Jump to content
Dogomania

>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<


Recommended Posts

1b32edf2ee0f0256gen.jpg

eec4dd4b0b4fae2egen.jpg

f40d7bcf8322b157gen.jpg

 

 

Kodi Sylwestra przeżył w porządku, bo na szczęście tam ludzie mało co strzelają, a jeśli już to daleko.

Nie był zachwycony moją wizytą, trochę się mnie bał, ale po 10 minutach sam podchodził, a w domu już zaczepiał głową, by go drapać za uchem. 

Miałam zapytanie o Kodisia na olx - pani pytała ile ma lat, bo ma 8-letnia sukę która nadal jest jak szczeniak, Kodi ma około 3 lat, raczej się nie bawi, woli sobie poleżeć, poobserwować, ale zabawa to nie jego żywioł. Pani na razie się już nie odezwała (napisałam jej tylko ile ma lat)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wyróżniłam Kodiemu ogłoszenia na miesiąc na olx i na tydzień na gumtree - jako wyróżnione i jako galeria kategorii czyli bardziej widoczne - koszt to ok 12zł olx i 14zł gumtree - dziś dodam do rozliczenia.

Wykasowałam oglądalność na olx - było: wyświetleń 609, pobrań telefonów: 7, obserwuje: 3, a na gumtree wyświetlenia - 248

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do ślicznego Kodiego. happy.gif

Olenko, poczytam dziś wątek i poznam następnego "Twojego" psiaka. Dobrej niedzieli. happy.gif

Jaka miła niespodzianka! U Kodiego cisza, bo i nie wiem co pisać:(

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Pospaceruję sobie trochę za Elizabetą. Kodiemu życzę domku na miarę jego potrzeb i wymagań.

witam serdecznie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...