Jump to content
Dogomania

Groniec szuka domu


Recommended Posts

A mnie nie dziwi to że tego psa nikt nie chce adoptować. Być może dlatego że od lat ma jedno ogłoszenie, niewyróżnione a miejscowość jest tak malutka że nikt w przeszukiwarkę jej nie wpisze.

Jedno zapytanie może i było bo w przeciągu tylu lat w końcu może ktoś z Byczyny lub 2 km dalej jednak znalazł tego psa. Nie mam złych zamiarów- zresztą pisałam to kilka zakładek dalej że te ogłoszenia mają zerowy zasięg.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Dnia 26.08.2022 o 20:20, jola&tina napisał:

I co z tymi ogłoszeniami? Sprawa utknęła w martwym punkcie?
A pies śliczny!

Trafiłam tu z bazarku.

Przed chwilką sprawdziłam olx. Nie ma Grońca. Nie ma też takiego psa w Byczynach w Polsce. Są króliki i rybki. Może źle szukam, może gdzieś jest pod innym imieniem ;/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też nie chcę być posądzona o złą wolę i szukanie sensacji tam, gdzie jej nie ma, bo wierzę w uczciwość ludzi, którzy wkładają tyle serca i pracy w pomoc dla zwierząt tu na dogo i poza dogo też.
Ale dlaczego nikt nie odpowiedział tu na wątku na chęć pomocy w ogłaszaniu psa - również pomoc finansową?
Pies ma ok. 10 lat, może tam gdzie jest, jest mu dobrze, to jest jego dom i nie ma potrzeby, żeby go ogłaszać? Zmiana domu w tym wieku po 5 latach stabilizacji (??) nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.
A pomagać bazarkami dalej można, można pomagać fundacji, można pomagać konkretnie Grońcowi - tylko wtenczas wątek Grońca na dogo trzeba przenieść do działu "ma dom lecz potrzebuje pomocy".
I sprawa jasna.
A dla wujka Kmicic666 wielki szacunek za piękne bazarki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 23:07, Tyśka) napisał:

Napisałam do Pocahontas na FB. Może wiadomość jej nie ucieknie.

Dostałam info dlatego się loguje a robię to tutaj rzadko 😕
Dziewczyny strasznie Was przepraszam za zaniedbanie wątku. Ogłoszenia są na olx https://www.olx.pl/d/oferta/groniec-miks-husky-do-adopcji-CID103-IDNONzk.html?bs=olx_pro_listing    oraz na fejsie na grupach dedykowanych psom do adopcji.
Groniec ma około 6-7 lat aktualnie.

Kiedyś na dogo można było wykupić pakiet ogłoszeń dla psa więc jeśli dalej jest taka możliwość chciałabym to zrobić-dajcie proszę znać.
 

 

Dnia 26.08.2022 o 22:17, jola&tina napisał:


A dla wujka Kmicic666 wielki szacunek za piękne bazarki.

Konrada poznałam wiele lat temu,zawsze się dziwił mojej "pasji" pomagania bezdomnym psom a robię to od 16 lat ale sam się wkręcił w pomaganie. Organizuje w swojej miejscowości szlachetną paczkę,jest wolo WOŚP i robi tutaj bazarki dla mnie 💖 Nie chwali się tym bo jest skromny.

 

Jeśli tylko ktoś z Was ma jakiś pomysł jak pomóc psu piszcie proszę tutaj lub na fejsie-jestem naprawdę otwarta na wszelkie propozycje. Groniec jest jedynym psem w mojej karierze który tak bardzo utknął 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedynie mogę potwierdzić, że Pocahontas nie od dziś siedzi w adopcjach. "Znam" ją (wirtualnie) z haszczych for Internetowych, zwłaszcza tych pomocowych. 

Pocahontas, jeśli masz jakieś inne zdjęcia niż te w ogłoszeniu to podeślij, dorobię mu ze swojego konta olxa na nieco większe miasto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Cieszę się,że sprawa się wyjaśniła. Może teraz wątek się rozrusza.

Dnia 27.08.2022 o 07:43, Tyśka) napisał:

Jedynie mogę potwierdzić, że Pocahontas nie od dziś siedzi w adopcjach. "Znam" ją (wirtualnie) z haszczych for Internetowych, zwłaszcza tych pomocowych. 

Pocahontas, jeśli masz jakieś inne zdjęcia niż te w ogłoszeniu to podeślij, dorobię mu ze swojego konta olxa na nieco większe miasto.

Brawo! Jeżeli będą jakieś koszty w związku z ogłoszeniami, pisz tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...