Jump to content
Dogomania

>>> Kochany Kodi w końcu znalazł cudowny dom!<<<


Recommended Posts

3 minuty temu, Olena84 napisał:

Tak porobię mu więcej ogłoszeń na inne miasta, ci państwo wypatrzyli go na gumtree.

Olenko kochana..nie chce się wymadrzać, nie taki mój cel, po prostu szkoda psiaczka. Fajnie, że Ci ludzie wypatrzyli go na gumtree...ale jak sama napisać rok to trwało:( najwięcej osób zagląda na olx i na moruska. Trzeba więc tam robić duzo ogłoszeń. Przejrzałam na szybko watek i zdjęcia tez piesio ma średnie:( te które Ty zrobiłas w samochodzie jakby pokazywały innego psa. Widac, że jest malusi, słodki, śliczny...

No nic. Działaj jak uważasz. Ja tylko dobre rady Ci "sprzedaje" poparte doświadczeniem;) Trzymaj się kochana i nie załamuj. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Olenko kochana..nie chce się wymadrzać, nie taki mój cel, po prostu szkoda psiaczka. Fajnie, że Ci ludzie wypatrzyli go na gumtree...ale jak sama napisać rok to trwało:( najwięcej osób zagląda na olx i na moruska. Trzeba więc tam robić duzo ogłoszeń. Przejrzałam na szybko watek i zdjęcia tez piesio ma średnie:( te które Ty zrobiłas w samochodzie jakby pokazywały innego psa. Widac, że jest malusi, słodki, śliczny...

No nic. Działaj jak uważasz. Ja tylko dobre rady Ci "sprzedaje" poparte doświadczeniem;) Trzymaj się kochana i nie załamuj. 

Olx też ma cały czas wyróżnione:( Zdjęcia średnie to prawda, wczoraj chciałam mu zrobić w domu i on od razu ucieka, odwraca się - najlepiej bez flesza i dźwięku, a to też wychodzi nie najlepiej, w samochodzie zrobiłam z zaskoczenia:( i najlepiej robić taką serią gdzie któreś zawsze wyjdzie. To będziemy wyróżniać tylko olx, Kodiś swego czasu miał dość duże oszczędności, więc wyróżniałam ile się dało, teraz jest gorzej, bo jeszcze wyprawkę zrobiliśmy, która teraz już czeka:( ale będę wyróżniać nadal ile się da. 

Proszę nadal o rady;)

Link to comment
Share on other sites

Olenka...na takie strachliwe pieski mam patent taki żeby robić zdjęcia. Biore na długi spacer chodze pół godziny, męcze ile się da, potem ide do parku w jakieś ladne miejsce, przywiązuje do ławki, wiadome- psiak trochę protestuje, ale ja staje trochę dalej i wydaje dziwne odgłosy- miałcze, piszczące dżwięki wydaje, skomle...różnie...wtedy pies staje jak wryty! uszy do góry, postura wyprostowana i zdjęcia raz, dwa trzaskam:) :) zwykle się udaje:) no...z jednym psem z przytuliska tylko to nie działa:(

Spróbujcie:)

Mogą być tez zdjęcia np. na ławce jak ktoś go trzyma na rękach, przytula, głaska...człowieka można potem wyciąć:) i widziałam na watku, że chyba Tysia wspominała, że zdjęcia sa za małych rozmiarów- to prawda- za małe zdjęcia to kiepska jakość:)

A może dałoby się do tego hoteliku ściągnąć kogoś kto ma dobry aparat i potrafi fotografować zwierzęta? naprawde każdemu da się zrobić zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, kiyoshi napisał:

Olenka...na takie strachliwe pieski mam patent taki żeby robić zdjęcia. Biore na długi spacer chodze pół godziny, męcze ile się da, potem ide do parku w jakieś ladne miejsce, przywiązuje do ławki, wiadome- psiak trochę protestuje, ale ja staje trochę dalej i wydaje dziwne odgłosy- miałcze, piszczące dżwięki wydaje, skomle...różnie...wtedy pies staje jak wryty! uszy do góry, postura wyprostowana i zdjęcia raz, dwa trzaskam:) :) zwykle się udaje:) no...z jednym psem z przytuliska tylko to nie działa:(

Spróbujcie:)

Mogą być tez zdjęcia np. na ławce jak ktoś go trzyma na rękach, przytula, głaska...człowieka można potem wyciąć:) i widziałam na watku, że chyba Tysia wspominała, że zdjęcia sa za małych rozmiarów- to prawda- za małe zdjęcia to kiepska jakość:)

A może dałoby się do tego hoteliku ściągnąć kogoś kto ma dobry aparat i potrafi fotografować zwierzęta? naprawde każdemu da się zrobić zdjęcia:)

Spróbujemy z tymi dzwiękami, zdjęcia są małe bo wycinałam własnie inne psiaki, czy rękę albo nogę:(. Będziemy kombinować, dzieki za rady!

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, biedny Kodiś, a ja się tak cieszyłam :(
No nic... Olenko, a jak nie wychodzi ze zdjęciami to może pomyśl o filmikach? 

i zdjęcie z filmika? a można filmy zamieszczać w ogłoszeniach? bo mam jeden ale muszę nauczyć się wrzucać na youtuba i dodać muzykę bo mój głos brzmi okropnie;)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

i zdjęcie z filmika? a można filmy zamieszczać w ogłoszeniach? bo mam jeden ale muszę nauczyć się wrzucać na youtuba i dodać muzykę bo mój głos brzmi okropnie;)

jak wyślesz mi na maila to coś podziałam z filmikiem :) i wrzucę na YT.
Na niektórych portalach można filmik, na innych można w opisie wrzucić link do filmu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎07‎-‎01 o 11:28, kiyoshi napisał:

Kajtek, a ja się z Tobą nie zgodze:(

Chyba Państwo wiedzieli jakiego pieska biora, chyba na wizycie PA zostali przygotowani jak postępowac z pieskiem po przejściach? Gdyby w takiej sytuacji ludzie rezygnowali to miałybysmy same zwroty z adopcji, bo zdecydowana większość psów nie potrafi od razu zaufać w nowym miejscu.

Ludzie do niczego i tyle:( szkoda mi tylko Oleny...i Kodiego:( taki śliczny maluszek....oby ktoś dobry go teraz wypatrzył, ktoś kto przytuli prawdziwie do serca.

Izunia, zgadzam się z Tobą w 100%ach

Jak można wziąć pod swój dach jakiekolwiek stworzenie I zwrócić go, jak przedmiot na gwarancji?

Mnie np. moja Kajunia jeszcze bardziej chwyciła za serce, gdy się okazało, że jest strachulcem.

Kodisiu śliczny, życzę Ci mądrych, cudownych ludzi!!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

jak wyślesz mi na maila to coś podziałam z filmikiem :) i wrzucę na YT.
Na niektórych portalach można filmik, na innych można w opisie wrzucić link do filmu.

na olx obawiam się, że filmik nie przejdzie. Ładne zdjęcie to podstawa absolutna wszędzie:(

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam Kodisia na olx na Warszawę i Kraków - daleko ale zobaczymy, może ktoś sensowny się odezwie. 

Z olx - wyświetleń: 331, 5 pobrań telefonów i 9 obserwatorów

na gumtree - 1233 wyświetleń, 1 odsłona telefonu, 7 obserwatorów, 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...