Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Forest to jeden z czterdziestu psów z gminy Wiskitki które przebywały w schronisku w Skierniewicach. W kwietniu 2017 roku gmina ta podpisała umowę z innym schroniskiem/w Węgrowie/. Jednak już wiele miesięcy wcześniej przeczuwając taką ewentualność, wolontariusze szukali domów i różnych innych miejsc dla tych psiaków. Nasza kochana supergoga wzięła wtedy na utrzymanie Fundacji Animalia już nie pamiętam ile psów ale było ich sporo.

Link to comment
Share on other sites

Ja nawet nie wiedziałam jak te kciuki zaciskać, gdy Murka zadzwoniła z informacją o zainteresowanych Forestem osobach. Bałyśmy się cieszyć... ale musiał przecież dostać szansę I dostał.

Nie wiem też jak Wam dziękować - bez Waszej pomocy nie dałabym rady z utrzymaniem Foresta w hotelu. Za Waszą pomoc będę Wam ogromnie wdzięczna zawsze.

Murka - dla Ciebie uściski, podziękowania, za utrzymywanie Foresta, za pracę nad nim, za weryfikowanie domów, wożenie psiaka.

 

Wszyskim Wam - niskie moje ukłony. DZIĘKUJĘ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Olena84 napisał:

Czy Forest ma dług?

Długu u Murki nie ma bo fundacja płaciła. W rozliczeniu które jest widać jakie były wpływy a jakie wydatki. Proponuję aby przez jakiś czas tj. powiedzmy przez kilka miesięcy kto może wpłacał deklaracje. To by była pomoc fundacji.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Długu u Murki nie ma bo fundacja płaciła. W rozliczeniu które jest widać jakie były wpływy a jakie wydatki. Proponuję aby przez jakiś czas tj. powiedzmy przez kilka miesięcy kto może wpłacał deklaracje. To by była pomoc fundacji.

Bardzo dziekujemy. Jutro obiecuję wstawić aktualizację. Nie zdążyłam, trafił do mnie oddany prawie 2 letni bardzo chory szczurek - ganiamy do weta codziennie po pracy. Jutro na pewno wszystko ogarnę.

Jesteście kochani!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, supergoga napisał:

Bardzo dziekujemy. Jutro obiecuję wstawić aktualizację. Nie zdążyłam, trafił do mnie oddany prawie 2 letni bardzo chory szczurek - ganiamy do weta codziennie po pracy. Jutro na pewno wszystko ogarnę.

Jesteście kochani!

Na cmentarzu dla zwierząt w Łodzi jest grobek gdzie jest pochowanych kilka szczurków.  Żaden nie żył dłużej niż dwa lata.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Murka napisał:

U mnie zostało jedynie:

-72 zł hotelowanie 18-23.09

 

Rachunek wraz z podpisaną umową prześlę poleconym.

 

Jeszcze nie dociera do mnie, że Forest ma dom... 

A kontakt z dmkiem będzie? Jakieś  nowe wiadomości? Czy juz się zaklimatyzowal na dobre.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, jankamałpa napisał:

A kontakt z dmkiem będzie? Jakieś  nowe wiadomości? Czy juz się zaklimatyzowal na dobre.

Ja nie mam w zwyczaju utrzymywania kontaktu z DSami (brak czasu). Jak ktoś się sam odzywa to się cieszę i przekazuję info.

Kontakt do DSu jest w umowie, którą dziś wysłałam, więc jak supergoga będzie mieć ochotę i czas to będzie mogła zapytać co słychać u Foresta. 

DS kontakt do mnie ma i w razie problemów, pytań, mają dzwonić. Ale myślę, że sobie poradzą.

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy. Przekażemy na leczenie 2 z 10 szczeniaków z Zamościa, chorych na parwo. Koszt ich leczenie przekroczył 20 tysięcy (tylko 7 dało radę).  Dwa jeszcze walczą.

Wstawiłam aktualizację do 05.10 - jutro dalej. Bardzo Wam wszystkim raz jeszcze dziękuję za wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...