Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Dziękuję za wpłaty:

- Nesiowata - 15zł - cegiełka z bazarku Nadziejki - 08.05

Przepraszam - źle opisałam przelew. To była wpłata na bazarek imienny dla puchatego staruszka. 

Bardzo przepraszam i proszę o prawidłowe zaliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Od paru dni przecieram oczy ze zdumienia, bo o 6. rano widzę na moim osiedlu.... Blekusia :) Identyko. Nawet przez chwilę zastanawiałam się, czy to nie nasz dogomaniacki znalazł we Wrocławiu dom, ale widzę że nie, szkoda. Psiak chodzi ze swoją starszą Panią na odległe spacery, bo widzę go w różnych miejscach, dzisiaj kierowali się w stronę rynku. Mam nawet jego zdjęcie, ale niewyraźne. Jednak głowę daję: identyczny psiak. Usmiech ten sam, kształ główki, uszek, budowa ciała, wzrok... i... własny czlowiek, w którego jest wpatrzony jak w obrazek - i takiego domku życzę Blekusiowi.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Przepraszam - źle opisałam przelew. To była wpłata na bazarek imienny dla puchatego staruszka. 

Bardzo przepraszam i proszę o prawidłowe zaliczenie.

A ok to zaraz to odkręcimy

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Od paru dni przecieram oczy ze zdumienia, bo o 6. rano widzę na moim osiedlu.... Blekusia :) Identyko. Nawet przez chwilę zastanawiałam się, czy to nie nasz dogomaniacki znalazł we Wrocławiu dom, ale widzę że nie, szkoda. Psiak chodzi ze swoją starszą Panią na odległe spacery, bo widzę go w różnych miejscach, dzisiaj kierowali się w stronę rynku. Mam nawet jego zdjęcie, ale niewyraźne. Jednak głowę daję: identyczny psiak. Usmiech ten sam, kształ główki, uszek, budowa ciała, wzrok... i... własny czlowiek, w którego jest wpatrzony jak w obrazek - i takiego domku życzę Blekusiowi.

Mam to samo z Grzesiem! Widziałam tego pana juz dwa razy z drugim Grzesiem - ta sama głowa, uszy, postura (baryłkowata ;)) i czerwona obroża.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2019 o 12:31, b-d napisał:

śmiejcie się z faceta, śmiejcie...   ;-)))

 

A tak z drugiej strony to co się dziwić Blekusiowi, że nie chce pozwolić się wyadoptować - gdzie będzie miał tak dobrze... ;-)

A wiec mamy wujkow trzech

 wujenek Radek

 wujek Zmysl

 wujek b-d ...Bohgan Drzazga ?

 jakby cos czy cus

 tos ja tez sobie jestem zainteresiowana adopcyja

 znaczy jestem gotowa juz natentychmiast

 aby mnie ktos zaadoptowal

 znaczy ...ksiaze niebeiski jakis ..

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 no

 tom sie napislala

 teraz mnie Olasia i wujenek b-d

 zamordujja ...

Link to comment
Share on other sites

            Olasiu
 sciskuniam
           dla Blekunia  z tego kramciku
 
                               
                           przelewam ku Tobie 30 zlociszkow
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...