Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Stała za czerwiec już poleciała,będzie w poniedziałek,szkoda,że rozliczenie tak strasznie w tyle,nie ładnie tak choćby ze względu na wspierających :( Wpisane,że Foreścik zadłużony,ale kwota od początku niezmienna długu i w sumie z rozliczenia nie wiadomo,jak Foreścik stoi :( Czy dług rośnie,czy maleje,fajnie byłoby jakoś bardziej przejżyście te rozliczenie prowadzić,wiem,że nam wszystkim czasu wiecznie mało,a jednak już 2 lata tu z psiakiem i my jesteśmy i wspomagamy

Link to comment
Share on other sites

Trzeba wziąć się porządnie za ogłaszanie. Nie jest stary i brzydki a domku nie widać. Muszę coś skonstruować w najbliższym czasie.

 

Supergoga, czy z psów wziętych ze Skierniewic tylko Forest nie ma domu czy jeszcze są jeszcze inne psiaki?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

 

Supergoga, czy z psów wziętych ze Skierniewic tylko Forest nie ma domu czy jeszcze są jeszcze inne psiaki?

Tylko Forest. Pozostałe psiaki grzeja dupki we własnych domach. Nie wiem dlaczego tak jest. Nie rozumiem. Taki fajny pozytywny pies.

Obiecuję poprawę. Z uwagi na zmiany w Fundacji część obowiązków już oddałam, mysle że będzie więcej czasu na psiaki. Podliczyłam i wpisałam wyniki.

Rok 2018 zakończył się minusem, ale Fundacja dołożyła rzecz jasna resztę. Daliśmy radę.

Rok 2019 - do maja Foreścik ma na minusie 613 zł.

Ogromnie Wam dziękuję za Foreścikową pomoc. Bez Was - nie dalibyśmy rady,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ilekroć przeglądam olx'a to widzę ogłoszenia Foresta. On ma ich sporo, na różne miasta, niektóre powyróżniane stale. Nie umiem zrozumieć, czemu nie ma żadnego odzewu :(

ja mu odnawiam i ma dużo wejść i pobrań telefonów i cisza

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, supergoga napisał:

Bardzo przepraszam - na jaki adres. Fundacja od 2 dni ma zmiane adresu - jesli stary to jeszcze jakos pójdzie ale kolejne na nowy adres (jest nowy prezes).

Wysłałam na priv.

Na stary wysłałam, bo nie wiedziałam o zmianie... Nowy adres już zapisałam, więc na kolejnym rachunku już będzie wszystko aktualne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...