Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Forest jest niestety problematyczny, bo nie może zostawać sam w domu ani na ogrodzie. Potrafi otwierać drzwi,  wdrapywać się po ogrodzeniu, sprawdza wszelkie szczeliny i zakamarki; u nas wyłaził z boksu o wys. 2 metrów, musieliśmy zabezpieczyć przestrzeń między ogrodzeniem a sufitem. Teraz nie wyłazi tylko się wspina pod sufit i jojczy:) Ma ogromny urok w sobie i jest mega przyjacielski, ale wymaga bardzo odpowiedzialnego domu, który sprosta jego temperamentowi.

 

Rozliczenie Foresta:

-360 zł hotelowanie 26.06-25.07

 

Rachunek wyślę w poniedziałek (na nowy adres).

Link to comment
Share on other sites

Forest jest niestety problematyczny, bo nie może zostawać sam w domu ani na ogrodzie. Potrafi otwierać drzwi,  wdrapywać się po ogrodzeniu, sprawdza wszelkie szczeliny i zakamarki; u nas wyłaził z boksu o wys. 2 metrów, musieliśmy zabezpieczyć przestrzeń między ogrodzeniem a sufitem. Teraz nie wyłazi tylko się wspina pod sufit i jojczy:) Ma ogromny urok w sobie i jest mega przyjacielski, ale wymaga bardzo odpowiedzialnego domu, który sprosta jego temperamentowi.

 

Rozliczenie Foresta:

-360 zł hotelowanie 26.06-25.07

 

Rachunek wyślę w poniedziałek (na nowy adres).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
9 godzin temu, Murka napisał:

U mnie na razie cisza, ale może się zastanawiają...

 

21 godzin temu, supergoga napisał:

Miałam wczoraj pytanie z olx o Foresta. Napisałam że aktualne, że czeka na dom. Odesłałam do Murki w sprawie szczegółów. Może???

A na pewno macie aktualny numer telefonu do Murki i podajecie ten właściwy? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oj przydałby się domek dla niego...  Jeszcze jak ktoś by chciał i miał warunki na dwa wariatuńcie, to razem z Boną stanowią idealny team:) ech... marzenia:(

 

Rozliczenie:

-360 zł hotelowanie 24.09-23.10

-20 zł odrobaczenie + Fiprex

Razem: -380 zł.

 

Rachunek już wysłany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...