Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

5 godzin temu, agat21 napisał:

Czemu ludziom nie chce się przyjechać i poznać psa osobiście? Tak już rzucili się na zakupy przez internet, że psa też chcą "załatwiać" tylko przez telefon? :/

Ja już temu panu z Lublina (brzmiał sensownie) zaproponowałam, że przyjedziemy i na miejscu zobaczymy jak się będzie Forest odnosił do dzieci (parolatki, którym Forest na pewno by krzywdy nie zrobił). Miałam cichą nadzieję, że się odezwie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na [pierwszej stronie aktualizacja wpłat - nawet nie wiecie jak bardzo Wam dziękuję że pamiętacie o Foreście, że pomagacie nam.

Przepraszam też, że wstawiam wpłaty z opóźnieniem, ale nie jestem już prezesem Fundacji Animalia i nie zawsze mam bezpośredni wgląd we wpłaty na konta. Postaram się poprawić.

Forest - czas do domu się zbierać. Coś się bracie u Murki zasiedziałeś.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, supergoga napisał:

Na [pierwszej stronie aktualizacja wpłat - nawet nie wiecie jak bardzo Wam dziękuję że pamiętacie o Foreście, że pomagacie nam.

Przepraszam też, że wstawiam wpłaty z opóźnieniem, ale nie jestem już prezesem Fundacji Animalia i nie zawsze mam bezpośredni wgląd we wpłaty na konta. Postaram się poprawić.

Forest - czas do domu się zbierać. Coś się bracie u Murki zasiedziałeś.

Forest - czas do domu się zbierać. Coś się bracie u Murki zasiedziałeś. - a to był może jakiś konkretny telefon, czy to tylko takie życzenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...