Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

55 minut temu, Anecik napisał:

Blekuś niezadowolony że zima wróciła.  Tylko siooo,  parę kółeczek po wybiegu i do ciepełka.  Mam nowe psiaki i go denerwują bo chcą się bawić.  A to Blekuś dobiera sobie kolegów :)

Bo Blekuś jest Szefem. happy.gif

Chyba nas zasypie przez noc. Spam filmowy i śnieg... 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Blekusia:). Nie mogę się połapać z tym dogo dzisiaj , masakra mówię Ci Blekusiu, ciotka jest jak dziecko we mgle.

Blekuś też jest jak dziecko we mgle :) O co chodzi z tą zimą jak już wiosna była?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zima paskudna, że strach! Gdyby się przydarzyła taka w styczniku, to byłoby spoko, ale u progu wiosny i to nawet tej astronomicznej?! - to stanowczo niefajnie i nie dziwię się blekusiowej dezaprobacie. Mi też pysk zamarza na spacerach ostatnio :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Blekusiu. happy.gif

8 godzin temu, Radek napisał:

Chyba już Dogo zaczęło działać normalnie. Fajnie, będzie można bezproblemowo zaglądać do Blekusia. 

Oj, Radku, chyba jeszcze nie... Trafiłeś na taki moment, bo chwilami nawet można na wątkach ze strony na stronę przejść bez problemu. Ale do normalności jeszcze daleko. Reklamy to działają bez zarzutu. iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...