Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

W końcu trafiłam w gust Foresta:) Okazało się, że dla niego zabawka, która nie piszczy to nie zabawka:) Lubi piszczące. Ma jedną ulubioną i ma na niej punkcie fioła, wszędzie by ją chciał ze sobą zabierać... muszę pilnować, żeby nie opuszczała boksu, bo potem jej nie znajdę. Mam wrażenie, że Forest jest dużo spokojniejszy w boksie, gdy w końcu ma tą swoją ulubioną rzecz. Przez długi czas próbowałam go zainteresować jakimiś zabawkami, ale nic z tego nie wychodziło. W końcu przez przypadek wyszło, że lubi piszczałki:)

 

Rozliczenie:

-360 zł hotelowanie 02-31.01

-7,50 zł odrobaczenie

Razem: -367,50 zł

 

Rachuek jutro wyślę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znowu trafiłam do Foresta, piękny kawaler. Czy jest ogłaszany? Wolontariuszka z hoteliku u Sylwii oferuje,że za 10 zł ogłosi psa na 100 portalach. Nie wiem czy jesteście zainteresowane. Nie rozmawiałam jeszcze z Tą dziewczyną i nie korzystałam jeszcze z jej pomocy w ogłoszeniach ale może to dobry pomysł?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczy na ogrodzie (najczęściej za siatką) to dostaje kota: goni i szczeka, nakręca się. Z naszymi w domu nie miał jeszcze okazji się zapoznać, ale już kiedyś myślałam, żeby go wziąć do domu na fotki, więc mogłabym sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...