzeba się pospieszyć z decyzją. Jak ktoś będzie chciał tak pomóc Forestowi to podam nr konta do siebie, na który otrzymam zwrot za wyróżnienie - i wtedy wykupię je. To też zwiększa szansę na adopcje.

Ja pomyślałam też, że może dexterka miałaby miejsce dla Foresta? Dexterka mieszka w okolicach Opola, Wrocławia... Też bliżej "cywilizowanych" miast.

Ile by kosztował ten sponsoring?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bakusiowa napisał:

Ile by kosztował ten sponsoring?

 

Ogłoszenie na Lublin i Opole są w dziale "psy bez rodowodu", więc ceny za pakiety wyglądają tak:

1.jpg.2836af52cf0e77c087bc1ac655465390.jpg


A ogłoszenie na Warszawę jest w dziale "psy ze schronisk" i ceny za pakiety (takie same) są nieco niższe:

2.jpg.1b925bd7191f3e729c0a8d94fa5f8a7b.jpg

- zależy więc jaki pakiet wybierzesz i z którego działu :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Ogłoszenie na Lublin i Opole są w dziale "psy bez rodowodu", więc ceny za pakiety wyglądają tak:

1.jpg.2836af52cf0e77c087bc1ac655465390.jpg


A ogłoszenie na Warszawę jest w dziale "psy ze schronisk" i ceny za pakiety (takie same) są nieco niższe:

2.jpg.1b925bd7191f3e729c0a8d94fa5f8a7b.jpg

- zależy więc jaki pakiet wybierzesz i z którego działu :)

Napisz na pw i podaj numer konta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chyba mogę już napisać, że Forest ma dom!!! :)

Pojechał tydzień temu, ale w porozumieniu z supergogą nic nie pisałyśmy, bo bałyśmy się zapeszyć... Ludzie co prawda zapewniali, że jak wezmą to już nie oddadzą. No i faktycznie nie zamierzają oddać:) Jak to Pan powiedział "to jest bilet w jedną stronę". To była miłość od pierwszego zdjęcia. Pan powiedział, że zobaczył jego zdjęcia i od razu wiedział, że to jest TEN pies. Tak było z jego poprzednią suczką, która była z nimi 16 lat. Też miała problem z tylną łapką (była ciut krótsza). Chcieli się wybrać do schroniska, ale z powodu epidemii było zamknięte, więc zaczęli szukać w internecie. I tak natknęli się na Foresta:)

Forest zamieszkał w mieszkaniu w bloku w Lublinie. Ludzie przyjechali po niego i byli zdziwieni, że jest u nas aż 3 lata, "przecież on jest taki piękny!". W mieszkaniu są 4 dorosłe osoby i tak się organizują, żeby Forest nie zostawał na razie sam. Z czasem planują spróbować go nauczyć zostawania, nawet mają już plan, że wszystkie rzeczy będą pochowane itd. W bloku mieszka psia bechawiorystka i już miała okazję poznać Foresta, więc psiak chyba lepiej nie mógł trafić.

Póki co jedyny problem był z kąpielą, bo Forest baaardzo chciał nawiewać zarówno z prysznica jak i z wanny. Ale koniec końców kąpiel się odbyła:) 

 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...