Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

Witajcie kochani. Jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość. Szukam domu dla psiego seniora-Kirena. Znajduje się u mojej koleżanki. Dla psa szuka domu na już, aby móć pomóć innym biedom. Pomóżcie mi malucha posłać w świat.

Do Kirena uśmiechnęło się szczęście w piatek trzynastego -właściwie to dwa w jednym szczęście i pech równocześnie .Został zabrany ze schroniska gdyż była chętna osoba do przyjęcia Kirena do siebie na stałe ale warunkiem było przywiezienie psa na miejsce. Niestety adopcja nie doszła do skutku i Kiren trafił do DT - awaryjnie i naprawdę na krótki czas , nie może tam zostać długo i jest zagrożony powrotem do schroniska , pilnie i z determinacją poszukujemy domu. Piesek ma cudowny charakter, spokojny , zrównoważony, grzeczny , w domu zachowuje się idealnie, z psami zgadza bez problemu,na spacerkach troszkę się boi ale ładnie chodzi na smyczy i z ciekawością obserwuje świat.Jeszcze widać smutek w oczach i na pycholu ale tu potrzebny czas.Mimo wieku jest sprawny i dziarski jedynie zęby go bolą ale jest już umówiony na zabieg w najbliższych dniach.TO IDEALNY TOWARZYSZ DLA STARSZEJ OSOBY lub kogoś kto chce psiaka spokojnego i mało wymagającego.
Kirenka uszczęśliwia miękkie ,ciepłe legowisko , pełna miseczka i spacerek i obecność człowieka.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI Barbara 502-242-904                                        

 

Cieszyn (woj. śląskie)

 

 

22549719_1668631966543106_8574357579872362901_n.jpg

22539991_1668630503209919_9102045570799329249_n.jpg

22528491_1668632886543014_7132637937879056547_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, [email protected] napisał:

Witajcie kochani. Jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość. Szukam domu dla psiego seniora-Kirena. Znajduje się u mojej koleżanki. Dla psa szuka domu na już, aby móć pomóć innym biedom. Pomóżcie mi malucha posłać w świat.

Do Kirena uśmiechnęło się szczęście w piatek trzynastego -właściwie to dwa w jednym szczęście i pech równocześnie .Został zabrany ze schroniska gdyż była chętna osoba do przyjęcia Kirena do siebie na stałe ale warunkiem było przywiezienie psa na miejsce. Niestety adopcja nie doszła do skutku i Kiren trafił do DT - awaryjnie i naprawdę na krótki czas , nie może tam zostać długo i jest zagrożony powrotem do schroniska , pilnie i z determinacją poszukujemy domu. Piesek ma cudowny charakter, spokojny , zrównoważony, grzeczny , w domu zachowuje się idealnie, z psami zgadza bez problemu,na spacerkach troszkę się boi ale ładnie chodzi na smyczy i z ciekawością obserwuje świat.Jeszcze widać smutek w oczach i na pycholu ale tu potrzebny czas.Mimo wieku jest sprawny i dziarski jedynie zęby go bolą ale jest już umówiony na zabieg w najbliższych dniach.TO IDEALNY TOWARZYSZ DLA STARSZEJ OSOBY lub kogoś kto chce psiaka spokojnego i mało wymagającego.
Kirenka uszczęśliwia miękkie ,ciepłe legowisko , pełna miseczka i spacerek i obecność człowieka.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI Barbara 502-242-904                                        

 

Cieszyn (woj. śląskie)

 

 

22549719_1668631966543106_8574357579872362901_n.jpg

 

biedna kruszynka:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Anecik przekazała, że u Murzynka po staremu, niestety odkąd Szronik i Wiki poszły do adopcji nie znalazł nowego kolegi ani koleżanki, on sam nie zaczepi psiaka do zabawy, raczej zrobił sie z niego samotniczek. Na koty źle nie reaguje. Jak przychodzi ktoś obcy szczeka ale tylko by poinformować, nikogo nie atakuje;). Niestety nikt nie dzwonił:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Czarnolinku piekniosci

 zaglada cioctka  z lalunia Burzunia czarnulenka

 pozdrawiamy piesku sciskamy za zycie Twoje

za zdroowenko

 aby sie domus objawil juz przecie

 boc czarnulenki

 najnajcudowniejsze na swiecie

oby domek dobry znalazł, nikt nie dzwoni o pięknisia:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...