Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

2 godziny temu, supergoga napisał:

Bardzo dziękujemy. Przekażemy na leczenie 2 z 10 szczeniaków z Zamościa, chorych na parwo. Koszt ich leczenie przekroczył 20 tysięcy (tylko 7 dało radę).  Dwa jeszcze walczą.

Wstawiłam aktualizację do 05.10 - jutro dalej. Bardzo Wam wszystkim raz jeszcze dziękuję za wsparcie!

A zbiórka nie idzie dobrze. Z czego Wy zapłacicie za to leczenie? Popadniecie w niewypłacalność.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki?fbclid=IwAR1M9IQMSTkZ8Udtb7WswfUEDgIoIdQF3mOEODR1wABRPnEpm1suJq3fcMM

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, bakusiowa napisał:

A zbiórka nie idzie dobrze. Z czego Wy zapłacicie za to leczenie? Popadniecie w niewypłacalność.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/choreszczeniaki?fbclid=IwAR1M9IQMSTkZ8Udtb7WswfUEDgIoIdQF3mOEODR1wABRPnEpm1suJq3fcMM

Szczerze - nieco popadliśmy. Ale niestety wszyscy bez kasy. Mamy nafb także bazarek ksiązkowy - codziennie kilkanaście super ksiązek w dobrych cenach - jakoś się sprzedają. Ja szykuję bazarek zwierzęcy - tylko stale brak czasu, bo praca i domowe zwierzaki, także chore.

 

Dzięki za wsparcie!!!!

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, supergoga napisał:

Szczerze - nieco popadliśmy. Ale niestety wszyscy bez kasy. Mamy nafb także bazarek ksiązkowy - codziennie kilkanaście super ksiązek w dobrych cenach - jakoś się sprzedają. Ja szykuję bazarek zwierzęcy - tylko stale brak czasu, bo praca i domowe zwierzaki, także chore.

 

Dzięki za wsparcie!!!!

Proszę o link

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę,że w końcu Foreścik znalazł domek <3 U mnie ostatnio kiepściutko z finansami i z czasem(dodatkowa robota),więc przeproszę bardzo,ale jak już Foreścik w domku to przelewy wstrzymuję,w tym miesiącu i w kilku najbliższych pomoc zakończę tylko na bazarkach :( Tak mi ciężko z tego powodu :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.10.2020 o 14:55, supergoga napisał:

Szczerze - nieco popadliśmy. Ale niestety wszyscy bez kasy. Mamy nafb także bazarek ksiązkowy - codziennie kilkanaście super ksiązek w dobrych cenach - jakoś się sprzedają. Ja szykuję bazarek zwierzęcy - tylko stale brak czasu, bo praca i domowe zwierzaki, także chore.

 

Dzięki za wsparcie!!!!

 

Ciociu bede czarowac kramik dla Was

bedzie dla maluszkow ktore uratowalas serce

 czy wstawiac dwa wateczki bieduniow ten z Buku i ten tutaj 

i dla Animalii?

 czy tylko psiaczkow Bukowych 

pozdrawiam pozdrawiam stokro

tutaj kramik czaruje jeszcze czaruje bedzie mnostwo Swiatecznych roznosci

..Czaruje Swiateczkowo i nie tylko dla Animalii lapeniek biedusnych zajrzyj Dobryduszku ale jeszcze nie czynny...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

 

Ciociu bede czarowac kramik dla Was

bedzie dla maluszkow ktore uratowalas serce

 czy wstawiac dwa wateczki bieduniow ten z Buku i ten tutaj 

i dla Animalii?

 czy tylko psiaczkow Bukowych 

pozdrawiam pozdrawiam stokro

tutaj kramik czaruje jeszcze czaruje bedzie mnostwo Swiatecznych roznosci

..Czaruje Swiateczkowo i nie tylko dla Animalii lapeniek biedusnych zajrzyj Dobryduszku ale jeszcze nie czynny...

Cioteczko kochana. Dziękujemy za każdą pomoc - może być obojętnie na który wątek albo na oba naraz. Wszystko trafia do Fundacji Animalia i na nasze psiaki. A mamy ich coraz więcej.

Dzięki Wam możemy pomagać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 24.10.2020 o 19:43, Nadziejka napisał:

                    Razem 101 zl  10 gr poslalam na konto

                z dopiskiem ,,Bazarek Nadziejkowy dla Animalii,,

                 Fundacja dla Zwierząt Animalia

          53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 

                       Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • supergoga changed the title to Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...