Jump to content
Dogomania

Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!


Recommended Posts

Będzie mu dobrze, na pewno. A jeśli jest taki wesoły, proludzki i świetnie jeździ samochodem, to jego szanse adopcyjne rosną :) To skarb taki pies :) 

Ciekawe jak mu minie pierwsza noc i jak się odnajdzie wśród psiaków hotelowych? Może tu nie znajdzie wrogów, i wszystkie psiaki polubi?? Fajnie by było :)

Link to comment
Share on other sites

Jest gdzie pobiegać:)

69ba5d2fdb085d09gen.jpg

 

To bardzo fajny psiak. Jak się troszkę zaklimatyzuje to mu porobimy ładne nowe fotki.

12.07 kończy się ważność wścieklizny - będziemy musieli doszczepić.

Z książeczki wynika, że ona ma 4 lata (na początku wątku pisze, że 2 lata).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, supergoga napisał:

Nie wiem ile wyniesie transport z warszawy do Murki. Przejazd do warszawy ja zapłacę, bo to trochę moja wina, że nie dałam rady!!!

Chcę zrobić bazarek transportowy. Trzeba znać koszt. Dowiedz się o koszt całego transportu czyli z Poznania do Murki. Jest weekend więc mogę się zająć organizacją bazarku. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, bakusiowa napisał:

Chcę zrobić bazarek transportowy. Trzeba znać koszt. Dowiedz się o koszt całego transportu czyli z Poznania do Murki. Jest weekend więc mogę się zająć organizacją bazarku. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Fajnie :) Brawo Bakusiowa :)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, supergoga napisał:

Z Poznania do miejsca przekazania Foresta paliwo wyniosło Agę 90 zł a autostrada  84 zł. Tak jak mówiłam, w razie czego ja to zapłacę.

Brawo Ty!!!!! Bakusiowa!

Teraz pytanie do ZAGRODOWY PIES POLSKI. Jaki jest koszt transportu?

Link to comment
Share on other sites

Na razie walczymy z biegunką... Forest jest bardzo chudy (widać mu żebra) i chyba ma jakiś problem zdrowotny, bo nie przytył odkąd opuścił Skierniewice. Podałam mu siemię lniane, ale jak jutro nie będzie poprawy to zgłoszę się o poradę do weta.

Poza tym Forest to wykwalifikowamy uciekinier - mistrzowsko próbuje przemknąć przez otwartą bramkę boksu i potrafi się wspiąć po 2 metrowym panelu ogrodzeniowym (jest w boksie zabezpieczonym wewnętrznym, gdzie panel jest prawie do samego sufitu, więc na nic zdadzą się mu jego umiejętności:) ).

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Na razie walczymy z biegunką... Forest jest bardzo chudy (widać mu żebra) i chyba ma jakiś problem zdrowotny, bo nie przytył odkąd opuścił Skierniewice. Podałam mu siemię lniane, ale jak jutro nie będzie poprawy to zgłoszę się o poradę do weta.

Poza tym Forest to wykwalifikowamy uciekinier - mistrzowsko próbuje przemknąć przez otwartą bramkę boksu i potrafi się wspiąć po 2 metrowym panelu ogrodzeniowym (jest w boksie zabezpieczonym wewnętrznym, gdzie panel jest prawie do samego sufitu, więc na nic zdadzą się mu jego umiejętności:) ).

Będzie problem przy adopcji to domu z ogrodem:(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie wiem, czmeu taki boom na domy z ogrodem ;)
poza tym rozsądni właściciele nie pozwolą mu nawiać z ogrodu, bo nie zostawią go sam na sam w ogrodzie. Uciekinierstwo to nie taki problem.

Martwi mnie jego chudość. To coś z trzustką?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...