Jump to content
Dogomania

>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<


Recommended Posts

Byłam u Kodisia, dziś burze i deszcze to trochę się bał, ale ogólnie wszystko u niego dobrze, chował sie trochę przede mną za nogami pana, wiec czuje się dobrze tam, ale po chwili dał się pogłaskać i machał ogonkiem. Pan wszystkim się chwali Kodim, nawet nowym klientom;).

Tak w okolicy jest mały psiaczek, czarny, przestraszony, czasem pan go dokarmiał, powiedział, że niestety ale psiak trochę warczał na Kodiego więc nie może go wziąć ale zadzwoni do mnie jak uda mu się psiaka złapać, tylko co wtedy:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Widać, że Kodiś pokochał Pana (i z tego co opisujesz to z wzajemnością), skoro szuka oparcia w Panu ;) I no proszę, taki "zwyczajny kundelek" może jednak być dumą Pana :) Oby więcej takich domków jak Rodzina Kodisia... dla takich zwykłych, czarnych psów.

Ja tak sobie pomyślałam... że może to właśnie tak miało być: Kodiś musiał znaleźć dom, aby ten domek zaczął zwracać uwagę na bezodmniaki i aby było miejsce po Kodisiu na innego psiaczka... a więc... jeżeli uda się złapać psiaczka z ulicy to może byłaby możliwość, aby trafił do hoteliku na miejsce Kodisia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Taki jest stan konta Kodiego na 09.08.18r.: 265,97zł

Z mamą wpłacałyśmy już za wrzesień i październik na nowego psiaka tyle samo co za Kodisia wiec 160zł, dlatego pozwoliłabym sobie przelać 140zł na Misia mojego, a resztę na innego psiaka.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A Kodiś razem z nimi? :)

Te zdjęcia z wakacji - cudne! Uśmiech Kodisia mówi wszystko :)

Kodiś był na Mazurach, ledwo żyłam myśląc o tym ale zaufałam Panu i Kodiś przeżył, uff, a teraz pojechali wszyscy czyli pan, pani i Kodi zagranicę. Pan mówił, że to już nie ten sam psiak co na początku, wtedy trochę się bał, stresował wyjściem do ludzi, zmianą miejsca a potem jak ręką odjął. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...